Španělská vláda tajně převáží tisíce afrických vetřelců na evropskou pevninu (video)

Španělská vláda tajně převáží tisíce afrických vetřelců na evropskou pevninu (video)

Už několikrát jsem zde upozornila na to, že afričtí vetřelci již doslova zaplavili Kanárské ostrovy. Namísto evropských turistů jsou v tamních hotelích ubytováni černoši a Arabové, samozřejmě na náklady daňových poplatníků zemí EU.

Od poloviny listopadu vláda Pedra Sáncheze tiše přemisťuje stovky mladých nelegálních invazistů, aby přinesla určitou úlevu na Kanárské ostrovy, kde zaznamenali  900% nárůst počtu příchozích v tomto roce. Od ledna do poloviny prosince přijelo na ostrovy 21.452 vetřelců, vloni “pouze” 2.168 za celý rok.

20. března byl španělský ministr vnitra Fernando Grande-Marlaska na oficiální návštěvě Maroka, aby projednal otázku rostoucího počtu nelegálních přechodů z Afriky na španělské souostroví, přičemž mnozí invazisté odjíždějí z pobřeží kontrolovaného Rabatem v Maroku a Západní Sahaře.

Navzdory tomu, že přijímací zařízení jsou na Kanárských ostrovech přeplněná, Grande-Marlaska tvrdil, že Španělsko nebude převádět vetřelce do pevninského Španělska, protože by to tyto ostrovy v Atlantském oceánu přeměnilo na nový vstupní bod do kontinentální Evropy.

Podle španělských orgánů většina nelegálních vetřelců, připlouvajících na malých lodích na Kanárské ostrovy, nemá nárok na azyl a měla by být deportována zpět do své země původu.

Ve stejný den, kdy Grande-Marlaska jednal se svým marockým protějškem, přistálo v Malaze letadlo převážející desítky takových vetřelců. Podle zpráv, které si v ten den a krátce poté vyměnili nejvyšší policejní úředníci, nebyl takový přesun nelegálních vetřelců z Kanárských ostrovů ničím výjimečným.

Od poloviny listopadu dochází podle svědků k pravidelným vykládkám skupin invazistů, většinou mladých a zdravých mužů. Jen mezi 4. prosincem a 8. prosincem přistálo na letištích ve Valencii a Alicante až osm letadel přepravujících přibližně 500 nelegálních vetřelců. Jiní přistáli například v Madridu a Granadě.

Tajně natočené video příletu 200 afrických džihádistů do Granady, odkud si mohou odejít kam libo

Místní úřady obvykle nejsou o dalších letadlech s vetřelci informovány. Kromě toho, jak potvrdili svědci a snímky zveřejněné na sociálních sítích a v tradičních sdělovacích prostředcích, v mnoha případech nebyly přítomny žádné orgány, které by vetřelce přijaly nebo dokonce kontrolovaly, nebyli ani testováni na Covid-19. Všichni invazisté mohli opustit letiště jak a kam se jim zlíbilo.

Španělský ministr vnitra, který byl dotázán na lety, nejprve popřel, že by k nim došlo, a poté uvedl, že se jednalo o pravidelné komerční lety, přičemž tvrdil, že invazisté si zakoupili letenky z vlastní iniciativy. Když jim je po 72 hodinách od příjezdu na Kanárské ostrovy uděleno dočasné povolení, mohou tito nelegální vetřelci jít, kam chtějí, vysvětlili vládní činitelé.

Teprve 11. prosince vláda španělského premiéra Pedra Sáncheze konečně přiznala, že organizuje některé transfery, ale jen pro nejzranitelnější vetřelce. Tato verze je však zcela vyvrácena svědectvími policie a letištních důstojníků, stejně jako členů posádek letadel.

Zdá se, že Sanchezova krajně levicová proimigrační vláda koná stejně, jako předchozí krajně levicová proimigrační vláda Alexise Tsiprase v Řecku v roce 2015, kdy tato země organizovala systematický přesun nelegálních vetřelců z jejich ostrovů na pevninu a poté usnadnila jejich cestu dále na sever.

Sánchez už v minulosti usnadňoval přechod nelegálních vetřelců přes Španělsko do Francie.

Invazisté, kteří byli převezeni do pevninského Španělska, mohou svobodně cestovat, kam chtějí, v době, kdy Španělé nesmějí cestovat mezi provinciemi a regiony z důvodu omezení v rámci covid-restrikcí.

Španělská politika dovážení muslimských vetřelců na evropskou pevninu však pravděpodobně poslouží jako další silná pobídka pro mnoho Afričanů, aby se vydali na Kanárské ostrovy. Tuto riskantní cestu se nebojí podniknout neboť ví, že se pak dostanou díky španělské vládě (a zřejmě i EU) dál do Evropy.

Stejně jako levicová vláda Giuseppe Conteho v Římě umožnila tuniskému teroristovi cestovat bez problémů přes své území a zabíjet nevinné lidi v jihofrancouzském Nice letos v listopadu, zdá se, že se Madrid vyhýbá své odpovědnosti vůči ostatním zemím EU. V současné době je nejasné, kolik islámských radikálů je mezi mladými muži, kteří jsou převáženi do kontinentální Evropy.

Proč tedy Evropská komise nereaguje? V březnu požádala komisařka EU pro vnitřní věci Ylva Johanssonová Řecko, aby zrušilo své rozhodnutí nepřijmout na svém území žádnou žádost o azyl, když se snažilo odrazit masivní útok džihádistů na svých hranicích s Tureckem. Nyní odmítá odsoudit španělskou politiku přemísťování nelegálních vetřelců na kontinent a umožňuje jim bez jakékoli kontroly zůstat v schengenském prostoru.

Evropská komise neustále tlačí na Maďarsko, přičemž Evropský soudní dvůr tento týden rozhodl, že Maďarsko, nikoli Španělsko, porušilo právo EU tím, že nezákonně zadržuje vetřelce ve svých tranzitních zónách. Evropská komise předložila věc ESD i poté, co Evropský soud pro lidská práva v loňském roce považoval tyto tranzitní zóny pro žadatele o azyl za legální.

Pokud by se Budapešť chovala stejně, jako Madrid a posílala džihádisty dál do Evropy, nepochybně by čelila menším problémům s Bruselem, než nyní.

K tomu jen podotýkám, že je celkem jasné, nač jsou dobré všechny ty uzavírky a restrikce v celé EU. Zatímco Evropané mají být omezeni na svých právech, islámskému vojsku má být umožněno jeho rozmístění po celé Evropě.

A o to – mimo jiné – jde od samého začátku především…

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.