Další příklad upřednostňování muslimských vetřelců před Evropany – Italka umírající na ulici

Další příklad upřednostňování muslimských vetřelců před Evropany – Italka umírající na ulici

Itálii aktuálně dojal i rozzlobil případ Italky, která se v současné nelehké době podobně, jako statisíce dalších jejích krajanů, dostala na ulici. Tedy zatímco stát se absolutně nezajímá o životy svých vlastních občanů, muslimští vetřelci jsou ihned poté, co bez dokladů přistanou u italských břehů, ubytováni často i v luxusu. Jen více než 80 tisíc jich žije v hotelích, další žijí v různých azylových zařízeních či na luxusních výletních lodích, které slouží jako lodě karanténní.

Castellammare di Stabia. Paní Rosa včera zemřela, přičemž její smrt viděly tisíce lidí živě na Facebooku. Žena žila měsíce v přívěsu s manželem. K úmrtí došlo včera v noci, kdy mohli lidé vidět živě na Facebooku video, natočené novinářem Pino Graziolim, který k páru často chodil na návštěvu. Grazioli sám, díky příspěvkům svých příznivců, sehnal starý karavan, aby pár nezůstal na ulici.

Včera v noci začala mít žena dýchací potíže, dokud neztratila vědomí. Marné byly i pokusy o resuscitaci přítomnými lékaři, kteří dorazili záhy poté, co byli upozorněni novinářem. Žena pomalu zemřela před očima svého manžela a dalších lidí, kteří spěchali na místo.

Připomeňme si, že v Itálii je velmi vysoká nezaměstnanost, především pak v jižních regionech. Bezdomovectví lidí, kteří přišli o práci a další již nenašli, je nyní v zemi velmi vážným, ovšem vládou zcela neřešeným problémem.

Vláda, ale i Bergoglio, se zajímají výhradně o blaho příchozích džihádistů z Afriky. Ti mají právo nejen na často luxusní ubytování, ale také několikrát denně na halal stravu, na bezplatnou lékařskou péči a na kapesné. Nedávno byl dokonce obžalován jistý starosta jen proto, že odmítl shánět pro muslimskou rodinu halal stravu.

Inkriminované video, natočené novinářem, je možné vidět zde nebo zde. Upozorňuji, že videa jsou jen v italštině.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout