Zatímco Ital prodává ledvinu, aby měl na obživu, 80 tisíc muslimských vetřelců si lebedí v hotelech

Zatímco Ital prodává ledvinu, aby měl na obživu, 80 tisíc muslimských vetřelců si lebedí v hotelech

Ano, to je současná evropská realita. Zatímco mnozí Evropané chudnou a stále víc jich vinou restrikcí a ochromení ekonomik přichází o práci a další nenachází, muslimští vetřelci dál proudí do Evropy, kde mají zajištěn veškerý potřebný komfort.

„Prodám ledvinu tomu, kdo dá nejlepší nabídku.“ Toto je zoufalé oznámení Antonia Campanileho, 54letého nezaměstnaného muže z Recati, Caserta.

Tento zoufalý člověk se pravděpodobně nezabýval postupy, riziky a místem zákroku. Ale ví, že v Itálii je to nelegální praxe a že pokud vůbec přijde kupec, bude muset podstoupit operaci v zahraničí.

Osm let pracoval jako recepční pro televizní stanici a zubní ordinaci. Pak, bohužel, dostal výpověď. Dnes žije Antonio v chatrči, kde je vlhko a zima, spolu se psem a kočkou. Co by chtěl? Žít důstojně.

Za peníze z prodeje ledviny na druhé straně pomůže svým dvěma dětem, které jsou ve vážných potížích. Příběh se mezitím již rozšířil na web a na sociální média.

Situace v Itálii se naprosto vymkla kontrole. Navzdory zoufalství milionů Italů, kteří jsou ve velmi podobně tristní situaci, italská vláda stále hostí 80 tisíc nelegálních vetřelců v hotelech. Ti se nemusí starat nejen o střechu nad hlavou, ale ani o kapesné, teplo a stravu.

Podobně tristní situace je samozřejmě i v jiných zemích, které jsou zaplaveny muslimskou invazí. V EU není na prvním místě Evropan, ale džihádista, který přijíždí Evropu vyžrat a islamizovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout