Eurovolby 2024: Pošleme do Bruselu opět převahu těch, kdo často hlasují proti zájmům ČR i Evropy? – 1. díl

Eurovolby 2024: Pošleme do Bruselu opět převahu těch, kdo často hlasují proti zájmům ČR i Evropy? – 1. díl

Již dlouhodobě zde upozorňuji na fakt, že našinci přímo milují politiky, jejichž hlavním cílem je sloužit svým páníčkům v Berlíně, Bruselu a Washingtonu. To se odráží na každých dalších volbách, ve kterých si drtivá většina lidí volí Aspen institut.

Naposledy jsme to viděli na prezidentské volbě, které jedinci prezentující Aspen jednoznačně dominovali, ale je to znát i na každých dalších volbách všeho druhu  či průzkumech.

V podstatě všechny politické strany, které trvají na tom, že musíme zůstat součástí globalistických struktur jako EU, WEF, WHO, NATO, zatímco mnozí politici těchto stran jsou zainteresováni v Aspen institutu nebo WEF, mají zásadní úkol: plnit globalistické plány – a to buď zcela otevřeně nebo tak nějak „z pozadí.“

Strany, zastupující stávající vládní „pětidemolici“ mohou konat tuto lokajskou činnost zcela otevřeně, řízená opozice jen z pozadí, tedy hlasováním, které 95% voličů nijak nezajímá.

Víte například to, že v našem Parlamentu se dlouhodobě již asi 70% všech hlasování týká různých nesmyslů z Bruselu? A víte, že tyto nesmysly dlouhé roky mašinerie probruselských stran oddaně schvaluje?

Je tedy celkem jedno, která lokajská strana je u vlády, vždy se schválí vše, co si páníčci v Bruselu přejí. Ovšem my jsme již natolik podřadnou vyrabovanou kolonií, že jsme jen jakýmsi „přívěškem“ Berlína. Klaněly se mu zatím všechny naše vlády – bez výjimky – o Washingtonu nemluvě.

Za vše, co se u nás, děje, tedy mohou sami voliči. To znamená, že to, co se děje, většina chtěla. Zabývat se tedy českou politikou a jejími důsledky nemá cenu, bude vždy jen oddaně následovat Berlín, Brusel a Washington.

Většina lidí bude totiž i nadále volit lokaje z Aspenu. To změnit nelze.

I proto zde najdete zejména články ze zahraničí, neboť právě politiku Washingtonu, Berlína a Bruselu naši politici velmi oddaně kopírují. Bylo to vidět za covidismu a je to patrné i nyní.

Ale nelze křivdit našim voličům, protože i v některých dalších zemích EU to není příliš rozdílné.

Ale není to jen náš Parlament, kde se snaží většina politiků zavděčit svým páníčkům. Také do EP vyslali naši voliči „materiál,“ kterým se většinově příliš nelze chlubit.

A samozřejmě nejen naši voliči, kolaboranty vyslali do EP do značné míry i voliči z jiných zemí.

Před časem jsem vám slíbila, že zveřejním přehled některých hlasování v EU za stávající volební období, aby bylo jasné, jak kdo hlasuje v některých více či méně zásadních otázkách.

Průběžně pak budu až do eurovoleb referovat o každém dalším zajímavém hlasování v EU.

Možná vám to alespoň trošku pomůže rozklíčovat, koho volit a koho raději ne. Samozřejmě si můžete zvolit i nějakou stranu, která v EP není, ale ve volbách v roce 2019 se malým stranám, které nakonec zůstaly mimo EP, naházela spousta hlasů, které tak nakonec propadly.

Protože půjde o poměrně obsáhlé informace, vložím je do jediného článku, který bude přímo navazovat na tento článek úvodní.

V článku najdete výčet některých zajímavých hlasování v EP za poslední asi 3 roky s uvedením jak kdo hlasoval. Před časem jsem začala uvádět i hlasování slovenských europoslanců, takže tam, kde jej mám uvedeno, bude samozřejmě také zmíněno.

U každého hlasování bude i odkaz na konkrétní článek, ve kterém je většinou rozvedeno podrobněji to, o čem se konkrétně hlasovalo.

Pokud ve výčtu hlasování nějaký europoslanec chybí, pak to znamená, že se daného hlasování ani neúčastnil. A to buď z důvodu nepřítomnosti v EP (kvůli nemoci, jiným politickým povinnostem apod.) nebo jednoduše proto, že se daného hlasování z nějakého důvodu účastnit nechtěl, i když v daný den v EP byl.

Tento zvyk zaznamenávám u některých europoslanců, kteří se raději – i když jsou přítomni a v tentýž den hlasují v jiných otázkách – některých příliš výbušných hlasování jednoduše účastnit z jakéhokoli důvodu odmítají…

Na tento úvodní článek tak navazuje článek s již konkrétním výčtem hlasování, který najdete ZDE.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Eurovolby 2024: Pošleme do Bruselu opět převahu těch, kdo často hlasují proti zájmům ČR i Evropy? – 1. díl

  1. Vystoupení z EU neřeší problém ,protože nejsme v ničem soběstační. Vystoupení z NATO je nesmysl ,který vaše ostatní názory katapultuje do oněch desetin procenta volitelnosti. Cílem by mnělo být , zmobilizovat co největší sílu voličů ,kteří by do EU parlamentu zvolil reformátory ,kteří by tuhle instituci zbavili schopností vybírat pseudo-ekologické daně , nesmyslně je přerozdělovat a nařizovat zhovadilé nerealistické nařízení typu NGD nebo přerozdělování ekonomických migrantů z muslimských zemí. Už to je úkol ,za který by většina občanů členských zemí byla navždy vděčná. Žijeme v nějakých reáliích a příliš radikalismu nevede k žádným nám prospěšným výsledkům. Abychom o svém osudu mohli rozhodovat, např. v rámci Evropy ,musíme mít ekonomickou a technologickou sílu a od toho se odvíjí vše ostatní.

    1. Ty jsi mimo,že to ani víc nejde! Kolik tam míníš poslat lidí,aby přehlasovali tu domluvenou sebranku? Btw.vystoupení z EU a nato jistě smysl má!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout