Důležité informace pro všechny, kdo se chystají k eurovolbám

Důležité informace pro všechny, kdo se chystají k eurovolbám

V poslední době zjišťuji, že hodně lidí vůbec netuší, že volby do EU jsou dnes důležitější než parlamentní volby. 80% všeho, co prochází národními parlamenty členských zemí, jsou totiž nesmysly, které již – právě díky mizerným loutkovým europoslancům – prošly europarlamentem.

Navíc jen málokdo u nás ví, jak to v EU chodí, jak je to s hlasováním, frakcemi, jaký je rozdíl mezi europoslanci a eurokomisaři apod.

Níže se tedy o všem podstatném dozvíte víc.

Především chci ovšem apelovat na ty, kteří chtějí zůstat doma a nejsou s politikou EU spokojeni, aby tak nečinili a k volbám se vydali. Je naprosto nutné vyprášit z EU všechny kované eurohujery, kteří již roky nesmírně škodí.

U nás jsou největšími škůdci Piráti, ale na paty jim šlape TOP 09 a STAN.

Na některá konkrétní hlasování se můžete podívat zde. Najdete tam různá hlasování z let 2021 – 24. Tento souhrn vám možná lépe pomůže se rozhodnout koho volit.

Proč je tak důležité jít k volbám a volit subjekty, které jsou proti EU, ale také mají šanci na mandát?

V minulosti se totiž mnohokrát podařilo zabránit třeba jen o 2 nebo 3 hlasy přijetí nějaké šílenosti – nebo i naopak, podařilo se nějaký nesmysl prosadit o několik málo hlasů.

To tedy znamená, že každý odpůrce EU je uvnitř EP dobrý.

Důležité však je také neposilovat špatné frakce, to už raději volit někoho bez frakce (ale kdo má šanci na mandát) než někoho, kdo bude posilou frakce, která – mnohdy až fanaticky – podporuje politiku EU.

Většina lidí totiž vůbec netuší, že volíte v první řadě frakci – a teprve potom politickou stranu, která je jen malou součástí dané frakce, kterou posiluje.

I když jsem to zde již opakovaně uváděla, opět chci připomenout, jaké jsou aktuálně europarlamentní frakce – a samozřejmě i to, jaké jsou v nich strany.

U každé frakce uvedu nejen jaké strany jsou v ní zastoupeny, ale také něco navíc o samotné frakci:

Lidovecká frakce – EPP – je aktuálně největší a má i v rámci EU největší slovo. Je tradičně vedená Německem (CDU-CSU) a z ní také pochází zkorumpovaná šéfka EU Ursula von Lejno, kterou opět její frakce podpořila do vedení EU, i když jen těsnou většinou hlasů. Za nás je zde nejvíc politických stran – TOP09, STAN, KDU, aktuálně jde o 5 politiků: Niedermayer, Polčák, Pospíšil, Šojdrová a Zdechovský. Většinou hlasují proti zájmům ČR – a to zejména Niedermayer.

Frakce socialistů – jde – jak již sám název napovídá – o frakci, kde se sdružují silně probruselské socanské strany. Frakce bývá nejsilnější nebo druhá nejsilnější. Právě v ní byla odhalena korupční aféra ze strany Kataru, nicméně i přesto má stále poměrně vysoké preference. Je to zejména díky tomu, že patří k frakcím, které již hojně volí „vyměněné“ obyvatelstvo žijící v západoevropských zemích. Za nás je zde SOCDEM (dříve ČSSD), kterou tam zastupuje přeběhlice od ANO Radka Maxová, která zásadně hlasuje proti zájmům ČR.

Frakce Renew Europe – říká se jí také Macronova frakce, protože byla založena právě tímto francouzským politikem s napoleonským syndromem. Frakce se dříve jmenovala ALDE, takže je možné, že si příště vymyslí nový název. Frakce je silně probruselská a zásadně rozhoduje o složení národních vlád vlastních členů, jak jste si zde mohli již opakovaně přečíst na příkladech některých evropských vlád. Členové frakce mají na vládní úrovni přísně zakázánu jakoukoli spolupráci se stranami frakce ID a omezeně i se stranami frakce ECR. Za nás je zde hnutí ANO, což je vzhledem k velmi úzkému přátelství Macrona s Babišem logické. Jmenovitě je to Charanzová, Dlabajová, Hlaváček, Knotek a Kovařík.

Frakce Zelených – jde o frakci, která sice není největší, ale má zásadní vliv na přijímání politiky Green Dealu a jde zároveň také o silně promigrační frakci prosazující otevřené hranice a silně vítací politiku. V podstatě jde o největší škůdce, kteří by při větší síle mohli umožnit rychlejší destrukci Evropy – a to jak cestou ničivého Green Dealu, tak výměny obyvatel. Potěšitelné je, že podle průzkumů bude tato frakce poměrně výrazně slabší než nyní, neboť Západoevropané již mají této politiky plné zuby. Za nás jsou zde Piráti, kteří téměř vždy hlasují proti zájmům naší země i celé Evropy, přesto prý mají do EU poměrně vysoké preference. Jmenovitě je to Gregorová, Kolaja a Peksa.

Frakce Evropských konzervativců a reformistů – ECR – jde o mírně euroskeptickou frakci, kde se sdružují různé strany s více či méně protimigrační rétorikou. V tomto volením období je pak sdružila zejména až fanaticky proukrajinská a protiruská politika. Nicméně často hlasují protimigračně a proti Green Dealu (i kdy ne vždy všichni), takže v souhrnu nejsou tak velcí škůdci jako výše uvedené frakce. Zájem o členství v této frakci má i Orbánův Fidesz, ale právě pro jejich politiku vůči Ukrajině se proti jeho členství ve frakci objevily jisté výhrady. Za nás je zde ODS – Vrecionová, Tošenovský, Vondra a Zahradil. Hlasují různě, často však proti frakci.

Frakce Demokracie a identita – ID – jediná frakce v celém europarlamentu, proti níž je ustanoven tzv. cordon sanitaire, tedy nesmí se účastnit různých jednání frakcí, nesmí být ve vedení EP ani v EK a její členové nesmí mít ani jiné funkce. To je taková „správná bruselská demokracie.“ Část zde sdružených stran má v programu vystoupení z EU a frakce zároveň velmi často hlasuje proti ostatním. Letos by měla frakce výrazně posílit díky vysokým preferencím francouzské RN, která bude mít velký počet europoslanců. S velkým posílením se počítá i v případě německé AfD či rakouské FPÖ. Za nás je zde SPD – Ivan David.

Frakce sjednocené Levice – jde o probruselskou frakci, ve které se sdružují strany hodně nalevo, většinou promigrační. Perličkou je, že za německou Die Linke sem míří kapitánka lodi pašující obohacovače z Afriky, nechvalně známá Carola Racketeová, která by mohla frakci – podle tvrzení Němců – dokonce vést. Frakce je aktuálně nejmenší, ale některé zdejší strany volí ve větší míře „Novoevropané,“ což by mohlo vzhledem k jejich rostoucímu počtu tuto frakci o něco posílit a mohla by předehnat Zelené. Za nás je zde KSČM (nyní STAČILO) a Kateřina Konečná, která však často hlasuje i proti vlastní frakci.

Nezávislí – jde o politiky, kteří nemají žádnou frakci. Buď jde o strany podobného typu jako ty, které jsou v ID, kde však může být z každé země jen jedna strana (což u většiny dalších frakcí neplatí) nebo o strany, které z nějakého důvodu neprošly ani u ID. Jde také o politiky, kteří nemají frakci proto, že z té původní odešli nebo byli z nějakého důvodu vyhozeni (například kvůli domácí politice jako Ficův Smer, který musel opustit socanskou frakci nebo kvůli korupci jako v případě socanských europoslanců korumpovaných Katarem). Od nás je zde Hynek Blaško, který přešel do nezávislých po odchodu z SPD – a tedy i frakce ID.

 

Tolik tedy přehled frakcí a více o každé z nich. Je samozřejmě jen na vás, koho budete volit. Je třeba si však uvědomit, že nejhorší je zůstávat doma, protože eurohujeři půjdou k volbám v hojném počtu, proto je nutné je „převolit.“

Mimo europoslanců se letos budou měnit i eurokomisaři. Ti jsou vybráni vládami členských zemí, což znamená, že Jourová končí, protože ta byla dvě volební období nominována hnutím ANO, které již není ve vládě.

Eurokomisaře za ČR si tak zvolí stávající petidemoliční vláda. V podstatě tak lze říci, že eurokomisaři jsou voleni, i když ne přímo, ale spíš podobným způsobem jako ministři.

Jsou totiž vybráni vládami, které si občané sami zvolili (Jourová tak byla v podstatě zvolena voliči ANO, další eurokomisař bude zvolen voliči STANu, tedy strany, která má tentokrát po dohodě pětikolky vybrat jedince ze svých řad).

A na závěr ještě zbrusu nová anketa, která zde zůstane až do eurovoleb. V té staré bylo hodně nerozhodných, kteří už možná ví, koho budou volit, ale také jsou zde přidány některé další strany. Nyní tedy můžete hlasovat v této nové anketě:

Koho budete volit do europarlamentu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Důležité informace pro všechny, kdo se chystají k eurovolbám

 1. vy to víte, já to vím. už 755. den nás fialovo zkorumpovaná, ulhaná, darebácká vládní kriminální pětimafie řetězově, v rozporu se slibem poslance a senátora ožebračuje, okrádá , defrauduje a devalvuje občanům měnu. fialovy eurohnusy. https://www.youtube.com/watch?v=GavnTXUGPlo
  Jurečka oznámil, o kolik se od ledna 2024 zvýší důchody. samé lži, důchodce od ledna 2023 okradl měsíčně o tisíc korun. Lidé v důchodu zpětně přijdou o státní příspěvky k penzijnímu připojištění a pohunci to posvětili a z*m*rd z hradu to zpečetil. fialový eurohnus Jurečka propustí 2500 svých zaměstnanců, ale jedině včetně sebe. Kaj tuke e mindž te kirňol!“ hastala vista, siempre 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 2. Eu je rizeno korporacemi link https://www.necenzurovane.net/pdf/kniha.pdf za eu institucema se skryva super miliardari kteri maji moc ovlinovat eu parlamenty eu bylo zalozeno ig farben big pharma auschwitz pokusy na lidech otroctvy know how koncentraky tady je link https://www.necenzurovane.net/pdf/kniha.pdf proctete si to poradne az do konce protoze tohle ma dlouhe koreny clovek se musy podivat do historie 200 az 300 let na zpet a studovat vse abyste pochopily jak vazne ten skurveny svet dohromady sedi a jak byl skurven bohuzel

 3. To, že dnes tu je to co tu je je vinou těch co volili pětikolku a nebo vůbec nešli k volbám. Já jsem jasně psal volte jedině SPD pana super člověka TOMIO OKAMURY chcete-li, aby došlo k positivním změnám. Na to Aeronet začal štvát proti SPD tak jak bylo v zájmu tehdy
  ještě ne pětikolky a ta nepokrytě lživě štvala proti Burešovi. A to protože i volba ANO se dala tolerovat. Oni využili hlouposti voličů tím, že
  špinili Bureše v za doby pandemiehisterije covidu. Ale neřekli co by dělali oni jako eurohujeři, pochopitelně by to bylo stokrát horší. V žádném púřípadě nevolit komunisty, v žádném případě nevolit pidi straničky a už vůbec ne pětikolku(organisovanou teroristickou
  mafiji organisovaného zločinu). Volit jen a jen SPD je to jediná možná alternativa k záchraně České republiky. Nevěřte majstrýmu, nevěřte ani těm co se vydávají za alternativu jako je Aenews.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/dulezite-informace-pro-vsechny-kdo-se-chystaji-k-eurovolbam/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings