Eurovolby v roce 2024: Možná poslední šance na zastavení zničující bruselské politiky

Eurovolby v roce 2024: Možná poslední šance na zastavení zničující bruselské politiky

Již za rok nás čekají eurovolby, konkrétně u nás budou probíhat 7.- 8.6.2024, což jste již možná zjistili z mainstreamu, který o tom samozřejmě informoval.

Vzhledem k tomu, že 90% zvolených europoslanců hlasuje proti zájmům svých vlastních zemí, Brusel může i nadále nerušeně pokračovat ve svojí podvratné činnosti.

Zásadním problémem je, že skuteční odpůrci EU na protest nechodí k volbám, čímž vlastně pomáhají získat víc postů pro ty, kteří Evropu soustavně ničí.

Většina toho, co prochází parlamenty evropských zemí (dnes již víc než 70%), jsou různé zákony, normy a nařízení předtím přijaté v EU. Parlamenty pak fungují jen jako schvalovací mašinérie, která schválí jakýkoli nesmysl, protože zatím nikde v EU nebyla u kormidla vláda, která by byla striktně proti EU.

Suverenita zemí je odevzdávána EU a nyní jsme již v situaci, kdy – i díky Lisabonské smlouvě – máme vůči Bruselu mnohem méně suverenity než například jednotlivé státy USA vůči Washingtonu.

Jediným způsobem jak toto vše zastavit, by bylo navolit do europarlamentu maximum odpůrců EU. O to by se samozřejmě musely postarat všechny evropské země, přičemž nejvíc se musíme spoléhat na ty velké, které mají největší zastoupení.

Nicméně každý hlas se počítá. Již několikrát se stalo, že nějaká šílenost unikla jen o vlásek a nebyla schválena, což se týkalo například hlasování, které mělo nařídit postupné vyřazení jaderných elektráren na území EU z provozu. Hlasování k tomuto návrhu poměrně těsně neprošlo.

A podobných hlasování bylo několik, ovšem drtivá většina šíleností nakonec projde. A to právě díky faktu, že přece jen většina EP sestává z kolaborantů, mnohdy – jak jsme mohli vidět na nedávném skandálu – značně zkorumpovaných.

Zásadním problémem na úrovni národních států je fakt, že před eurovolbami se vždy vyrojí řada protestních stran, aby odsály hlasy odpůrců. A děje se to po celé Evropě. Až se zdá, že jsou tyto strany do voleb vysílány účelově – právě pro odsátí hlasů.

To se ostatně stalo vloni i u nás, což mělo za důsledek zbytečně propadlé hlasy. Letos by se tak měla vydat do eurovoleb z každé země jedna protestní protiunijní strana – nebo třeba koalice takových stran, aby nedošlo ke tříštění hlasů.

Na druhou stranu se pak najdou i politicky negramotní voliči, kteří v domnění, že volí proti EU, dávají hlas kovaným eurohujerům. Takže i ti, kdo jsou nespokojeni s politikou EU, by se měli nejprve přesvědčit, koho se vlastně chystají volit.

Zatím není jisté, jaká bude podoba eurounijní kandidátky u nás.

V současné době máme v europarlamentu tyto strany: ANO (6 europoslanců), ODS (4 europoslanci), TOP09/STAN (3 europoslanci – obě strany šly na jedné kandidátce), Piráty (3 europoslanci), SPD (2 europoslanci), KDU (2 europoslanci) a KSČM (1 europoslanec).

Příště chce jít údajně ODS s TOP09 a KDU – tedy ve svém šíleném uskupení SPOLU, jen mi není jasné, jak budou hlasovat, protože TOP09 a ODS hlasují celkem rozdílně. Vypadá to tak, že v tomto případě by odešla ODS z frakce ECR do lidovecké k oběma uvedeným stranám.

Podle jiných informací se má příště sloučit právě současná frakce ECR s frakcí ID, i když je pravdou, že některé strany mají vzájemné výhrady, takže jak to bude skutečně ještě uvidíme. I proto by tam ODS nesetrvávala, rázem by se totiž objevila v jedné frakci s SPD, což by jistě nebylo pro Fialovy voliče příliš vítané.

Zda se budou tvořit i nějaké další koalice do voleb (třeba SPD a Trikolora) je také zatím ve hvězdách.

Do budoucna plánuji vytvořit detailnější informace k hlasování jednotlivých stran, aby bylo celkem jasné, kdo jak dlouhodobě hlasoval. Průběžně zde zajímavá hlasování zveřejňuji, takže pravidelní čtenáři již jistou představu mají.

Nejhůř hlasují Piráti – ti v EU doslovně škodí, protože hlasují zásadně proti zájmům této země. Hlasovali jak pro všechny součásti politiky Zeleného údělu, tak zásadně promigračně a pro LGBTQ a různé genderové nesmysly.

Na paty jim šlape TOP09/STAN, jejichž hlasování je velmi podobné tomu pirátskému, ale nehlasují vždy až tak extrémně.

Za nimi bych dala asi tak na stejnou úroveň ANO a KDU, jejichž hlasování je různorodé  a často se zdržují.

O něco lepší hlasování mívá ODS, jejíž styl hlasování se však zřejmě po přistoupení do uskupení SPOLU a přechodu do jiné frakce značně zhorší. Mnohé hlasování bylo dáno zřejmě právě jejich frakcí, proti níž se asi nechtěli až tak vymezovat.

Na druhém místě by byla KSČM, kterou zastupuje europoslankyně Konečná, jejíž hlasování jsou – až na výjimky – dobrá.

A asi nejlépe hlasují europoslanci za SPD, kteří zpravidla hlasují v souladu s jejich protiunijní frakcí.

To, co jsem uvedla v kostce výše, je jen malý nástin, během pár týdnů se pokusím dát dohromady článek se shrnutím nejzajímavějších hlasování, včetně toho, jak kdo hlasoval.

A nakonec odpověď na to, proč jde o poslední šanci něco změnit: Další volby už by měly být v tom stylu, že se budou volit vybraní cizinci.

A nepůjde zřejmě jen o to, že voleni budou cizinci, které zná jen málokdo, ale i o to, že podle všeho půjde o EU vybrané politické strany z různých zemí – a jistě to nebudou strany, které by byly proti EU.

Nyní je důležitá osvěta, tedy vysvětlovat nespokojeným lidem, kterým vadí například ničivá politika zeleného údělu  a její důsledky, jak důležité je tentokrát jít volit.

Já sama jsem nehlasovala pro vstup do EU a jako její odpůrce jsem dlouho do EU vůbec nechodila volit. Poprvé jsem šla k eurovolbám v roce 2019 právě proto, že jsem si uvědomila, že pasivitou jen pomáhám plnit bruselský moloch dalšími kolaboranty.

Během několika týdnů zde tedy najdete detailnější nástin toho, jak kdo v posledních letech v důležitých záležitostech hlasoval. Samozřejmě budu i nadále informovat o hlasováních, která ještě do voleb proběhnou.

Pokud se tak budete chtít rozhodnout koho volit, pak máte šanci si vybrat i na základě dosavadního jednání jednotlivých stran v EU…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.7]

8 thoughts on “Eurovolby v roce 2024: Možná poslední šance na zastavení zničující bruselské politiky

 1. tak pokud vím podle nalad v SPD tak jim to koalovani s Trikolorou funguje dobře myslím že to do budoucna bude tak že budou dělat koalice do všech voleb což je rozhodně fajn

 2. Jdete už do prdele s vašimi volbami, volby nikdy nic nevyřešili, obzvláště od hadráku. Vše je již předem připraveno a počet voli-čů kteří se dostaví k urnám, je pouze statistika o tom kolik blbců kteří ještě tomuto sajrajtu věří. Nechápu jak mohou lidé tak zdegenerovat, kolik let ještě budou potřebovat aby pochopili, že to je jen podvod řízený EU – USSA.

 3. Nejvíc voličů ,kteří se na volby nakonec vyserou ,přemýšlí asi tak, nechci grýndýl , migraci z islámských zemí a celý ten EU socialismus , ale ani nechci v EU parlamentu čůr.ky , co trpí příchylností ke komunistické Číně a Kremlu. A jak už to bývá ,zrovna tak je většina posra.ců nastavených ,buď na jednu nebo na druhé stranu (až na čestné výjimky ,ale tam zas bývá většinou jiný problém ). Pak to vypadá ,že všichni dohromady hrají nějakou zku.venou hru ,aby to padlo vždy tam ,na čem se domluví tajně předem. Protože peníze nesmrdí nikou z nich a koupit se dá vše. A když prachů dost ,tak se dá přežít na Bahamách a celá EU jim pak leží u prde.e.

  1. Je potom k hov.u hřímat z lavic EU parlamentu ,že jsme v menšině a nemůžeme nic dělat ,když jsem neudělal maximum ,abych byl ve většině.

 4. VZNIKAJICI RADA VOLIČÚ NAVRHUJE PRO VŠECHNY VOLIČE SJEDNOCENÝ PROGRAM.

  Ten by mohli voliči prosazovat,kdyby chtěli , do programu VŠECH politických subjektu,které by chtěly být zvolení.
  Na první pohled progresivistickÿ web toho Vidláka,kde toto postuláty pravdy poprvé vyšly,byly body tohoto PNZ tj Plánu Národních Zájmu,které jsou opravdovým řešením toho marasu a nikoli jen kecalisty používaná kritika režimu která je dovolená neboť presentuje špinu a úspěchy vadného režimu , okamžitě tamním dozorcem webu jakýmsi Adolfem Nulou zcenzurovany a mluvčímu Rady volicu byl další přístup a možné komentáře zablokovany a to na první pohled „správného „webu.
  Režim zneužívá talentu lidového písmáka D.S.Vidlaka a zákeřným zpusobem mu dovoluje hlubokou kritiku režimu ovšem cíl je jiný,žadna náprava.
  Skutečnost je totiž taková,že ohlupení tamní lidoví komentátoři a voliči mají znovu skočit na špek a nikdy se nesmí dozvědět proč jsou jim ukradený dvě třetiny příjmu a penzí oproti na priklad Německu,které navíc prohrálo válku a ihned poté si instalovalo do svého ZZ tj Zakladniho Zákona jinou odrudu kapitalismu,která jim umožňuje i v krizi mít dostatečné příjmy.
  Proč a jaký to má duvod to se nesmí zejména u toho Vidláka nikdo dozvědět.
  To je,ale špina co?💥👹🔔🤐
  To je totiž vína vadného režimu kapitalismu bez přivlastkú

 5. JAK JE MOŽNÉ,ŽE 8 275 752 VOLIČU TAHA ZA NOS SEDLAK D.S.VIDAK SE SVYM DOZORCEM Adolfem 00.

  Vzpomínáte si jak musel D.S.Vidlakuv web být UKONČEN?
  Tehdy mu prý **pomohl **jeho nynější tam pusobici cenzurní dozorce režimu ,jakýsi Adolf NULA.
  To smrdí gangsterským systémem,který převzali majitele velkých peněz nyní nazýváni bankstery.
  V systému to totiž znamená,že vykonají**SLUŽBU**pro někoho,zde to bylo povolení kritizovat režim tzv co to dá,ale pozor NESMI se nikdy dát opravdový návrh řešení a tak získat falešný obdiv publika,které fanatický znovu činka klíči o které brzo přijde v nové ideologii NEOMARXISMU která nemá s marxismem nic společného a ve své vlajce ji mají hlavně piráti,kteří jsou zločinci už ve svém názvu.
  Tohoto systému využívá i řada tzv SOCIOLOGÚ,kteří pozoruji bankstery daný kapitalisticky systém bez přivlastkú, rozumejte skrupulí a mají za to povoleno být spisvateli s hlubokou kritikou režimu ,ale nikdy nesmí navrhovat ve skutečnosti navrhovat jakékoli řešení, toho satanismu ,čímž by mohla být změna tohoto nejhoršího druhu kapitalismu nyní 35 let instalovaného tehdejším presidentem ODDDS jako gigantický podvod,který umožňuje doslova rabování republiky a po vyrabování přijdou na řadu i jeho voliči .
  Nenažrani majitele velkých peněz nikdy nepřestanou ,dokud nebudou zastavení jejich podpindostnici a nebude překonána ocelová zeď davové psychozi podporována těmito zákeřnými zpusoby manipulace se sedláky směřující znova do bitvy pod Chlumcem, nyní už vedoucí k úplnému vyrabování peněženek zrušením hotovosti pod dalším cinkalistickym systémem CBDC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/eurovolby-v-roce-2024-mozna-posledni-sance-na-zastaveni-znicujici-bruselske-politiky/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings