Jen za listopad připlulo na Kanárské ostrovy více než 8000 afrických vetřelců (videa)

Jen za listopad připlulo na Kanárské ostrovy více než 8000 afrických vetřelců (videa)

Už v několika článcích jsem upozornila na to, že letos již invaze dostoupila zřejmě podobných “čísel” jako v roce 2015. Do Evropy nyní putují mnohem víc invazisté z Afriky, přičemž právě volné hotely v turistických destinacích se nyní hodí. Kanárské ostrovy se tak staly v tomto ohledu nejvytíženější lokalitou, kde denně přistávají stovky afrických invazistů. Místní obyvatelé, většinou závislí na cestovním ruchu, protestují, ale reálně nedělá španělská socanská vláda ani EU proti invazi vůbec nic. Spíš naopak….

Na španělské Kanárské ostrovy dorazilo v listopadu přes 8 000 afrických vetřelců, což by mohl být pro ostrovy rekordní měsíční nárůst.

Španělské ministerstvo vnitra uvedlo, že minulý měsíc dorazilo na Kanárské ostrovy 8157 invazistů, což tvoří významnou část z odhadovaných 20 000 vetřelců, kteří na ostrovy přišli v roce 2020.

Letošní příjezdy jsou více než desetkrát vyšší než přistání v roce 2019, přičemž ostrovy jsou invazisty přímo zaplaveny.

Španělská vláda nyní buduje dočasné ubytování až pro 7 000 vetřelců, přičemž na tento projekt vyčlenila EU 84 milionů eur. Mnoho invazistů bylo ubytováno v místních hotelech, protože několik z nich zůstává prázdných kvůli pandemii, která brání cestovnímu ruchu.

Celý listopad přistávají na Kanárských ostrovech denně plné lodě afrických invazistů…

Podle listu Le Figaro se Kanárské ostrovy na atlantické invazní trase staly oblíbeným cílem afrických vetřelců poté, co Evropská unie vyjednala dohody s Tureckem, Libyí a Marokem o zastavení invaze podél tras středního a východního Středomoří.

Kanárské ostrovy, Lanzarote – včerejší (5.12.) demonstrace proti invazi pod vedením strany Vox

Invazní vlna se také blíží ročnímu rekordu na ostrovech, k němuž došlo v roce 2006, kdy dorazilo 30 000 ilegálů.

Obyvatelé Kanárských ostrovů vyjádřili nesouhlas s příchodem vetřelců a s jejich pobyty v hotelech, přičemž v posledních týdnech se konaly protesty. Mohutné protesty proběhly i tento víkend.

Ostrov Gran Canaria – demonstrace pod heslem: “Stop invasion!”

Antonio Morales, předseda vlády ostrova Gran Canaria, minulý měsíc kritizoval Evropskou unii a řekl: “Španělsko a EU se snaží proměnit Kanárské ostrovy v druhý Lesbos a ostrovy plné kriminálníků.”

Páteční demonstrace – Grand Canaria

Ricardo Ortega z místního sdružení rybářů mezitím uvedl, že koronavirus již poškozuje turistický průmysl na ostrovech a že přítomnost velkého počtu invazistů by mohla toto odvětví ještě více poškodit.

“Žijeme z cestovního ruchu. Mnoho turistů zůstává kvůli koronaviru doma. Obrázky mas vetřelců by mohly odradit ještě víc turistů,” řekl.

O tom, jak jsou Kanárské ostrovy přetížené záplavou afrických invazistů, jsem psala už v několika článcích. Mezitím se však situace nijak nezměnila, naopak, jak je vidět, tak počet přivandrovalců nezadržitelně roste. Příkladem je právě tento měsíc, který trhal rekordy. Proto je jasné, že invaze bude pokračovat i nadále, neboť vetřelci moc dobře ví, že o ně bude nadstandardně postaráno.

Ještě donedávna byly Kanárské ostrovy velmi oblíbenou dovolenkovou destinací Evropanů. Bude-li vše pokračovat ve stejném stylu, budou Kanárské ostrovy vypadat spíš jako Senegal nebo Mali. A to včetně kriminality a občasných nepokojů. Na turisty pak mohou místní hoteliéři a obchodníci zapomenout.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

2 thoughts on “Jen za listopad připlulo na Kanárské ostrovy více než 8000 afrických vetřelců (videa)

  1. Chci vás jen vřele pozdravit. Můj názor na tyto události znáte a nemá cenu to furt dokola omílat. Je to hnus a Evropani by se měli už probrat!!!

    1. Taky zdravím, 😃
      máte pravdu, měli by se probrat, ale to nastane. až bude Evropa ve stejné situaci, v jaké jsou teď Kanáry. Tam si až teď uvědomili, kam je invaze, podporovaná EU i jejich vládou, dostala.. 🤢🤮🕌🕌

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.