Rakousko zaznamenalo velký nárůst počtu znásilnění, třetina pachatelů jsou cizinci

Rakousko zaznamenalo velký nárůst počtu znásilnění, třetina pachatelů jsou cizinci

Na úvod zdůrazňuji, že za cizince jsou považováni jen ti, kdo nemají občanství země. Například kriminalita velmi početné muslimské populace, která se v zemi již narodila, je ve všech statistikách vedena coby „kriminalita Rakušanů.“ Do kolonky „Rakušan“ spadal například i muslim, který před téměř dvěma lety útočil v ulicích Vídně, přičemž 4 lidi zabil a mnoho dalších zranil. Ovšem makedonský muslim se již narodil v Rakousku, takže tento teroristický útok je považován za útok Rakušana.

Než půjdeme k tématu, tak chci upozornit ještě na jednu fámu, která se šíří v různých nemanstreamových médiích. Podle ní Rakousko výrazně zpřísnilo azylová pravidla, což je ovšem lež, kterou někdo záměrně vypustil zřejmě proto, aby zdiskreditoval alternativu. Rakousko naopak v posledním roce zaznamenává nebývalou invazi, jak jste si zde mohli přečíst již v mnoha článcích s odkazy na relevantní rakouské zdroje. Žadatele o azyl pak sbírá policie na hranicích, odkud je rozváží do azylových zařízení.

A co víc, Rakousko dokonce zavedlo jakýsi přídělový systém žadatelů o azyl, na jehož základě se mají obce samy hlásit o svůj příděl obohacení. Ovšem pravdou je, že mezi obcemi přílišný zájem v tomto směru nepanuje, pak jsou některým obcím obohacovači vnuceni.

Myslím, že poslední dva roky nám rakouská vláda již dostatečně ukázala, jak blízké jí jsou fašistické manýry a jak neváhá nastolit zcela protiústavní kroky při nuceném očkování, které dokonce vnucovali pod hrozbou drakonických pokut i těm, kdo mají například potvrzené alergie či jiné kontraindikace.

Připomínám také, že Rakousko je jednou ze Sorosových základen, jeho časté návštěvy v zemi a výborné vztahy s politiky nejsou žádným tajemstvím. Tomuto tématu jsem se již velmi detailně věnovala zde, zde nebo zde.

Jak je to tedy v jedné z nejvíce obohacovaných evropských zemí se sexuálním násilím?

Sexuální útoky se v uplynulém roce masivně zvýšily. Například znásilnění bylo o deset procent více – třetinu podezřelých tvoří cizinci.

Tato strašlivá bilance vyšla najevo poté, co mluvčí bezpečnosti FPÖ Hannes Amesbauer, člen Národní rady, položil parlamentní otázku ministru vnitra ÖVP Gerhardu Kernerovi. V reakci na to musel přiznat, že trestné činy proti sexuální integritě a sebeurčení se v roce 2021 ve srovnání s rokem 2020 zvýšily o neuvěřitelných 6,9 procenta. Korutany s plusem 37 procent (!) a Tyrolsko s plusem 22,8 procenta jsou na vrcholu smutného seznamu. Celkem bylo útoků o 416 více – pokud porovnáte čísla s rokem 2019, došlo k nárůstu o neuvěřitelných 101 procent!

Amesbauer řekl v první reakci:

To je šokující. Pokud jde o sexuální útok, každý jednotlivý čin je osobní, hrozný osud pro oběť. Na to nesmíme zapomínat!

Obzvláště negativní je, že kriminalita ve veřejné dopravě a na autobusových zastávkách vzrostla ve statistikách o téměř 25 procent na 206. Zdaleka nejvíce hlášeným trestným činem bylo pornografické zobrazování nezletilých. Následovalo sexuální obtěžování a veřejné sexuální akty.

S nárůstem o 92 (+ deset procent) nahlášených znásilnění bylo těchto nechutných útoků také více než 1000 – a je tedy na třetím místě mezi sexuálním násilím. Mnoho pachatelů jsou cizinci, a proto Amesbauer pokračoval:

Skutečnost, že téměř třetina podezřelých byli cizinci, ukazuje, že tato otázka musí být také spojena s xenofobií. Jen v případě znásilnění je cizinců dokonce 43 procent. V minulosti vešly ve známost obzvláště kruté případy – jako například případ znásilněné a zavražděné malé Leonie nebo skupinové znásilnění v Linci. V těchto případech byli pachatelé mladiství Afghánci. Politici zde musí konečně zareagovat a zabránit další nelegální migraci. V opačném případě bohužel trýznivá data roku 2021 nebudou koncem příběhu.

K uvedenému jen dodávám, že Rakousko svojí vítačskou politikou směle konkuruje Německu. Sexuální útoky jsou pak mimo jiné i důsledkem přijímání poměrně značného počtu Afghánců, kterých je v zemi v přepočtu na počet obyvatel nejvíc v Evropě. Rakousko je také dlouhodobě neschopné kriminální Afghánce deportovat, tisíce jich stále zůstávají v zemi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Rakousko zaznamenalo velký nárůst počtu znásilnění, třetina pachatelů jsou cizinci

  1. Nepochybujem,že v preľudnenom Švajčiarsku je situácia ešte horšia. Mýtus o „priamej referendovej demokracii“ a „vysokej životnej úrovni vďaka poctivej práci“ už dávno neplatí, prinajmenšom 30 rokov. Aj do tej odpornej fašisticko-globalisticko-neomarxistickej despocie – údajne bašty neutrality- sa dennodenne valia tlupy černochov a moslimov a väčšina z nich nikdy poctivo nepracovala a samozrejme pácha beztrestne deň čo deň zločiny každého druhu. Akoby toho nebolo málo, Švajčiarsko drží už dlho neslávny európsky rekord v rýchlosti genocídy bielej rasy a kresťanov /Rakúsko zaostáva len nepatrne, to uznávam/. Futbalový „národný“ tím „helvétskeho kríža“ možno pokojne opísať takto: moslim – moslim, moslim, moslim, moslim – moslim, moslim, moslim. moslim – moslim. moslim. Náhradníci: moslim, moslim, moslim, moslim, moslim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout