Rakouské hranice jsou jeden velký průchoďák pro džihádisty (video)

Rakouské hranice jsou jeden velký průchoďák pro džihádisty (video)

Podívejte se na šokující video, dokazující informace, které přichází ze sousedního Rakouska už velmi dlouho. Přes hranice ve velkém proudí invazní vojska a nikdo se je nesnaží zastavit. Záběry jsou natočeny za bílého dne, v noci je to údajně mnohem horší. Tam, kde je přítomna policie, funguje jen pro přepravu džihádistů do nejbližších volných azylových center. Ta jsou už ovšem beznadějně přeplněná, proto se v Rakousku staví  nová. Za Kurzovy vlády se jen letos do země dostaly v rámci EU rekordní počty invazistů. Po jeho sesazení bude samozřejmě vítací politika pokračovat a možná nabere i rychlejší tempo…

Všichni známe pohádku bývalého spolkového kancléře Sebastiana Kurze: údajně uzavřel balkánskou cestu. Ministr vnitra Karl Nehammer také vždy trval na tom, že hranice jsou bezpečné. Už měsíce ale opět v zemi přibývají ilegálové. Každý den dochází ke stovkám napadení a obyvatelstvo trpí. Ale místo toho, aby Nehammer konečně zajistil řádnou ochranu hranic, raději nadával občanům, kteří kontrolovali zelenou hranici na vlastní pěst, aby odradili pašeráky lidí. Mládež Strany svobody nyní svolává na 14. listopadu velkou demonstraci.

Nárůst nelegální migrace do Rakouska je masivní. Jen v srpnu – ministerstvo vnitra neuvádí poslední oficiální zprávy – bylo v Rakousku podáno 4 758 žádostí o azyl. To je více než trojnásobek než ve stejném měsíci loňského roku (1 477). Z toho 1 783 pocházelo z nyní pacifikované Sýrie, 905 z Afghánistánu, 380 z Bangladéše, 291 z Pákistánu, 223 ze Somálska a 212 z Maroka. Pro všechny tyto země kromě Somálska to byl letošní rekord.

Celkem bylo za těchto osm měsíců podáno 17 377 prvotních žádostí. Ke konci září už šlo o 22 928 žádostí a vysoké počty příchozích pokračují. Někdy denně překročí zelenou hranici do Burgenlandu desítky až stovky ilegálů. Ministerstvo vnitra to sleduje. Pokud policie imigranty vyzvedne, jednoduše je odveze do nejbližšího přijímacího střediska. Mezitím si do Rakouska invazisté chodí houfně za bílého dne , jak ukazuje toto video.

Čísla jsou šokující. Více než 22 000 prvních žádostí o azyl – to je pátý nejvyšší počet v celé EU. Kvóta na hlavu je ještě smutnější: Protože 2 544 žádostí na milion obyvatel je absolutně nejvyšší hodnota z celé EU. To je dokonce vyšší míra než v Německu (1 204). Pokud jde o absolutní čísla (100 278), vede však Německo. V důsledku tamní politiky „My to zvládneme“ chtějí četní ilegálové, kteří překročí rakouskou hranici, pokračovat do Německa. Každopádně má letos Rakousko nejvyšší počet žádostí o azyl při přepočtu na počet obyvatel. Jaký je pak rozdíl mezi nedávno končícími kancléři Merkelovou a Kurzem? V ohledu islamizace vlastní země si mohou podat ruce…

Řada občanů v pohraničí si pamatuje výjevy z léta 2015. Tehdy rakouské hranice překročily statisíce lidí jen za pár dní. V Rakousku bylo podáno více než 90 000 žádostí o azyl – a většina z nich v zemi zůstala. Podle nové zprávy o migraci je to osudný rok pro nárůst počtu lidí narozených v zahraničí. Místní obyvatelstvo se oprávněně obává, že se stane menšinou ve vlastní zemi. Ve Vídni je většina studentů, jejichž mateřským jazykem není němčina. Demografický vývoj vzbuzuje obavy.

Ale oficiální ochrana hranic selhává. A tak se občané scházeli na hranicích. Nejméně ve třech případech hlídkovali na hranicích na několika hotspotech s baterkami. Cíl se podařilo splnit: v té době pašeráci nemohli nikoho poslat přes hranice – v předchozích dnech to bylo někdy až 80 lidí. Ministr vnitra ÖVP reagoval na akci na hranicích v Rechnitzu se vztekem a označil ji za „neúnosnou“. Účastníky noční pohraniční stráže bez okolků obvinil z pravicového extremismu a obvinil je z maření policejní práce.

Ale od lidí si za svůj čin vykoledoval pořádnou kritiku. FPÖ na druhé straně projevila pochopení : „Pokud ministr vnitra nedokáže ochránit hranici, musí dojít k takovým akcím,“ řekl šéf FPÖ v Burgenlandu Alexander Petschnig. Jeho zástupce Thomas Karacsony, vedoucí komunity v Rechnitzu, objasnil prekérní situaci: „Každý den nám znepokojení občané posílají fotografie dobře oblečených ilegálů, kteří jsou vídáni na polních cestách poblíž hranic nebo kteří se shromažďují v okolních lokalitách blízko hranic, kde na ně již čeká jejich „taxi.“

Po týdnech se na situaci nic nezměnilo. Ministerstvo vnitra se zřejmě nikdy nebude starat o ostrahu hranic  a ilegálové ji překonají bez jakýchkoli potíží. Svobodná mládež Burgenlandu už toho má dost, zmobilizovala se na „shromáždění proti azylovému šílenství“. To se má konat 14. listopadu v 15:00 na hraničním přechodu v Deutschkreutzu . I tam je jeden z hotspotů pro nespočet hraničních přechodů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Rakouské hranice jsou jeden velký průchoďák pro džihádisty (video)

  1. Nie je náhoda, že Orbán necháva hranice s Burgenlandom otvorené. Rád by ho totiž okupoval – podobne ako veľké časti Slovenska, Rumunska,. Srbska, Ukrajiny. Treba ho zastaviť čím skôr. Verím v nepokoje a liberálny prevrat, ak nebude ochotný vzdať sa moci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout