Rakousko: Po prokázaném brutálním hromadném znásilnění 16leté dívky soud všechny 4 násilníky propustil

Rakousko: Po prokázaném brutálním hromadném znásilnění 16leté dívky soud všechny 4 násilníky propustil

Nedávno jste si zde mohli přečíst o hromadném brutálním znásilnění 16leté Rakušanky čtyřmi invazisty z Afghánistánu (tři) a Íránu (jeden). Dívka byla  odvlečena do opuštěné budovy v prostorách nádraží v Linci a tam více než hodinu brutálně znásilňována čtyřmi žadateli o azyl, kteří tvrdili, že jsou nezletilí (samozřejmě – podobně jako většina – přišli do Evropy bez dokladů, jejich věk jim tedy byl uvěřen jen na základě jejich vlastního tvrzení).

Tři násilníci byli zatčeni záhy po činu, čtvrtý následující den. Jen pár dnů po zatčení byli všichni propuštěni na svobodu…

Těžko uvěřit: Všichni čtyři žadatelé o azyl, kteří jsou podezřelí ze znásilnění 16leté dívky v Linci 30. března, byli propuštěni z vyšetřovací vazby po testu vazby! Landesgericht Linz toto rozhodnutí neodůvodnil s odkazem na probíhající řízení.

Jak vysvětlila mluvčí státního zastupitelství APA, vyhodnocení různých kamerových záznamů v prostoru stanice ukazuje, že dívka přijela ten den pozdě odpoledne tramvají na hlavní nádraží a po krátkém pohledu na mobilní telefon se přiblížila ke skupině mladých mužů, ve které stál i jeden z podezřelých. Kamerové záznamy jsou však bez zvuku, to, co se stalo dále, již také není vidět.

Násilný únos pozdější oběti na místo činu, kterým je bývalé poštovní distribuční centrum nedaleko vlakového nádraží, nikdo nemohl vidět, neboť vše se odehrálo již mimo kamery.

Prostřednictvím sociální sítě byla 16letá dívka údajně v kontaktu s jedním z podezřelých několik dní před zločinem, ale přesný obsah konverzace již nebylo možné určit. Výslech oběti by měl proběhnout až po Velikonocích.

Čtyři podezřelí, 14letý Íránec a tři 15letí Afghánci, dosud znásilnění popřeli – dva tvrdí, že k sexu došlo dobrovolně, jeden se údajně na vše jen díval, čtvrtý zarytě mlčí.

Rozhodnutí soudu je nepochopitelné, protože je prostě nepředstavitelné, že 16letá dívka, i když z jakéhokoli důvodu dobrovolně jde na nádraží s několika mladými chlapci, by dobrovolně ležela na chladné zemi u nouzového východu nepoužívané budovy a měla s nimi dobrovolně  skupinový sex.

Navíc policisté, kteří náhodou procházeli kolem a hledali toaletu, chytili čtyři podezřelé v jasné póze, všichni v důsledku toho utekli. Dobrovolný sex vypadá jinak. To, co policisté viděli, bylo jasné znásilnění, kterému se dívka marně vzpírala.

Toto i další, podobně nepochopitelná rozhodnutí rakouské  justice naznačují obyvatelstvu, že muslimští invazisté v této zemi mají zjevně volnou ruku pro trestné činy všeho druhu, zatímco Rakušané jsou přísně potrestáni už jen tehdy, pokud mají v metru špatně nasazený respirátor. Katastrofický signál, který snižuje veškerou důvěru v rakouské soudnictví a také vede ke stále větší zášti a rozčarování z policie, která často riskuje své životy při honbě za zločinci.

K uvedenému jen podotýkám, že podobné jednání vykazuje i justice v dalších evropských zemích, kde jsou stále častěji muslimští zločinci osvobozováni nebo umisťováni v psychiatrických léčebnách, odkud se brzy objeví znovu na svobodě.

Jedním z hlavních důvodů podobného jednání je i snaha uměle snížit zločinnost, aby se do oficiálních statistik mnoho zločinů invazistů vůbec nedostalo a tím je vytvářen dojem, že kriminalita není v dané zemi žádný problém. A především jde pak o to, aby se zdálo, že invazisté na případně zvýšené kriminalitě nemají tak velkou vinu, jaká jim je po právu přisuzována.

Pokud by totiž nešlo v případě uvedeného znásilnění o Afghánce a Íránce, ale o původní Rakušany, je absolutně jisté, že by nebyli propuštěni na svobodu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Rakousko: Po prokázaném brutálním hromadném znásilnění 16leté dívky soud všechny 4 násilníky propustil

  1. islám je nejenom darebácká náboženská ideologie, ale i státní politika, s náboženstvím to nemá nic společného, stejně jako dnes i křesťanství, judaizmus či budhizmus, atd. víra nikdy nic nepřikazuje, pak by už nebyla svobodná. všechny církve světa zdegenerovaly. jejich žáci je vždy dezinterpretují, překroutí, zobchodují, využijí a zneužijí jejich poselství. kolikrát zvíře může být na duchovní úrovni výše, než člověk, který je výše na vývojové úrovni. a takhle tady my žijeme

  2. nuž, dcérenka má určite aj otca a tak s pištoľkou urobí s týmito kozomrdmi rýchly proces aka Charles Bronson! urobiť to mojej dcére neváham ani minútu, bo keď je svetská apravodlivosť sviňa, treba s nimi jednať ako so sviňami!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout