AfD pod útokem: Šéfka AfD se musí s celou rodinou skrývat, na jejího kolegu byl proveden útok injekční stříkačkou

AfD pod útokem: Šéfka AfD se musí s celou rodinou skrývat, na jejího kolegu byl proveden útok injekční stříkačkou

Třicátá léta se do Německa navrátila v plné síle. A i tentokrát je většina národa na straně těch, kdo chtějí udržet zvrácený systém, zatímco opozice je likvidována.

Nicméně právě proto, že se na druhé straně hodně Němců – a na východě země dokonce většina – probouzí, musí být jediná opozice zničena. A pokud to již není možné politickou cestou, přistoupí se k násilí a výhružkám.

Právě – ale rozhodně nejen – na německé politice můžeme názorně vidět, že nic jako demokracie v EU neexistuje. Snaha o udržení většiny pro „zavedené strany“ jednotné fronty vede nejen k dehonestaci oponentů, ale také ke snaze o jejich násilné potlačení v momentě, kdy příliš nabírají na síle.

Situace je natolik tristní, že téma si zaslouží zvláštní článek, takže jistě se k tomu ještě vrátíme. Nyní se ovšem podívejme do Německa.

AfD je dlouhodobě pod útokem. Jde o jedinou německou opoziční stranu, což je patrné i na programu, který jde ve všech bodech proti současné vládě.

I když i uvnitř samotné AfD jsou různé proudy – od zastánců odchodu z EU až po tzv. „reformisty,“ jde v podstatě o stranu, která jako jediná nabízí alternativu k tzv. „zavedeným“ stranám.

AfD je každopádně v tvrdé opozici proti současným „zavedeným“ stranám především  odporem proti nekončící muslimské invazi, islámu, politice Green dealu, wokismu a s ním související LGBTQ agendě.

Již opakovaně jste si zde mohli přečíst informace o útocích na jednotlivé – většinou výše postavené – členy AfD.  Šlo jak o fyzické – mnohdy velmi brutální – útoky, tak o útoky na jejich majetek (auta, domy, apod.).

O útocích na členy AfD jste si mohli přečíst například zde, zde, zde, zde, zde nebo zde (a jedná se jen o špičku ledovce).

Nyní jsou v nebezpečí oba čelní členové vedení strany – Tino Chrupala a Alice Weidel.

Nejprve se podíváme na nejvýše postavenou ženu v rámci AfD Alici Weidelovou, která je nyní nucena se skrývat.

Alice Weidelová, spolupředsedkyně pravicové strany Alternativa pro Německo (AfD), byla v úterý eskortována do bezpečného domu spolu se svou rodinou poté, co se bezpečnostní důstojníci dozvěděli o důvěryhodném plánovaném útoku na političku.

„Předminulý víkend došlo k incidentu souvisejícímu s bezpečností. Paní Weidelová a její rodina byli bezpečnostními orgány odvezeni ze  soukromého bytu na bezpečné tajné místo, protože se nahromadily důkazy, které ukazují na útok na její rodinu,“ řekl v úterý mluvčí Weidelové.

Weidelová v úterý chyběla na stranickém shromáždění v Mödlareuthu, kde měla být hlavním řečníkem u příležitosti Dne německé jednoty, státního svátku v zemi připomínajícího znovusjednocení Německa v roce 1990.

Pravicová politička se po nedávné hrozbě útoku zdržela veřejných vystoupení a místo toho se obrátila k davu fanoušků prostřednictvím předem nahraného videovzkazu, ve kterém řekla: „Nic bych si nepřála víc, než být dnes s vámi, ale bohužel nemůžu.“

Shromáždění mělo být vrcholem volební kampaně AfD v německé spolkové zemi Bavorsko před voliči, kteří v neděli zamíří k volebním urnám. Weidelová vyzvala bavorské voliče, aby dali premiérovi Markusu Söderovi ze středopravé strany Křesťansko-sociální unie lekci u volebních uren.

Weidelová by měla i s rodinou zůstat deset dní v úkrytu a navzdory vážné hrozbě se německá státní média tomuto tématu do značné míry zcela vyhýbají.

Například německý deník Taggeschau o incidentu dosud neinformoval. Nyní vyvstávají otázky, kdy bude Weidelová vůbec vpuštěna na veřejnost.

Mezitím již Weidelová i její kolega Chrupala, o němž si napíšeme dále, již uvažují o tom, že si AfD najme vlastní ochranku. Připomínám, že nedávno již došlo na útok na jeho osobu také ze strany banky, která bez předchozího varování zrušila jeho účet.

 Na předvolební akci AfD v Ingolstadtu včera došlo k útoku na vůdce AfD Tina Chrupallu. Podle informací JF byl převezen do nemocnice sanitkou a blikajícími světly. Mluvčí policie potvrdil, že na místě proběhlo šetření.

Mluvčí strany řekl: „Na předvolební akci AfD v Ingolstadtu dnes došlo k fyzickému incidentu proti federálnímu mluvčímu naší strany Tino Chrupallovi. Byl proto převezen do nemocnice, kde se jeho zdravotní stav v současné době stále vyjasňuje.“

Podle Donaukuriera došlo v blízkosti k protidemonstraci, kterou podpořily strany „jednotné fronty,“ mimo jiné CSU, Die Linke a SPD.

Hlavní kandidátka AfD v zemských volbách Katrin Ebner-Steinerová útok potvrdila. Nedokázala však říci, co se přesně stalo. Podle Ebnera-Steinera  byla údajně nalezena injekční stříkačka.

Rakouský publicista Gerald Grosz, který byl pozván jako řečník, také potvrdil útok: Chrupalla, když se cítil špatně, ukázal na dva mladé muže, kteří jsou nyní vyslýcháni policií. Grosz hovořil o „anafylaktickém šoku.“

I on mluvil o jehle, která byla nalezena. Podle dalších očitých svědků byli policií zatčeni dva lidé, kteří jsou údajně údajnými útočníky.

Podle všeho by se mělo jednat o členy Antify či nějaké na ni napojené ultralevicové organizace:

Dva podezřelí byli zatčeni Foto: Vojín

Níže můžete vidět video sanitky, která odváží Tina Chrupalu do nemocnice:

Tolik aktuální situace v německé politice. Je to přesně jako ve 30. letech, kdy NSDAP dnes představuje vláda tzv. „semaforu“ spolu s řízenou opozicí v podobě CDU/CSU.

Jakékoli útoky na názorové odpůrce ze strany vlády a „jejích“ médií jsou důkazem, že společnost není demokratická, ale jedná se o čirou diktaturu.

Tomu ostatně nasvědčují i mnohé další indicie, včetně přísného trestání občanů, kteří veřejně vyjadřují odpor proti vládní politice v situaci, kdy jsou muslimští vrazi opečováváni v psychiatrických sanatoriích a další kriminálníci zůstávají i po recidivě na svobodě….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 4.5]

4 thoughts on “AfD pod útokem: Šéfka AfD se musí s celou rodinou skrývat, na jejího kolegu byl proveden útok injekční stříkačkou

  1. Tady vidíme na vlastní oči, jak se chovají “ praví demokraté”. Objeví li se nějaká strana, která nepodporuje současný názor části politického spektra momentálně u moci, je potřeba je pozavírat do vězení, dehonestovat, veřejně napadat kdekoliv, označit za dezoláty, spodinou, ubožáky, zkrátka zničit v zárodku jejich politické činnosti. Kdepak se nám ztratil ten klasický blábol o slovech demos a krytos ze starého Řecka. Stále zřetelněji se ukazuje, že demokracie je pouze smyšlený terminus pro zblbnutí voličů. Najde někdo na tomto světě demokratickou vládu, která skutečně pracuje v rámci předvolebních slibů pro blaho lidí, kteří této vládě uvěřili a demokraticky ji zvolili ve volbách ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout