Německo: Další člen AfD byl brutálně napaden „obohacovači“

Německo: Další člen AfD byl brutálně napaden „obohacovači“

V Německu snad není dne aby nebyl napaden nějaký odpůrce systému. V Německu je za ultrapravičáka považován prakticky každý, kdo je byť jen mírně víc napravo než německá CDU před časem vedená Merkelovou.

Zato ultralevice je – podobně jako obohacující etnika – chráněna a tresty bývají jen mírné, pokud vůbec k potrestání dojde. V Německu se v posledních dnech odehrálo hned několik politicky motivovaných útoků – obětí byli tzv. „ultrapravičáci,“ což je kdokoli, kdo názorově nezapadá do současné ideologie.

Být pak v Německu veřejně známým členem AfD je docela velké riziko, neboť k napadení členů strany, která je v Německu nálepkována za extremistickou, dochází velmi často.

Napadení přichází buď od Antify a obdobných bojůvek nebo ze strany obohacovačů, jejichž deportace strana dlouhodobě požaduje.

Marc-Manuel Kunstmann, syn prominentní německé herečky Doris Kunstmann, utrpěl během útoku natržený ret, pohmožděniny na obličeji a několik vyražených zubů.

Místní politik strany Alternativa pro Německo (AfD) byl v pátek brutálně napaden dvěma muži, když jel autobusem domů v přístavním městě Hamburk.

K incidentu došlo ve čtvrti Billstedt, když Marc-Manuel Kunstmann, syn prominentní německé herečky, cestoval domů autobusem. Politik tvrdí, že ho poznali dva muži a byl proto surově zbit přímo v autobusu.

„Museli mě poznat a věděli, že jsem z AfD,“ napsal 45letý Kunstmann, který je předsedou okresní skupiny AfD v Hamburku-Mitte, v příspěvku na Facebooku, kde podrobně popsal útok.

Popsal, jak měl sluchátka na uších, když byl „náhle zasažen úderem“.

„Okamžitě jsem šel za řidičem a požádal ho o pomoc,“ řekl Kunstmann. Ale místo toho, aby řidič autobusu zasáhl nebo poskytl pomoc, nařídil politikovi vystoupit z autobusu. Oba útočníci ho následovali a útok pokračoval na ulici.

„Schoulil jsem se na zemi v poloze plodu a snažil se vytočit záchrannou službu,“ prozradil Kunstmann a zveřejnil  fotografie svých zranění, která zahrnovala rozbitý ret, modřiny v obličeji a několik vyražených zubů.

Politik AfD popsal útočníky jako „jižany“ nebo cizince.

Naštěstí bylo poblíž policejní hlídkové vozidlo, které zasáhlo a oba muže policisté zatkli.

„Státní bezpečnost vyšetřuje a prověřuje, zda by se nemohlo jednat o politický motiv,“ řekl médiím po útoku policejní mluvčí. Mluvčí také potvrdil, že úřady zatkly dva podezřelé muže ve věku 28 a 35 let. Policie muže blíže nepopisuje.

Podle německého bulvárního deníku Bild jsou oba podezřelí policii známí z různých předchozích trestných činů, včetně skutečného ublížení na zdraví, řízení v opilosti a močení na veřejnosti.

Policejní vyšetřování útoku pokračuje, zatímco Kunstmann podal stížnost na řidiče autobusu za neposkytnutí pomoci.

Strana AfD od té doby promluvila o útoku a vyzvala k včasným trestním důsledkům. „Členové AfD nejsou lovnou zvěří,“ uvedl v prohlášení zemský předseda strany Dirk Nockemann.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Další člen AfD byl brutálně napaden „obohacovači“

  1. Invaziste kteri jsou financovani statem a zpracovani neziskovkami jsou neomezenym zdrojem atentatniku. Beztrestnych, levnych a ve vseobecnem narativu „prirozenym“ jevem v zapadni spolecnosti.

    Fyzicka likvidace nepohodlnych politiku, novinaru ci jinak vlivnych osob se stane beznou soucasti evropskeho zivota. A to vse diky „osamocenemu invazistovi s psychyckymi problemy a macetou“. Prinehorsim, zlobiveho obcana umravni srdecni selhani, ktere rovnez nema s nicim zadnou souvislot. A s vakcinami uz vubec ne.

    Gojime, bud budes platit a tahat jak si preji , Nosati majiteele bank, nebo budees uplnou nahodou zlikvidovan.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout