Europoslankyně Christine Andersonová: „EU je nereformovatelná“ (video)

Europoslankyně Christine Andersonová: „EU je nereformovatelná“ (video)

Většině z vás jistě netřeba německou europoslankyni za AfD představovat. Je jednou z čelních představitelek tzv. „covidového výboru EP,“ přičemž spolu s kolegy již dlouhodobě upozorňuje nejen na nezákonnost restrikcí, ale i na nebezpečí genových injekcí.

V posledním proslovu se věnovala zejména německé a bruselské politice a na závěr potvrdila to, co musí být jasné každému: EU je nereformovatelná.

Tím tedy potvrdila, že EU je rychlou cestou do pekel.

Není tedy nic horšího než setrvání v EU, protože tato zločinecká organizace nás zničí s naprostou jistotou, zatímco destrukce EU nebo odchod je alespoň nějakou nadějí na možnou nápravu.

Europoslankyně však nevaruje jen před EU, ale také před WHO, která chce převzít kontrolu nad celým světem.

„Šílenci převzali kontrolu nad naší zemí a velitelství je v Bruselu,“ řekla europoslankyně Christine Andersonová na setkání strany AfD v Magdeburku.

„Vidíme, že řada věcí je prosazována na všech možných úrovních naší společnosti,“ řekla Andersonová.

„Konkrétně: útoky na svobodu, demokracii a právní stát, na naši národní, kulturní a dokonce sexuální identitu; mrzačení těl a genitálií našich dětí; a destabilizace naší země prostřednictvím dovozu milionů nelegálních migrantů.

Instituce EU pošlapávají demokratické principy jako demoliční koule útočící na ocelovou a betonovou budovu,“ tvrdí europoslankyně.

„Suverenita této země byla de facto zničena,“ zdůraznila.

„Zkorumpovaná WHO, která je kontrolována multimiliardáři a není odpovědná parlamentu, může přijmout a také přijme mnohem více totalitních opatření na „ochranu“ veřejného zdraví. Na to se můžete spolehnout!“

„WHO chce používat covid pas po celém světě. Je to první krok k peklu systému sociálního kreditu a totalitního dohledu a digitální kontroly,“ řekla Andersonová, která bude číslo 4 na kandidátce  AfD ve volbách do Evropského parlamentu v příštím roce.

„Co bude dál? Klimatické šílenství včetně omezení volného pohybu osob, digitálních peněz, digitální identity a toho všeho se urychluje – a to závratnou rychlostí,“ varovala. „A vše směřuje k tomu, aby se občan dostal mimo demokracii.“

Andersonová dále řekla, že EU nemůže být reformována.

„Je to tady jeden velký blázinec. Proboha, skoncujme s touto drahou institucí plnou levicově zelených ideologických nesmyslů jednou provždy.“

„Dexit, hned! Hotovo!“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

8 thoughts on “Europoslankyně Christine Andersonová: „EU je nereformovatelná“ (video)

  1. Co udělala tahle Europoslankyně pro změnu mimo toho že kecá o tom co už víme ,sedí v Europarlamentu a bere za to nehorázně vysoký plat ?

  2. Timmermansovu agendu prebral jeden z najťažších zločincov narodených na Slovensku a tiež jeden z najfanatickejších eurofašistov vôbec – Maroš Šefčovič. Okrem iného povinným zavedením nezrozumiteľných symbolov a nečitateľných fontov úplne zničil náš dovtedy funkčný systém dopravných značiek. Určite nikoho neprekvapí, že je židovského pôvodu /pohnojil si to s tými výnimkami, Tiso, ty starý tučný gej!/,v prezidentskej kampani drzo klamal o rezňoch /tie by do úst nikdy nevzal – nielen moslimovia smú klamať kresťanom, ale aj Židia/ a dokonca robil veľvyslanca v starej vlasti /Izraeli/. Keby ho tak dal dole nejaký moslim, nebola by ho škoda…

  3. Nezabúdajme,že poľský aj maďarský fašistický diktátor /prvý teplý, druhý vyznávajúci aj s celou rodinou tvrdý judaizmus/ nechcú o vystúpení z EÚ ani počuť a dokonca podporujú aj vstup kompletného Balkánu vrátane Turecka a Kosova. Aj naše Hnutie Republika už má viac rozumu a nevylučuje možnosť prípadného referenda o vystúpení Slovenska.

  4. Pokud lidi nepochopí že podle platného zákona 327/1991 Sb., Československo stále trvá a nikdy nemohlo být bez vůle lidu rozděleno , není pomoci . Zločinci tady přes dvě nasunuté korporace ČR a SR převzali protizákonně moc a hrají špinavou hru. Vyzvednutím OP jste se těmto zločincům zavázali dodržovat jejich pravidla,jste členy,občany. Československo jako stát nikdy nezaniklo ani nepodepsalo vstup do EU ,NATO ,WHO a podobných zločineckých organizací. Mají to velmi dobře promyšleno . Nechali jsme si rozkrást stát přes privatizaci .Československý lid je jediný který si Československo může vzít spět i tím že odignoruje jejich volby ,jejich politické strany ,celkově politiku a jejich pravidla . Lidi se u voleb stále zapájí do jejich hry a nechávají se oebávat jejich záKONY,nařízeními a pak se diví jaký bordel a chaos tu dělají.
    Je to jako by k vám do domu který jste si postavili vlastníma rukama a je ve vašem vlastnictví přišel někdo úplně cizí napíše si na schránku své jméno, rozprodá kamarádům a sousedům váš nábytek , všechno rozkrade,bude se vozit ve vašem autě, budete ho živit a ještě od vás bude chtít aby jste mu platili nájem a poplatky za to že můžete zůstat na vlastní nemovitosti bydlet někde ve stanu v rohu zahrady, zatím co on se bude roztahovat ve vašem domě . Naúčtuje vám samozřejmně i vodu z vaší vlastní studny . Že na hlavu ? Přesně tenhle stav jen ve velkém je v našem Československu ,našem území které nám naši předci zanechali a které nám patří.
    https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1991-327
    http://www.czechaslavakia.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout