Útoky na německou opozici podněcované německou vládou i prezidentem pokračují, politik AfD byl zbit k nepoznání

Útoky na německou opozici podněcované německou vládou i prezidentem pokračují, politik AfD byl zbit k nepoznání

Už nějakou dobu dochází k útokům na členy AfD, která je aktuálně jedinou německou parlamentní opozicí. Ve východoněmeckých zemích dokonce AfD vede v preferencích, což by mohlo zamíchat kartami i pro nadcházející zemské volby.

Jenže i na celostátní úrovni se ukazuje, že již asi čtvrtina Němců uvažuje o volbě této strany. To vede k ještě většímu podněcování nenávisti  a démonizaci jediné skutečně opoziční partaje  – a útoky jsou vedeny jak ze strany vlády, prezidenta a řízené opozice, tak ze strany korporátních médii.

Toto podněcování nenávisti už opakovaně vedlo nejen k útokům na sídla strany či bydliště některých čelních představitelů, ale také na jednotlivé politiky.

Fyzické útoky přichází od čelních odpůrců – Antify a muslimů.

Antifa v Hesensku nedávno zveřejnila „seznam teroristů“ s adresami bydliště a místy setkání kandidátů AfD spolu s výzvou k jejich terorizování.

A všechno toto podněcování nese své ovoce.

Andreas Jurca, předseda frakce městské rady AfD v Augsburgu a kandidát strany v bavorských zemských volbách, které proběhnou na podzim, byl brutálně zmrzačen neznámými osobami v sobotu večer na cestě domů z grilovací párty s pracovníky kampaně, jak uvedl v rozhovoru se svou stranickou kolegyní Gabrielle Mailbeck na Twitteru.

Jurca říká, že okamžitě podal stížnost. Německý mainstream však o dalším z mnoha útoků na členy AfD mlčí. Ostatně, je to právě německý mainstream, kdo byl v čele podněcování k těmto útokům.

Otec pětileté dcery a šestiměsíčního syna se podle svých vlastních slov setkal s větší skupinou, jak sám řekl: „alespoň částečně šlo o jižany, tím nemyslím Italy nebo Španěly, myslím, že každý ví, co tím mám na mysli. Nejdřív nebyli agresivní, pozdravili  a jeden z nich řekl: „Ty jsi Andreas Jurca z plakátů.“

Pak k němu natáhl ruku, jako by se chtěl představit. Vtom ho udeřili a začalo bití. Na několik vteřin ztratil vědomí a pak se ocitl na zemi: „Ozýval se křik ‚Fuck nazi‘ nebo tak něco,“ řekl.

Zatímco ležel na zemi, muži po něm šlapali. Jeho společník také utrpěl zranění.

K podobným incidentům dochází poměrně často a mainstreamová média o nich samozřejmě zarytě mlčí, případně se snaží manipulovat. Útoky na opozici v Německu zesílily celkem logicky z toho důvodu, že v poslední době rekordně posiluje.

V zemských volbách může na východě Německa získat v některé z tamních spolkových zemí možná i většinu. CDU, která se dlouhodobě vůči spolupráci s AfD vymezuje, nyní neví, zda nebude nucena tento postoj přehodnotit.

Každopádně tyto útoky jen potvrzují, že ona proklamovaná demokracie je ve skutečnosti jen zástěrkou totalitního systému, který by nikdy nedopustil, aby byl poražen, proto se vůči opozici, která ho ohrožuje, neštítí ničeho.

Za fasádou liberální demokracie se tak skrývá korporátní fašismus. A to samozřejmě nejen v Německu.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Útoky na německou opozici podněcované německou vládou i prezidentem pokračují, politik AfD byl zbit k nepoznání

 1. Pokud nenosi zbran a pohybuje se sam, bez ozbrojeneho doprovodu, je pan Jurca kokot.
  Je dobre ze dostal na budku, jedine tak on i ostatni Nemci pochopi ze jsou ve valce.
  Vic zbitych a zavrazdenych politiku alternativy snad pomuze tomu ze se Nemci probudi a zacnou bojovat.
  Zavrazdeni beznii obyvatele, znasileni a vypalene kostely, drogy nic z toho nepomaha.
  Nemci porad drzi jak ovce.
  Nemci nutne potrebuji Vudce.
  A Evropa take

 2. Je zvláštní jak byl ten útok veden jen na oči. Takhle opuchlé oči jsem viděla na netu u lidi které napadli tajné služby laserovými zbraněmi na dálku. Nejlepší je jít mimo strany, mimo politiku a politiky.Nic dobrého lidem za ta léta nedali jen cucají z rozpočtu a všechny bez rozdílu jsou ovládané stejnými dirigenty,podle not které se zrovna hodí do rytmu doby. .

   1. Snad nejste tak naivní,politici a strany zde nejsou pro lidi ale pro ty co je financují a drží,podporují když mají dost hlasů .Na to jak je zřízený je dost zhovorčivý před kamerou ,nevěřím žádnému ani zmlácenému politikovi . Kdyby to bylo tak zlé měl by bolesti ,léky na otupení a ležel by,nechtělo by se mu debatovat a podívejte se na tohoto, jak jede vesele . Vždy to budou jen placené loutky ,divadlo pro ofce je součástí hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout