Německo: Antifa zveřejnila adresy členů AfD a vyzývá k útokům na ně

Německo: Antifa zveřejnila adresy členů AfD a vyzývá k útokům na ně

Není to tak dávno, co byl zablokován bankovní účet německému bloggerovi, který zcela po pravdě napsal, že je šéfka tamních Zelených tlustá. Tedy byl perzekuován za pouhé sdělení pravdy.

Neméně se útočí na všechny, kdo jakýmkoli způsobem kritizují současnou politiku či proti ní dokonce vystupují. Příkladů bychom našli bezpočet. Mnoho Němců se už bojí cokoli napsat v diskuzi či na sociálních sítích.

Útoky obohacovačů, které se již staly každodenní praxí zejména ve větších městech, jsou bagatelizovány a pachatelé jsou zpravidla seznáni psychicky nemocnými. Nic se neděje, kriminalita neroste, protože nikdo z těchto psychicky nemocných chudáků nespadne do statistik zločinnosti.

Právní stát v Německu? Zapomeňte. Samozřejmě to není jen případ Německa.

Dalším faktem je, že mainstreamoví politici a „novináři“ uplacení Sorosem se snaží maximálně rozeštvat společnost. Ti, kdo jsou v plném souladu „se stranou a vládou,“ jsou „dobří,“ ale ti, kdo s touto politikou nesouhlasí a žádají změnu, jsou špatní.

To vidíme u nás, kde největší mediální i politická žumpa nálepkuje oponenty „dezoláty.“

Nejinak je tomu v Německu, kde je dlouhodobě jediná opozice nálepkována těmi nejhanlivějšími názvy, přičemž v tom všem si přizvukuje vláda s řízenou opozicí i štvavými médii.

AfD je nazývána fašistickou, nacistickou – a to zpravidla především kvůli navrhované tvrdé protimigrační politice, ale i pro odpor k zelenému šílenství či LGBTQI agendě.

Právě to je důvod proč lze zcela beztrestně na členy této strany útočit a to třeba i prostřednictvím „ozbrojené pěsti“ současného systému – Antify.

Členové krajně levicové aktivistické skupiny Antifa zveřejnili soukromé adresy kandidátů kandidujících za Alternativu pro Německo (AfD) v německé spolkové zemi Hesensko a vyzvali protestující, aby je napadli na místech, kde se cítí bezpečně.

Antifa spustila webovou stránku speciálně pro kampaň s interaktivní mapou s podrobnostmi o soukromých bytech 40 politiků AfD, stejně jako s umístěním společenských místností a restaurací, kde se scházejí zástupci strany.

„Cílem stránky je povzbudit Antifu v Hesensku, aby zastavila AfD, která se v současné době opět stává silnější,“ uvedla teroristická skupina ve svém prohlášení, když povzbuzovala své členy, aby „využili informace“, které jim byly poskytnuty.

„Následující publikací chceme dát nahlédnout do celostátní kandidátky hesenské AfD a vrhnout více světla na politiky strany.

Společně s vámi je chceme vyzvat k tomu, aby se v prostorech, ve kterých se pohybují, necítili bezpečně a v klidu. Ať už doma, v restauraci, klubu nebo na pracovišti: Každý, kdo chce vyloučit, zavřít nebo zbavit ostatní kvůli rasistickému, antisemitskému, sexistickému a anti-queer světonázoru, by si neměl stěžovat na odpor a vyloučení,“ uvádí se v prohlášení.

Politici z tvrdě protiimigrační strany, která roste v místních i celostátních průzkumech po celém Německu, reagovali na znepokojivou kampaň prostřednictvím spolupředsedy státu Andrease Licerta tvrzením, že to není nic jiného než tajemná výzva k zastrašování a násilí proti politikům AfD.

„Představte si, co by se v zemi dělo, kdyby političtí extremisté udělali něco takového s kandidáty jiných stran,“ dodal.

AfD podala stížnost na kampaň a vyzvala státní bezpečnost, aby stránku uzavřela.

Násilí proti politikům v Německu není neobvyklé a jen v loňském roce bylo hlášeno 1 398 trestných činů proti voleným představitelům nebo politickým kandidátům. Byly hlášeny útoky levicových i pravicových aktivistů.

Nejvíce postiženi byli kandidáti Strany zelených s 399 případy, následovala SPD s 386 (v případě obou stran se jedná zejména o případy verbálních útoků na sociálních sítích či v článcích) a AfD s 321 případy (zde šlo častěji o fyzické útoky ve stylu Antify).

V loňském roce byl kandidát AfD na starostu města Rostock, Michael Meister, třikrát napaden, včetně rozbití oken jeho auta a rozbití pneumatik ultralevičáky, zatímco dům augsburské političky AfD Gabrielle Mailbeck byl také terčem graffiti.

V lednu byl Marc-Manuel Kunstmann, předseda okresní skupiny AfD v Hamburku-Mitte, brutálně napaden dvěma muži, když jel autobusem domů. Na sociálních sítích zveřejnil fotografie svých zranění, které zahrnovaly rozbitý ret, modřiny na obličeji a několik prasklých zubů.

V letech 2020 a 2021 byli politici AfD napadeni nejčastěji.

Zemské volby v Hesensku se budou konat 8. října a nárůst podpory Alternativy pro Německo (AfD) zavedeným stranám vadí. Vládnoucí CDU premiéra Borise Rheina v současné době vede s 25 procenty, následovaná AfD a SPD s 20 procenty.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Německo: Antifa zveřejnila adresy členů AfD a vyzývá k útokům na ně

  1. Kto tvrdí,že vo „vyspelej“ Európe má každý právo vysloviť svoj názor a v Rusku je za to potrestaný, zaslúži si smrť.

  2. Za tuto situaci muzeme podekovat soudruhu Adolfu Hitlerovi, ktery tusim v roce 1935 prosadil zakon o zakazu drzeni zbrani soukromym osobam. Dekujeme, Adolfe! A tento zakon plati v Nemecku dodnes, proto je tam situace, jaka tam je.

  3. Adolf Hitler byla zfetovaná loutka žido fašismu, Rothschildů, Morganů a podobného ksindlu. Za tuhle podvraťáckou sektu hajluje Antifa, ale i místní liberální ksindl Fialového hnusu. Sörös a jeho OSF je součástí. Antisemitismus, přesněji anti žido fašismus, je na místě. Vymezení se proti genocidní strategii je projevem pochopení podstaty zla, které provozuje zločinecká sekta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout