Eurokomisař pro migraci plánuje dovézt do EU v příštích letech 70 milionů obohacovačů

Eurokomisař pro migraci plánuje dovézt do EU v příštích letech 70 milionů obohacovačů

Nutno podotknout, že přednost mají mít ty země, které zatím příliš nepřijímaly. Přijímání většího počtu cizinců – zejména z Afriky – podporuje EU především migračním paktem EU a dalšími dokumenty, jejichž cílem je de facto stav, kdy neexistuje nic jako „nelegální migrace do zemí EU“. Pokud eurokomisař hovoří o příštích letech, pak má zcela jistě na mysli do roku 2030, což by bylo zhruba v souladu s Agendou 2030, která ovšem počítá s poněkud mohutnějšími přesuny – asi jedné miliardy lidí. V Agendě 2030 však nejde jen o migraci do Evropy, ale v rámci celého světa.

Ostatně, je třeba počítat s tím, že i v Evropě bude docházet k masovým přesunům obyvatel ze zemí více obohacovaných do těch uniformnějších, tedy zatím ještě  nepříliš multikulturních. Postupně však zřejmě dojde k přesunům mimo Evropu, neboť ne každý dokáže dlouhodobě snášet podobné obohacování, jaké dnes nabízí některá francouzská, švédská či německá města.

Je třeba si uvědomit, že většina zemí, z nichž EU plánuje větší přesuny obyvatel do Evropy, jsou země islámské. To samozřejmě způsobí nejen razantní změny v demografii, ale i ve stylu života, neboť jednotlivé země již nemají šanci uniknout přeměně na chalífát pod právem šaría.

A pro nás je tristní zprávou zejména to, že naše mizerná „slepencová“ vláda, zalezlá hluboko v bruselské zádeli, se rozhodla i v tomto směru nastoupit politiku plně podřízenou direktivám EU. Vydrží-li tato vláda tragédů další 4 roky, dostaneme se na velmi slušnou švédskou cestu. Se Švédskem nás v tomto směru srovnávám ze dvou důvodů: máme skoro stejný počet obyvatel, takže i rychlost „přečíslování“ bude podobná a nemáme koloniální minulost.

Na příkladu Švédska, které bylo ještě kolem roku 2003, tedy před začátkem první velké vlny invaze z Iráku, docela poklidnou zemí, můžeme vidět, jak rychle se to u nás může „zvrtnout“.  Za dvacet let může být zejména v již docela slušně islamizovaných městech jako Brno nebo Teplice první větší muslimská no-go zóna.

Nebo můžeme dopadnout podobně, jako sousední Rakousko, kde sice většina lidí invazisty nevítá, ale přesto zaznamenávají rekordní nárůst žádostí o azyl…

Komisař EU pro migraci Dimitris Avramopoulos vyzval k tomu, aby bylo v nadcházejících letech do EU přijato 70 milionů migrantů. Ale občané to nechtějí: dvě třetiny Rakušanů podle průzkumů odmítají masovou imigraci, v Maďarsku je odmítnutí ještě větší. Rakouského europoslance Haidera to nepřekvapuje, vzhledem k tomu, že migranti na jedné straně více zatěžují sociální systém, než do něj platí, a na druhé straně statisticky prokazatelně roste kriminalita, zejména specifickými skupinami cizinců. Podle průzkumu více než 70 procent Rakušanů podporovalo pomoc na místě v krizových oblastech a upřednostňovalo ji před přijímáním přistěhovalců.

Ve srovnání s předchozím rokem se počet žadatelů o azyl v Rakousku zvýšil o neuvěřitelných 160 %. Kvůli covidu zůstává záplava imigrace do značné míry bez povšimnutí médií. 85 % všech nelegálních přistěhovalců jsou muži. FPÖ vyzývá k odklonu od převládající politiky vítání, která je prodávána obyvatelstvu jak za bývalého ministra vnitra Karla Nehammera, tak za jeho kancléřství.

Tolik tedy zpráva z Rakouska, kde fašistický covidový režim zcela zastřel, že země zaznamenala rekordní nárůst invaze, zejména z Afghánistánu. Zdá se, že nešlo o zástěrku jen tam, ale všude v EU. To je samozřejmě důvod, proč v posledních asi 3 měsících věnovala EU tolik pozornosti schvalování legální migrace z Afriky či legalizaci ekonomické migrace. Pak samozřejmě nemůže být žádný problém dovézt do Evropy do roku 2030 plánovaných 70 milionů cizinců, převážně muslimů.

A na závěr výčet všech promigračních počinů EU jen za poslední měsíce:

nová Agentura pro azyl

společný Pakt o azylu

omezení hlídání hranic

legalizace ekonomické migrace

dovoz desetitisíců Afghánců do zemí EU

dohoda o migraci se 79 rozvojovými zeměmi, zejména z Afriky

Zdá se, že EU dělá maximum pro to, aby splnila své hlavní zadání, kterým je výměna evropských obyvatel…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Eurokomisař pro migraci plánuje dovézt do EU v příštích letech 70 milionů obohacovačů

  1. Myslím, že cílem je rozpoutání občansko/ náboženské války v Evropě.
    A až se tady pořádně vymlátíme, tak to tady ochotně převezme někdo třetí.
    Jinak si neumím to sebevražedné jednání vysvětlit. Sörös patrně dobře ví, na čem pracuje.
    ( Za nim jsou ještě mocnější a svoje poskoky má všude. )
    Je to jenom můj osobní názor. A byla bych ráda, kdyby mylný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout