Bojkotujte Turecko! Erdogan nechává hromadně velmi brutálně zabíjet psy, pro islám nečistá zvířata

Bojkotujte Turecko! Erdogan nechává hromadně velmi brutálně zabíjet psy, pro islám nečistá zvířata

Už delší dobu se Turecko, které bylo ještě před lety celkem sekulární zemí, začíná měnit v chalífát pod právem šaría. S tím souvisí i postupné změny zákonů, jejichž podoba se přibližuje islámskému právu a zdá se, že časem se uvolněnější pravidla budou týkat již jen turistických oblastí, neboť bez turistů by bylo Turecko, které se již nyní zmítá v těžkých ekonomických problémech, ztracené.

Jenže dovolenou v Turecku již lze v tento moment považovat za vlastizradu, neboť se tím podporuje ekonomika země, jejíž vládce má za cíl zahrnout Evropu do své Osmanské říše. Vždyť Turecko patří k hlavním sponzorům atributů islamizace Evropy (mešity, modlitebny, halal porážky apod…), hned po Saúdské Arábii a Kataru.

Důvod nejezdit do Turecka mají nyní i milovníci zvířat, zejména „pejskaři“. Erdogan se totiž rozhodl, že svoji zemi zbaví nečistých zvířat, tedy psů. Postupně musí být vybiti, k čemuž navíc dochází velmi brutálním způsobem…

Před více než měsícem vydal turecký sultán Recep Tayyip Erdogan příkaz, aby byli utraceni všichni psi, jejichž majitele nebylo možné najít. Zemí se nyní šíří brutální vlna vybíjení psů, kdy jsou psi shromažďováni a ubíjeni k smrti železnými trubkami a lopatami nebo strčeni do klecí, kde je nechávají umřít hlady.

Erdogan se chopil příležitosti poté, co koncem prosince zranil malou dívku cizí pitbulteriér. Prezident a jeho strana AKP zastupují mnoho ortodoxních muslimů v zemi a v islámu je pes považován za nečisté zvíře. Prezident oficiálně říká, že příkaz, který vydal, má podporovat veřejné zdraví.

To je samozřejmě záminka, pravdou je, že v islámu jsou psi nečistá zvířata, což by ovšem veřejně coby zdůvodnění – zejména v evropských zemích – neobstálo. Erdogan tak koná stejně, jako vládci v jiných chalífátech (k témuž dali před časem příkaz např. v Pákistánu), jde mu jen o to, aby byl v souladu s příkazy jeho pedofilního lžiproroka.

Psi na ulicích jsou běžným rysem pouliční scény v tureckých městech, někteří mají majitele, jiní jsou toulaví psi. Tito psi však lidem ubližují jen velmi zřídka. Totéž platí pro přenos nemocí a škůdců.

To, jak se jako Turek díváte na psy, se liší v závislosti na tom, jak jste věřící. I mezi sekulárními a milovníky zvířat se najdou tací, kteří si myslí, že psi jsou problém, ale věří, že problém je třeba řešit humánním způsobem kastrací a sterilizací, případně najít toulavým psům domov.

Jsou zděšeni brutálními scénami , které se nyní na příkaz prezidenta Erdogana odehrávají v tureckých městech. Psi jsou shromážděni a pak ubiti k smrti železnými trubkami, holemi a lopatami. Ostatní jsou zavřeni v klecích, kde pomalu umírají hlady.

Milovníci zvířat nyní vyzývají turisty ze západu, kde většinu obyvatel tvoří milovníci psů, aby Turecko jako destinaci bojkotovali. Mohlo by to ještě více zasáhnout turistický průmysl, který již byl těžce zasažen v důsledku covidu. Demonstrace proti tomu, co se děje, byly organizovány v několika tureckých městech a získaly mezinárodní pozornost.

Před tureckými ambasádami v evropských zemích se pořádaly protesty. V reakci na ně byla vydána komuniké, ve kterých chtějí bagatelizovat dění v Turecku a v nichž uvádějí, že Turecko je zemí s „velmi dobrými životními podmínkami zvířat“.

A k výše uvedené výzvě se přidávám i já. Prosím všechny, kdo jsou milovníky zvířat, aby tento článek sdíleli a šířili, zejména tak, aby se dostal zrakům všech, kdo podporují muslimskou invazi a jsou zároveň i milovníky zvířat, zejména psů. Obojí nejde dohromady. Není možné mít rád psy a zároveň podporovat dovoz muslimů do Evropy.

Tedy všichni milovníci zvířat by nejen letos měli bojkotovat Turecko coby dovolenkovou destinaci a neměli by ani nakupovat turecké výrobky, či jakkoli jinak tuto zemi podporovat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Bojkotujte Turecko! Erdogan nechává hromadně velmi brutálně zabíjet psy, pro islám nečistá zvířata

  1. Že by v Turecku vybíjeli psy z náboženských důvodů? To se mi nezdá. To asi bude nějaký nesmysl
    Toulaví psi jsou nebezpeční a odchytávají je všude.
    Zřejmě pokousání dívky způsobilo pobouření a Erďa je populista.

    1. On je na prvním místě náboženský fanatik. Takže potřeboval záminku k tomu, aby nechal psy vybít. Ti toulaví psi tam ani nebyli nijak nebezpeční – sama jsem je tam před mnoha lety viděla, jsou zvyklí, že je lidi krmí, tak vůbec nejsou zlí. Ale Erdogan potřeboval uspokojit své voliče, kterým nečistá zvířata v ulicích vadí a zároveň potřeboval záminku pro Západ (to byla pokousaná holčička, kterou ale nepokousal toulavý pes). Navíc se do toho pustil asi měsíc poté, co stejnou „akci“ vyhlásili v Pákistánu. Tam ovšem řekli na rovinu, že jim vadí nečistá zvířata. Navíc, jde tu i o způsob, jak je zabíjí. To je děsná prasárna…

  2. Nezabúdajme,že Turecku na rozdiel od Sýrie, Iránu, Venezuely, Bieloruska a iných „diktatúr“ nikdy žiadne sankcie od EÚ ani USA nehrozili a s výnimkou Grécka a Cypru všetky kolónie 4. ríše podporujú jeho vstup /aj vstup islamizovaných a vymierajúcich balkánskych štátov a pseudoštátov/ do bruselského žalára národov. Teda aj Erdoganovi blízki kamaráti snažiaci sa prepísať povojnové hranice Európy – Orbán, Kaczynski, Janša, Salvini, Le Penová atď: u nás kompletná vláda aj opozícia /s výnimkou ĽSNS/ a ďalší psedovlastenci tohto druhu /napr. hnutie Republika/ . Bez preháňania, aj režim v Spojených arabských emirátoch je neporovnateľne tolerantnejší a pre turistov priateľskejší než Erdoganova islamofašistická diktatúra smerujúca k saudskoarabským pomerom. Nie je tam problém hlásiť sa ku kresťanstvu a navštíviť kostol ,na rozdiel od Turecka… Ešte dodám,že ťažkú vlastizradu páchajú okrem cestovateľov do Turecka aj diváci a dabéri lživých a odporných tureckých telenoviel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout