EU vyjednala absolutně šílenou migrační dohodu se 79 rozvojovými státy, převážně z Afriky

Pokud je někdo stále zastáncem EU, aniž by byl jakkoli napojen na její penězovody, pak nelze než zkonstatovat, že je dotyčný jedinec masochista nebo idiot. Jiná možnost zde není. EU nám totiž dnes a denně ukazuje, že je zde zejména proto, aby nám, tedy Evropanům, škodila. Ať už se jedná o tzv. „Zelený úděl“, který má Evropany ekonomicky zruinovat, podporu LGBTQ a genderové propagandy, která má vést k nižší porodnosti, šílené covidfašistické politiky, která má zajistit plný dohled nad každým jedincem nebo – v neposlední řadě – neutuchající podporou dovozu lidí s co nejnižším IQ a ideálně i s islámem v hlavě.

O nedávném schválení zcela legální ekonomické migrace z rozvojových zemí jste si zde již mohli přečíst. Tato legalizace ekonomické migrace, kdy mají být pod pláštíkem údajné „potřeby nekvalifikovaných pracovních sil “ do Evropy dováženi zejména Afričané, navazuje na takzvanou dohodu z Cotonou.

Ta byla podepsaná v loňském roce a týká se spolupráce se 79 rozvojovými zeměmi, zejména z Afriky, ale i z karibské a tichomořské oblasti.

Provádění dohody navazující na dohodu z Cotonou, podepsané v loňském roce, se opět objevilo během bruselského zasedání ministrů zahraničních věcí EU. Je to v podstatě menší evropský ekvivalent globálního paktu OSN o migraci, který chce vytvořit „bezpečné a legální trasy“ pro migraci do rozvinutého světa. Podobně chce dohoda z Cotonou urychlit migraci z Afriky a Karibiku a snaží se vytvořit kontrolovaný mechanismus, který by pomohl masovému usazování občanů třetího světa v Evropě.

Zcela jednoznačným způsobem uvádí „mír a bezpečnost, migraci a mobilitu“ mezi svými hlavními prioritami, jinými slovy organizovanou a rychlou změnu evropských demografických a politických systémů.

Jde tak o další potvrzení faktu, že zřejmě hlavním cílem globalistů z EU je výměna obyvatel. Nejde o žádnou konspirační teorii, jde o fakt, který dnes a denně svým konáním EU jen potvrzuje.

Promigrační dohoda EU popisuje výhradně pozitivně masový dovoz lidí do Evropy, z nichž mnozí nemají žádné znalosti nebo pochází z velmi odlišné kultury.

Vztahy EU s africkými, karibskými a tichomořskými zeměmi

Jak můžete vidět na grafice výše, tak z uvedených 79 zemí je hned 48 zemí z Afriky. V případě karibských a tichomořských zemí půjde zřejmě spíš o spolupráci v obchodu než o stěhování národů. Migrační dohody jsou ale dominantní ve vztahu k Africe. V tomto kontextu připomínám, že na jaře 2018 byla podepsána dohoda o přínosné migraci z afrických zemí do Evropy, tzv. Marakéšská deklarace (za nás ji podepsal tehdejší ministr vnitra Metnar).

Jak sami vidíte výše, legální migrace by se měla týkat i zemí subsaharské Afriky, kde se průměrné IQ pohybuje kolem 60-70. Přesto údajně – podle EU – jejich obyvatelstvo nutně potřebujeme. Kalergi by měl jistě ze svých nástupců neskonalou radost.

Mezitím EU pracuje na plné obrátky na provádění svých plánů na masový dovoz osob z Afriky.

Začátkem prosince přijala akční plán na období 2021–2027, v němž kromě jiných promigračních opatření požaduje do konce období plné bydlení pro všechny migranty, legální i nelegální, a nařizuje členským státům, aby s migranty zacházely jako se svými vlastními občany.

To vše si EU dovolí připravovat v době, kdy se chystá Evropanům zakázat prodej či pronájem energeticky neúsporných domů, které nespadají do kategorie A nebo B. Což je například v ČR drtivá většina objektů. Navíc, EU tak koná i v situaci, kdy je ve většině zemí EU bydlení nedostupné, mladí nemohou zakládat rodiny, protože nemají kde bydlet. Ale EU se rozhodla, že v této situaci musíme přijímat parazity, vítat je a ještě jim zajistit bydlení.

Kolik důkazů ještě potřebujete, abyste pochopili, že EU zde není pro Evropany, ale proti nim? Je neskutečné, že si navíc Evropané vlastní genocidu dokonce dobrovolně  platí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

4 thoughts on “EU vyjednala absolutně šílenou migrační dohodu se 79 rozvojovými státy, převážně z Afriky

 1. Problém je, Evropa stárne, lidi jsou přežrání a už se jim nechce ani zakládat rodiny.
  Yntelektujálové by se dali přebírat vídlemi, fakulty chrlej další a další genderisty, sosyjoloky, bohoslovce, romistiky, enviromentálisty a podobné nemakavé týpky.
  No a někdo to musí živit, bez hejbání rukama to nejde.
  Že se ty “ levné lopaty” budou jednou emancipovat, jejich potomci určitě, to nikdo nechce vidět.
  Vznikne Afroevropa a bude vymalováno. Z naší vlastní vůle. ( Kdybychom tohle nechtěli, tak bychom nezvolili pětikolku. )
  ?

 2. Slovanko, dnes na protiproud.cz se pise o tom, jak budem fungovat v grindylu a je to dost drsne cteni. Kdyztak se s Hajkem domluvte, ze ten clanek ‚otisknete‘ take. Nebo na jeho motivy napiste svuj.

 3. Bohužel, lid Euro unijní si zvolil neomarxisty do svých vlád i vlády EU a většina jistě ví, že EU program zahrnuje rozsáhlou imigraci a is lamizaci, ale aby se mohli tito voliči cítit jako humanisté, tak volí jak volí, a po nás potopa ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout