Seznamte se s těmi, kdo pomohli odhlasovat pandemický zákon, který může být vzorem všem dalším totalitním režimům

Přiznám se, že nechápu, jak dnes ještě někdo může věřit tomu, že podobný totalitní zákon potřebujeme. Už to, co se tu dělo poslední dva roky, bylo silně přes čáru, neboť všechna tzv. „opatření“ měla jediný cíl: likvidaci naší ekonomiky a především pak odstranění střední třídy a změnu politického systému západního světa. Nikdy však neměla nic společného s ochranou zdraví. To se dnes ostatně již ví, prokazují to nejen různé studie, ale zejména fakt, že tam, kde žádné restrikce nebyly, se ani nic zásadního nedělo.

Je logické, že tak, jak si chtěla na různých testech, nesmyslných prachových respirátorech a tzv. „vakcínách“, mastit kapsu minulá vláda, touží po tomtéž i ta současná. Nebudeme si snad nalhávat, že jsou zde politici pro lidi. To by byla čirá naivita, něčemu podobnému věřit. Ovšem nejhorší jsou ti politici, kteří jdou do politiky nejen hrabat pro sebe a své kamarádíčky, ale zároveň i bezvýhradně poslouchat instrukce svých loutkovodičů. A přesně to sedne na současnou vládu, které z bruselské zádele nelezou už ani špičky bot.

Lze tedy předpokládat, že pokud „šéfíci“ z EU nebo WEF zavelí, zavedou nám jejich poslušní poskokové lockdowny či jakékoli jiné restrikce ze dne na den. Ostatně, proč myslíte, že má zákon platit právě do listopadu? Každý moc dobře ví, že říjen je měsíc, kdy jsou respirační choroby na vzestupu, takže nebude problém si najít výmluvu k tomu, aby mohl být opět prodloužen měsíc před koncem platnosti (a třeba i patřičně upraven). Jednoduše, nikdo netuší, jaké zadání nyní naše loutková vláda plní…

Od samého začátku bylo jasné, že bude pandemický zákon přijat. Milovníci totality mají ostatně v Parlamentu zcela jasnou většinu a nebylo tak v silách kohokoli, aby zabránil přijetí podobného paskvilu. Nepochopitelný byl i fakt, že jej přijali v legislativní nouzi  – a to zcela bezdůvodně.

Při pohledu na hlasovací listinu je pak jasné, že v přijetí zcela zřejmě panovala zákulisní dohoda mezi „slepencem“ a hnutím ANO. Nyní možná namítnete, že část přítomných poslanců hnutí ANO hlasovala proti, jenže důležité je ono slovo „přítomných“.  Samozřejmě, nemohli hlasovat pro přijetí, neboť tím by mohli přijít o nemalou část svých voličů. Na druhé straně úplně stačilo, že mnoho jejich poslanců bylo nepřítomných nebo se jednoduše zdrželi hlasování.

Pokud by byla většina poslanců hnutí ANO přítomna a hlasovali by proti, tak by pandemický zákon NEBYL PŘIJAT. Nemuseli by tam ani být všichni; 70 „slepencových“ poslanců, kteří hlasovali pro přijetí zákona, by v pohodě přehlasovalo pouhých 55-60 poslanců ANO (ANO má 72 poslanců) spolu s přítomnými poslanci SPD. Ti, kteří hlasovali proti, jistě věděli, že tak činí jen pro zisk sympatií těch voličů, kteří většinově pandemický paskvil odmítají. Vlk se nažral a koza zůstala celá…

O „pětislepenci“ pak ani nehovořím, jejich totalitní manýry mne nijak neudivují, ostatně, nesčetněkrát nám již tato sebranka ukázala, že demokracie je jim na hony vzdálena. Zatím jen deklarované zrušení požadavku covid pasů v restauracích, na sportovištích a jinde, kde dosud nebyl vstup neotečkovaným povolen, nic neznamená. Jednak jde tímto směrem postupně téměř celá Evropa – a na druhé straně si díky pandemickému paskvilu mohou kdykoli ze dne na den vyhlásit tuto bezdůvodně diskriminační restrikci znovu. A to bez ohledu na to, že infekci přenáší i očkovaní.

Na hlasování k pandemickému zákonu se můžete podívat zde. Stačí vám kupecké počty abyste zjistili, že ke schválení zákona pomohla totalitnímu slepenci i většina poslanců hnutí ANO, včetně  Babiše a mnoha dalších, kteří se jednoduše na hlasování vykašlali. Ti z nich, kteří nehlasovali proti, nesou tedy stejnou „zásluhu“ na jeho přijetí jako poslanci vládní….

Opět se tak potvrzuje to, nač zde soustavně upozorňuji: Všechny probruselské strany jsou v politice zejména proto, aby plnily zadání svých loutkovodičů…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.5]

2 thoughts on “Seznamte se s těmi, kdo pomohli odhlasovat pandemický zákon, který může být vzorem všem dalším totalitním režimům

  1. Tak moment!
    Poslanci ANO byli při hlasování nepřítomni, protože byli „vypárováni“. (Zajisté víte, co je Systém párování). Je pravdou, že v ANO bylo omluveno o 4 a nepřihlášeno o 5 poslanců více než v pětikoalici. Ale ani kdyby tito poslanci hlasovali také, nestačilo by to. Hlasování by neprošlo poměrem 65:81 (včetně SPD). Osobně jsem si tato fakta ověřila na stránkách PSP.
    A že se téměř všichni hlasující poslanci ANO zdrželi hlasování? Proč odkrývat karty v předem prohraném boji? Lidé znají postoj ANO k tomuto tématu. Ve sněmovně však může rozhodnout jediný hlas.
    Bylo by fajn, kdybyste zbytečně nemystifikovali lidi na základě jednoho senzacechtivého titulku v médiích.

    1. Slepence si dělají co se jim zachce, celé to hlasování bylo proti pravidlům (bezdůvodná legislativní nouze, protiústavní zákon), takže žádné párování by nemělo být akceptováno. A ano, to máte pravdu, že víme, jaký je postoj hnutí ANO. Zavedlo povinné očkování a mnohé další prasárny, včetně bezdůvodného vyloučení neočkovaných z běžného života, v čemž současná slepencová sebranka jen pokračovala. Takže samozřejmě se slepencem ve všem kolem covidfašismu souhlasí. Zákulisní dohoda je více než pravděpodobná. Ostatně, ANO nijak neobstruovalo. Nicméně věřím, že až bude obstruovat SPD korespondenční volbu, tak zde jim už ANO pomůže. Tam už možná i jejich poslance uvidíme obstruovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout