„Všechny vás zabiju, Allahu akbar,“ křičel Maročan a napadl dva italské policisty, oba lehce zranil

„Všechny vás zabiju, Allahu akbar,“ křičel Maročan a napadl dva italské policisty, oba lehce zranil

O zraněných policistech – nejen v Itálii – jste si zde mohli přečíst mnohokrát. Obzvlášť v lokalitách, které se postupně přeměňují v ghetta, dochází k podobným incidentům takřka denně. Za to, že podobná potyčka končí pro policisty velmi často zraněním, může i fakt, že se nesmí aktivně bránit, v případě použití zbraně proti agresivním vetřelcům pak bývají policisté velmi často stíháni. Jediné, čeho tak mohou proti trénovaným džihádistům, často ozbrojeným noži, využít, je buď hrubá síla nebo pepřový sprej…

29letý Maročan byl zatčen karabiniéry stanice Crevalcore. Bezdomovec známý policii byl obviněn  z násilí a ohrožení veřejného činitele a z přitěžujících škod.

Mladý muž skončil v poutech za to, že napadl policisty, kteří měli v úmyslu zjistit jeho identitu když si ho pozdě večer všimli, jak se toulá poblíž lékárny Zoccoli. Maročan, rozzlobený žádostí o předložení identifikačních dokladů, jim poté vyhrožoval křikem: „Všechny vás zabiju! Alláhu Akbar!“, později na policisty zaútočil. 29letý muž, neutralizovaný pepřovým sprejem, byl nejprve ošetřen zdravotnickým personálem a následně přeložen do cely, dokud nebude projednáno slyšení, které potvrdí zatčení naplánované na dnešek.

Při rekonstrukci faktů navíc vyšlo najevo, že Maročan před příjezdem hlídky rozbil zadní okno auta  zaparkovaného na veřejné ulici. Během operací, které vedly k zatčení, byli oba policisté lehce zraněni.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “„Všechny vás zabiju, Allahu akbar,“ křičel Maročan a napadl dva italské policisty, oba lehce zranil

  1. Není divu, opět mlslim dělá svoji práci na kterou je naprogramován, v tom nic divného není, naopak divné je, že si to lidé nechají líbit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout