Policista, který v Itálii postřelil agresivního afrického vetřelce, bude potrestán

Policista, který v Itálii postřelil agresivního afrického vetřelce, bude potrestán

O incidentu, který se před pár dny stal v Římě, jsem již psala zde. Připomínám, že vetřelec útočil na kolemjdoucí a posléze i na policisty nožem, navíc se jednalo o policistům dobře známého recidivistu.

Na video incidentu, včetně postřelení afrického vetřelce, se nyní můžete znovu podívat:

Nyní ovšem bude policista za svůj záslužný čin potrestán. Pak není divu, že se policisté zpravidla bojí střílet, obzvlášť, je-li zločinec z nějaké systémem protěžované skupiny. Jak všichni víme, tak kriminálníci jsou dnes adorováni, obzvlášť, pokud mají tu správnou barvu pleti…

Policista je vyšetřován pro nepřiměřené použití zbraně poté, co v pátek postřelil 44letého Ghaňana na římském vlakovém nádraží Termini.

Afričan byl spatřen na vlakovém nádraží kolem 19:20 s velkým kuchyňským nožem a vyhrožoval kolemjdoucím, kteří mířili na vlakové nádraží, než se místní policisté pokusili černocha uklidnit.

Policie se pak pokusila muže udržet dál od cestujících, když jeden z policistů začal na 44letého muže střílet poté, co se domníval, že se chystá napadnout policisty a zranil ho na noze. Afričan byl později ve stabilizovaném stavu převezen do místní nemocnice.

Ghaňan má údajně kriminální minulost a již byl obviněn z několika vandalských činů a násilí, včetně útoku na sochy v několika římských kostelech a útoku na islámské centrum ve městě, kde zranil imáma.

Domenico Pianese, prezident policejního odborového svazu Coisp, řekl, že na základě vyšetřování se rozhodli  potrestat policistu, který zastavil potenciální masakr.

„Důstojník s platem 1500 eur měsíčně si bude muset sehnat svou vlastní obhajobu, odborníka a právníka: budou ho stát tisíce eur. Na druhou stranu agresivní vetřelec  bude mít na svou obranu bezplatnou právní pomoc, samozřejmě na náklady daňových poplatníků,“ řekl Pianese.

K incidentu se vyjádřilo i několik politiků na podporu tohoto důstojníka, například  Matteo Salvini, který vyzval k jeho deportaci a prohlásil: „Vyšetřujete policistu, který bránil kolegy a občany před násilím nelegálního a potenciálního islámského teroristy? Veškerá moje úcta a solidarita je s policistou.“

Solidaritu vyjádřila i Giorgia Meloni, předsedkyně konzervativních Bratří Itálie (FDI), a uvedla, že její strana stojí na straně  mužů a žen v uniformách, kteří každý den riskují své životy, aby zajistili naši bezpečnost.

Případ přichází jen několik měsíců po dalším incidentu, který se týkal ghanského ilegála a italské policie ve městě Como. 49letý muž, stejně jako vetřelec v Římě, obtěžoval místní obyvatele. Když se k němu přiblížila policie, Ghaňan začal být agresivní vůči důstojníkům a prohlásil: „V Ghaně bych vám podřízl hrdlo.“

„V Itálii je spravedlnost nanic a vy mi nemůžete nic udělat,“ dodal.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Policista, který v Itálii postřelil agresivního afrického vetřelce, bude potrestán

  1. Je až neuvěřitelné, jak sluníčkové vlády chrání kriminálníky cizího původu a zločinnou is lamskou ideologii. Opravdu by již potřebovala ta sluníčka dostat na zadek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout