Africký vetřelec napadl italského policistu, zlámal mu žebra

Africký vetřelec napadl italského policistu, zlámal mu žebra

Policisté se stále častěji stávají terčem útoků v multikulturně obohacovaných zemích. Mohamedáni, kteří evropské právo nevyznávají a luxusních evropských kriminálů se nijak nebojí, většinou nemají z policistů sebemenší respekt. Moc dobře také ví, že se policisté nebudou příliš aktivně bránit ze strachu z nařčení z „rasistů a xenofobů“.

Africký vetřelec napadl italské policisty a jednoho z nich vážně zranil, zlomil mu žebro. Abdarazak Aboudi, 28letý Maročan, který žije v Itálii, byl zatčen za odpor a vážné zranění veřejného činitele.

K incidentu došlo ve 12:30 ve Via Bixio, na křižovatce s Via Torino, kde se střetli policisté se dvěma Severoafričany, z nichž jeden je známý svými předchozími delikty. 20letý Tunisan, který je u policie známá firma, měl již dávno odejít do země původu, byl tedy obviněn z toho, že nařízení nedodržel.

Druhý mladý muž, když byl požádán, aby poskytl doklady totožnosti, toto odmítl a začal být agresivní, přičemž po celou dobu křičel na policisty, kteří se ho snažili zpacifikovat. Byl vyzván, aby následoval policisty na policejní stanici k vyšetřování, přičemž vetřelec držel skleněnou láhev a policistům vyhrožoval, že ji proti nim použije.

Policisté se ho s mnoha obtížemi snažili uklidnit. 28letý muž se důrazně bránil a kopal kolem sebe a bil policisty, kteří dokonce upadli na zem. Nejhůře dopadl policista, který utrpěl modřiny na uchu, rameni, paži a koleně a zlomeniny žeber.

Druhý policista utrpěl pohmožděniny, v pracovní neschopnosti byl „jen“ čtyři dny, jeho kolega je v neschopnosti 20 dní. Po několika minutách dorazila policistům posila, přičemž jejich kolegům se již podařilo Aboudiho znehybnit a zatknout. Cizinec, který byl převezen na policejní stanici, pokračoval ve svém násilném chování i v kanceláři, kde se snažil porvat s policisty.

Abdarazak Aboudi včera ráno předstoupil před soudkyni Marinellu Acerbiovou, která potvrdila zatčení a uplatnila preventivní opatření zákazu pobytu v provincii a zamítla žádost o dohodu o přiznání viny s podmíněným odkladem trestu. Jednání bylo odročeno na 5. března. Vzhledem k předchozím závažným trestným činům je bydliště cizince prověřováno imigračním úřadem.

K tomu jen dodávám, že v případě, že by měli policisté patřičný výcvik a mohli se adekvátně bránit, nikdy by napadení neskončilo zlomenými žebry policisty. Mnohem hůř by dopadl agresivní vetřelec. Jak, to si domyslete sami…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Africký vetřelec napadl italského policistu, zlámal mu žebra

  1. Jak bude vetřelců přibývat, tak postupně nebudou policisté stíhat, a dokud nebudou mít povolení bránit se a naopak nechat se mlátit, tak bude hůř.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout