Itálie: Africký vetřelec zlomil policistovi ruku, jeho kolegovi zlomil prst

Itálie: Africký vetřelec zlomil policistovi ruku, jeho kolegovi zlomil prst

Je třeba ovšem dodat, že se zdaleka nejedná o první případ, kdy byl zraněn policista, který nebyl schopen se – i přes policejní přesilu – účinně bránit. V Itálii – podobně jako i v dalších zemích EU – je totiž pravidlem, že i v případě zranění či dokonce smrti útočícího vetřelce je policista stíhán. Poslední známý případ bylo postřelení agresivního Afričana s nožem v Římě. Policista, který útočníka postřelil, je stíhán za nepřiměřenou obranu..

K dalšímu velmi násilnému útoku vetřelce afrického původu na dva policisty došlo v Palermu. Cizinec bez povolení k pobytu, bez domova, s několika příkazy k vyhoštění a s policejním záznamem, byl převezen na  na kontrolu, přičemž násilně zaútočil na dva policisty a zranil je. Jeden si zlomil ruku, v důsledku čehož je v  30denní pracovní neschopnosti a druhý má zlomený prst.

Vůdce Ligy v Palermu Igor Gelarda k tomu prohlásil: „Už je mi jasné, že muži v uniformách se v Itálii nyní stali jatečním masem. Pokud se pokusí bránit nebo zneškodnit zločince, skončí před soudem, pokud ho nezablokují, nejsou schopni se ubránit. Nejsou vybaveni prostředky, které by bylo možné účinně použít, to znamená tasery.“

„Jsou tak předurčeni stát se obětními beránky. Jakmile už policie nebude mít moc, stát už nebude mít žádnou pravomoc. Směřujeme k anarchii a ztrátě kontroly nad územím, čehož důsledky jsme již začali pociťovat, ale jejichž ničivé účinky uvidíme v plném rozsahu v nejbližší době. Musíme to okamžitě změnit: Ti, kdo spáchají zločin, musí skutečně jít do vězení a pak je třeba dát více moci a více nástrojů mužům v uniformách,“ uzavírá Igor Gelarda.

K uvedenému jen dodávám, že jde o politiku EU, či globální politiku protibělošského rasismu po vzoru Floyda. Stačí se podívat na poslední kauzu u nás, kdy zejména média útočí na policisty, kteří dopadli zdrogovaného cikána, který později zemřel a snaží se vytvořit jakéhosi českého Floyda.

Po celém západním světě je to obdobné, přičemž takto vyvyšováni jsou výhradně barevní zločinci. Proto se jim bojí mnoho policistů v západoevropských zemích, ale i v USA, účinně bránit a zločinci tak mají logicky navrch. Obava před perzekucí a mediálním i politickým lynčem je mezi policisty příliš velká…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Itálie: Africký vetřelec zlomil policistovi ruku, jeho kolegovi zlomil prst

  1. … v trilogii : Zvonokosy…., popisuje autor situaci, kdy za jakéhosi přestupce oroduje u četnického velitele, aby jej přestal stíhat, aby se přestupce nemusel skrývat…… a četníci upustili od potrestání…, tedy situaci ve Francii koncem 30. let minulého století, těsně před II. svět. válkou

    .. a velitel četníků odpovídá:
    ….. to není možné, neboť strach u četníka, to je základ republiky!

    Což do současnosti znamená: ve Francii, Rakousku, Italii se republiky … hroutí!

  2. Vůdce Ligy má naprostou pravdu, pokud má být plněna primární funkce státu, tj. ochrana obyvatel, musí k tomu mít policie dostatečné pravomoci. Buď funguje právo a spravedlnost anebo chaos, anarchie, džungle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout