Itálie: Nigerijec napadl dva policisty, oběma zlomil ruku

Itálie: Nigerijec napadl dva policisty, oběma zlomil ruku

Tento případ není zdaleka první svého druhu. V Itálii dochází ke zranění policistů ze strany agresivních invazistů poměrně často. Proč se ovšem něco podobného děje? Jak je možné, že se policisté aktivně nebrání? Zdá se totiž, že se doslova nechají dobrovolně masakrovat.

Předpokládám, že za tím stojí zejména fakt, že vždy, když je nějakému multikulturnímu obohacovači jakkoli ublíženo – byť se jedná o zákrok v sebeobraně – je policista, který agresivního vetřelce zranil či dokonce zabil, téměř vždy obžalován z nepřiměřeného zákroku či dokonce z rasismu. Policisté se jednoduše bojí o práci, takže se raději nechají vetřelcem zmasakrovat, než aby rázně zakročili…

Už před několika týdny byli ve Ventimiglii zraněni policisté při provádění kontrol cizinců. Včera ve 13:00 skončili dva policisté z Polferu z Ventimiglie v nemocnici se zlomeninami rukou, protože zatímco podrobovali nigerijského cizince policejní kontrole, ten náhle prudce zaútočil na oba muže zákona a poslal je do nemocnice: jeden skončil se zlomeninou lokte, druhý se zraněným ramenem.

Zločinci v Itálii se nyní cítí oprávněni dělat si, co chtějí, zatímco policisté jsou nuceni zasahovat holýma rukama, když čelí násilným reakcím. Kdyby měli včera policisté taser, možná by vše dopadlo jinak. Již nějakou dobu je v Itálii zaznamenán rostoucí počet útoků proti policistům a karabiniérům, ale problém je v tom, že ti, kdo je napadnou, se cítí být legitimizováni realitou, která jim téměř vždy zaručuje úplnou beztrestnost.

Ministryně vnitra by měla neprodleně policii povolit přinejmenším taser, který by byl alespoň schopný znehybnit agresora.  Vedení města požaduje, aby byl ve Ventimiglii zřízen policejní úřad, který by se věnoval výhradně zacházení s ilegály mířícími do Francie. Toto město se totiž díky nim stalo od roku 2015 „Lampedusou severu“.

Samozřejmě se nic nezmění, neboť italská vláda je jednou velkou tragédií nejen pro samotnou Itálii, ale pro Evropu vůbec. Jen za letošní rok vstoupilo do země tolik afrických invazistů, že by sami o sobě vytvořili větší město. A zadáním vlády, která umístila právě na MV stranu, jejíž hlavní program je multikulturalismus, je samozřejmě podpora islamizace nejen Itálie, ale celé Evropy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

One thought on “Itálie: Nigerijec napadl dva policisty, oběma zlomil ruku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.