Pilot varuje před katastrofou pro letecký průmysl kvůli Covidovým injekcím

Pilot varuje před katastrofou pro letecký průmysl kvůli Covidovým injekcím

V posledních dvou letech náhle zemřelo za letu víc pilotů či dalšího palubního personálu, než kdykoli v letech předchozích. Nárůst kolapsů je velmi podobný těm, které lze zaznamenat u sportovců.

Přesto je snaha nárůst těchto neočekávaných úmrtí či zdravotních komplikací zamést pod koberec nebo svést na zástupné problémy jako klima nebo long Covid.

Proč by však byl tento nárůst patrný právě v letech 2021 – 23?

Kapitán Shane Murdock vidí letecký průmysl na pokraji katastrofy. Pilot s více než 40 letou praxí a kvalifikovaný vyšetřovatel leteckých nehod našel oficiální údaje, které podporují jeho tvrzení o hrozící globální katastrofě.

Dodal: „Když dáte data dohromady, naznačuje to, že existuje obrovský problém, který má a bude mít významný dopad na globální bezpečnost letectví. Existuje dostatek důkazů ke spuštění poplašných zvonů.

Letos se stalo mnoho tragédií. Phil Thomas, mladý absolvent letecké školy ve španělském Cádizu, náhle onemocněl a v dubnu zemřel. V březnu bylo pět pilotů neschopných, včetně pilota British Airways, který zkolaboval a zemřel krátce před startem v egyptské Káhiře.

Piloti jsou super fit, tak proč tolik najednou zemře nebo zkolabuje? Kapitán Murdock dochází k závěru, že trpí vážnými vedlejšími účinky očkování proti Covid-19, které vedou k myokarditidě (zánětu srdce), mozkové mlze, nespavosti, krevním sraženinám a anafylaxi.

Věří, že někteří piloti jsou tikající časované bomby a tvrdí, že mnozí z nich svou nemoc nehlásí. Nehlásí mozkovou „mlhu,“ bušení srdce a závratě, protože nechtějí přijít o práci.

Piloti se musí podrobit komplexní zdravotní prohlídce jednou ročně nebo každých šest měsíců, pokud byli nemocní. Pravidla uvádějí, že mohou projít pouze v případě, že existuje méně než 1% pravděpodobnost, že budou trpět nemocí, která by jim mohla znemožnit práci.

Jak mohou projít lékařskou prohlídkou, pokud trpí závažnými vedlejšími účinky? V loňském roce Federální úřad pro letectví (FAA) změnil hodnoty elektrokardiogramu, které měří „interval PR.“

To je čas, který trvá, než elektrický impuls přejde z jedné části srdce do druhé, a je indikátorem zdraví srdce. Nový limit je o 50 procent delší než ten starý a znamená, že pilot, u kterého se rozvine srdeční onemocnění, by mohl tento limit překročit.

15. listopadu 2020 australské aerolinky nařídily očkování proti Covid-19 pro 900 pilotů a veškerý letový a pozemní personál. V Austrálii byly k dispozici Pfizer, AstraZeneca a Moderna.

Dnes si připomínáme třetí výročí tohoto rozkazu a kapitán Murdock je jedním z 12 pilotů, kteří injekci odmítli. Byl samozřejmě propuštěn, protože byl obviněn ze závažného pochybení, což je obvinění obvykle vyhrazené pro nevhodné sexuální chování nebo lehkomyslné a nebezpečné chování.

Murdock (60), který žije poblíž Sydney v Austrálii, byl 20 let kapitánem Virgin Australia a od roku 1984 je držitelem licence. Má také titul MSc v oboru Human Factors in Aviation, zabývajícím se rozhraním mezi lidmi a stroji.

Říká: „Každý den se na mezinárodní trase musí letadlo otočit zpět kvůli lékařské pohotovosti. Jedná se buď o ohrožení zdraví cestujících nebo posádky.“

Když piloti zavolají do řízení letového provozu, říká se tomu „skřehotání.“ Používají kód 7700 pro všechna volání vyhrazená pro vážné události, jako je selhání pilota nebo nekontrolovaný požár na palubě.

Existuje jen málo scénářů, které jsou příčinou tohoto volání. Cestující a posádka musí být ve skutečném nebezpečí.

Počet volání Mayday se zvýšil v nebývalé míře, podle informací na X účtu @GCFlightAlerts. Zveřejňuje informaci pokaždé, když pilot kdekoli na světě zavolá na tísňovou linku 7700.

Mezi lety 2018 a 2019 tvořily hovory Mayday 29,1 procenta všech tísňových volání. V roce 2022 vzrostl počet hovorů Mayday o 272 procent. V prvních třech měsících roku 2023 byl nárůst 386 procent. Graf ukazuje, že došlo k okamžitému a prudkému nárůstu v době, kdy se očkování stalo pro piloty povinné.

Průměrný věk těch, kteří zemřeli během pandemie v Austrálii, byl 85,3 let. Tato čísla neospravedlňují nutit zdravé a zdatné piloty k očkování a zavádět politiku „bez injekce, bez práce.“

To je dokonce v rozporu s jejich vlastními pokyny: Podle předpisů FAA nesmějí piloti užívat žádné léky, které nebyly schváleny a použity pro běžnou populaci v posledních 12 měsících.

Piloti se nesmějí účastnit testů léků a všechny vakcíny proti Covid-19 byly schváleny na základě povolení k nouzovému použití. Poslední fáze studie bude dokončena v letošním roce.

Kpt. Murdock také zkoumal počet licencí pro vícečlennou posádku vydaných australským úřadem pro bezpečnost civilního letectví (CASA). CASA má pravomoc uvalit omezení na licence leteckého dopravního pilota (APTL). 

Licence pro vícečlennou posádku omezuje piloty na provoz s více členy posádky a vydává se, když zdravotní stav naznačuje možnou nezpůsobilost k letu. 

CASA dohlíží a spravuje lékařské osvědčení a licencování všech australských pilotů. Údaje o svobodě informací ukazují, že počet omezení se zvýšil o 126 procent, což je bezprecedentní.

Mysleli byste si, že by to přimělo CASA k provedení komplexního přezkumu, ale nedělá nic, zatímco australský regulátor léčiv, Therapeutic Goods Administration (TGA), nadále všem doporučuje očkování proti Covid-19. 

Kapitán Murdock věří, že nečinnost může mít jen jeden výsledek. A nesmíme zapomínat, že mnoho letadel nouzově přistálo kvůli neschopnosti pilotů.

Jeho závěr je jednoznačný, když říká: „Dojde ke katastrofám a posádka i cestující zbytečně zemřou.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Pilot varuje před katastrofou pro letecký průmysl kvůli Covidovým injekcím

  1. to bude mazec s těmi očkovanými piloty až začnou padat letadla 😬 a co takhle očkovaní řidiči na silnicích aut a MHD to bude nehod 💀💀💀💀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout