WEF podporuje plán Facebooku zotročit lidstvo

WEF podporuje plán Facebooku zotročit lidstvo

Budoucí člověk má být jen ovládanou loutkou, která celý svůj život tráví v uzavřeném 15minutovém městě a z domu téměř vůbec nevychází. A pokud už bude kamkoli chtít, tak jedině cestou virtuální reality.

Z toho důvodu byla vyvinuta Metaverse, která má zejména mladou generaci naučit závislosti na této virtuální realitě. To by umožnilo obyvatelstvo ještě lépe ovládat.

Zatím nebyla Metaverse přijímána přesně tak, jak by si Zuckerberg přál, nicméně tito globalističtí zločinci se nevzdávají a vymýšlí další způsoby, jak závislost mladých na Metaversi vytvořit.

Není samozřejmě nic podivného, že se na všem spolupodílí i Schwabovo WEF.

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg v posledních letech nalil miliardy dolarů do svého plánu zotročit lidstvo v „Metaversí“ – digitální virtuální realitě, kterou vytvořil a ovládá.

Zuckerberg je plně oddán své vizi veřejnosti, která žije své životy v metavesmíru.

A to natolik, že Facebooková mateřská společnost Meta, která zahrnuje také Instagram, WhatsApp a nyní Metaverse, vložila do projektu tolik prostředků, že gigant Big Tech nyní přichází o peníze.

Metaverse je nejnovějším pokusem společnosti Meta vyvinout nové produkty, které uživatele uvězní pomocí návykových algoritmů a služeb.

V roce 2021 informátor Facebooku Frances Haugen obvinil Metu, že se zaměřuje na děti a teenagery za účelem finančního zisku.

Unikl dokument, který naznačoval, že dospívající publikum je cenným, ale nevyužitým publikem.

Jen několik týdnů poté, co Haugen odhalil taktiku společnosti, nechal Zuckerberg veřejnost poprvé nahlédnout na dosud nejnávykovější produkt Mety: Facebook Horizon.

Zuckerbergova choreografická virtuální prohlídka nového produktu v říjnu 2021 byla kritizována jako velmi divná.

Projekt, který představil, nyní známý jako „Metaverse,“ je digitální svět, ve kterém uživatelé v podstatě žijí a mohou k němu přistupovat prostřednictvím náhlavní soupravy pro virtuální realitu (VR), jako je Facebook Oculus Quest.

Zuckerbergova mrazivá ukázka ukázala, jak se uživatelé mohou na dálku setkávat s přáteli a setkávat se s kolegy, aniž by kdy opustili dům.

Zuckerbergovo uvedení Metaverse však bylo dobře načasovaným a slabě zastřeným pokusem o změnu značky ve snaze odvrátit pozornost od dokumentů a obvinění oznamovatelů.

Přibližně ve stejné době změnila mateřská společnost platformy sociálních médií svůj název z Facebooku na Meta.

Podle Associated Press uvedení a změna názvu ukazují, že Facebook ignoroval nebo bagatelizoval interní varování o negativních a často škodlivých účincích těchto algoritmů po celém světě.

Od změny názvu generální ředitel Zuckerberg nalil více než 36 miliard dolarů do realizace svých ambicí Metaverse.

Podle nové knihy investigativního novináře Petera Schweizera Controligarchs: „Exposing the Billionaire Class, Their Secret Deals, and the Globalist Plot to Dominate Your Life“ je Zuckerbergových 36 miliard dolarů pro Metaverse jen začátek.

Kniha dokumentuje Zuckerbergovy pokračující plány udělat z Metaverse nejnávykovější produkt v historii.

Jedním z prvních virtuálních obchodů v Metaverse byl obchod s konopím. Nejnebezpečnější věcí v nabídce Metaverse však nejsou hmatatelné drogy.

Podle Breitbartu nabízí Metaverse nové spotřebitelské produkty, včetně fyzických a biotechnologických vylepšení lidského těla.

Meta již podala patent na bionické oční bulvy, které uživatelům umožňují vzít si svou virtuální realitu s sebou, kamkoli jdou, aniž by ji museli opustit.

Zuckerberg pracuje i na dalších převratných technologiích.

Patří mezi ně prototyp „syntetické kůže“ s názvem ReSkin a pneumatické  rukavice, které uživatelům umožňují doslova cítit a porozumět Metaversi.

Inovátoři dokonce vyvíjejí vonné difuzéry, které stříkají do nosu uživatele chemickou mlhu, aby mohli „přičichnout“ k Metaversi.

Seznam obsahuje základní vůně, jako je čokoláda, jahoda a dokonce i pláž.

A i když se zdá, že úsilí společnosti Meta o virtuální realitu u spotřebitelů selhává, Zuckerbergova posedlost Metaversí nevykazuje žádné známky toho, že by chtěl s jejím prosazováním přestat.

Jeho tlak potvrzuje aktuální partnerství s oblíbenou značkou slunečních brýlí Ray-Ban.

Minulý čtvrtek společnost Meta oznámila nové strategické partnerství s čínskou společností Tencent, aby byla sluchátka levnější a dostupnější.

Jak Controligarchs dokumentuje, ztráty Mety jsou krátkodobé, zatímco její Metaverse rozhodnutí budou trvalá.

Na budování metaverze přispívá i více než pět set velkých společností. Například Coca-Cola uvedla na trh novou „pixelovou“ limonádu, která se zrodila v metavesmíru.

Další společnost s názvem Taste the TV vyvinula metodu, která uživatelům umožňuje doslova olizovat obrazovku, aby „ochutnali“ Metaversi.

Kritici věří, že ztráta Mety znamená, že Metaverse je odsouzena k záhubě.

Výrobce iPhonů však uvede na trh vlastní brýle pro rozšířenou realitu s názvem Apple Vision Pro.

Metaverse nyní navíc dostává velkou podporu od Světového ekonomického fóra (WEF).

Na webu WEF jsou tisíce stránek o Metaversi a nové iniciativě nazvané „Definování a budování Metaverse.

Globalistická organizace Klause Schwaba šíří pozitivní titulky jako „71 % vedoucích pracovníků tvrdí, že Metaverse bude pro ekonomiku dobrá. Zde je důvod, proč: „Mladší generace očekávají, že stráví mnohem více času v Metaversi“ a „ Kdo bude vládnout Metaversi.

WEF se prosazuje jako zprostředkovatel osvědčených postupů pro tento nový digitální svět.

WEF prosazuje, aby jeho digitální ID a digitální měna byly od začátku hluboce integrovány do metaverze.

Zuckerbergův meta-rebranding byl kritizován jako taktika nebo potenciální odvedení pozornosti od skutečnosti, že jeho společnosti spoléhají na závislost jako na obchodní model.

Realita je však taková, že nové VR produkty od Mety mají ještě větší potenciál pro závislé uživatele, zejména děti.

Nedávné žaloby na Metu ve Spojených státech mají za cíl odhalit tyto návykové snahy o kontrolu mysli, kterými se snaží zotročit lidstvo.

Zuckerberg a jeho společnosti musí nést odpovědnost.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “WEF podporuje plán Facebooku zotročit lidstvo

  1. tohle bude fungovat jen na mladé Blbečky co cele dny jen sedí u PC ale na nás ne já videohry nehraji už několik let a vubec bych se k tomu nevracel lepši je si zlepšovat fyzickou kondici zvedat činky v posilovně nebo sportovat a ne jen sedět doma jak zvíře v Zoo Metaverse nebude fungovat na všechny co chtějí dělat s námi co videohry a virtuální realitu zrovna moc nemusíme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout