Další pilot náhle zemřel po vzletu v kokpitu letadla (video)

Další pilot náhle zemřel po vzletu v kokpitu letadla (video)

V loňském i letošním roce je hlášeno mnohem víc případů náhlých kolapsů pilotů než tomu bylo kdy v minulosti. Jde o totožný úkaz jako v případě kolapsů sportovců, kdy počet zdravotně indisponovaných či mrtvých několikanásobně překročil dosavadní průměr.

Všimněte si, že jak v případě sportovců, tak pilotů, korporátní média mlčí, případně náhlé kolapsy svádí na údajnou „změnu klimatu.“

Pilot Envoy Air omdlel během vzletu z mezinárodního letiště Chicago O’Hare a později byl prohlášen za mrtvého. Druhý pilot byl schopen převzít kontrolu nad řízením a bezpečně přistát s letadlem.

Let Envoy Air 3556 byl v sobotu večer na cestě do Columbusu, Ohio. Pilot létal pro společnost American Eagle, která je stejně jako Envoy Air součástí American Airlines.

Mladý pilot ztratil vědomí a zemřel ihned po startu letadla – musel zasáhnout jeho druhý pilot. Mezitím chtějí aerolinky po celém světě kvůli nedostatku personálu prosadit, aby letadla mohla létat pouze s jedním pilotem na palubě.

Mladý kapitán letu 3556, Patrick Ford, byl stále ve výcviku. Jen několik sekund poté, co letadlo vzlétlo, se jeho druhý pilot, kapitán Brandon Hendrickson, ohlásil řízení letového provozu a prohlásil: „Musíme se vrátit. Kapitán je nezpůsobilý.“ Záběry komunikace mezi Hendricksonem a řízením letového provozu lze nalézt na sociálních sítích; simulace ilustruje obrat druhého pilota.


Druhý pilot Hendrickson zůstal klidný i přes bezvládné tělo svého kolegy na sedadle vedle něj, otočil letadlo a bezpečně přistál na chicagském mezinárodním letišti O’Hare, odkud vzlétli. Na palubě bylo 57 cestujících a členů posádky, kteří mu nyní vděčí za život.

Pilot Ford byl bez pomoci: „Navzdory hrdinskému úsilí o jeho oživení, kapitán ve výcviku Patrick Ford zemřel,“ řekl Ric Wilson, viceprezident letového provozu Envoy Air. „Jsme hluboce zarmouceni touto ztrátou.“

Federální úřad pro letectví (FAA) zahájil vyšetřování případu. Ford prý zemřel na infarkt, i když tato informace nebyla oficiálně potvrzena. Bez odezvy zůstal požadavek na leteckou společnost od novináře Alexe Berensona, který se podle očekávání ptal na lékařské prohlídky a přesný stav očkování zesnulého.

Ovšem jak známo, tak v USA bylo v případě pilotů očkování povinné.

I když tato náhlá a neočekávaná smrt ilustruje důležitost druhého pilota, existují snahy leteckých společností po celém světě, aby mohla letadla létat pouze s jedním pilotem kvůli nedostatku personálu. Kdyby byl Patrick Ford jediným pilotem letu 3556, 57 lidí na palubě by zcela jistě nepřežilo.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Další pilot náhle zemřel po vzletu v kokpitu letadla (video)

 1. menej pilotov, menej cestovani;
  cestovanie bude iba pre elitu;
  eliminuju maximum „jedlikov“, presne podla planu korporacii pomocou „bohom vyvolenych“ vykonavatelov

 2. KYGO – STARGAZING PARODY https://youtu.be/w42tzKXquls BROSCIENCE – Straight Guys in Thongs on Miami Beach | Episode 22 https://youtu.be/7r4F0-i2uj8 LUIS FONSI – DESPACITO FT. DADDY YANKEE PARODY https://youtu.be/6dcBhBkCzr0 BROMANCE PARODY 🎸 https://youtu.be/-7bJnTIcUEg BROSCIENCE – Two Russian Spies on James Bond Island in Thongs | Episode 41 https://youtu.be/GeI1T5IzbZA LADY GAGA – ALWAYS REMEMBER US THIS WAY | A STAR IS BORN https://youtu.be/wNxmG0xwsuo THE GREATEST SHOWMAN – A MILLION DREAMS | BRYAN HAWN https://youtu.be/W-fYhotaZ14

 3. V pravěku bojovaly mezi sebou dvě tlupy. O území, jeskyně, zvěř. Ani nyní tomu není jinak. Jedna tlupa elit, bude fikaně ničit druhou – otroky. V zájmu jejich peněz, prostoru, blahobytu, jejich větší právo na život. „?“ .

 4. Je tJe tu cíl zmenšit zatížení planety obyvatelstvem o 50% do roku 2024. Jak uděláte, aby umírali mladí lidé? Nedosáhnete toho rezidui pesticidů, herbicicem glyfosát Roundup, ani chemtrails, ani vakcínami, natož umělými barvivy. Tyto položky jen odvedou pozornost od skutečné příčiny.

  Mladý člověk může umřít třeba hladem. Skutečně příznaky umírajících jsou podobné příznakům chybění třech nejčastěji chybějících vitamínů na světě. Jak vyvoláte nedostatek vitamínů? Můžete dát do vody antivitamíin nebo látku snižující vstřebávání. Můžete využít nechuti lidí polykat mnoho pilulek a vyřadit 2 vitamíny z multivitamínů. Můžete to udělat podplacením, šířením dezinformací, nebo i zadarmo, když použijete vtip.

  Před 2 roky vyšel článek, že jeden vitamín je nesmírně toxický a vyvolává řadu degenerativních onemocnění. Výrobci, aby se zavděčili zákazníkům, kteří nechtějí tento vitamín, začali vyrábět multivitaminy bez něj. Globálního prediktora to nestálo vůbec nic, protože různí šarlatáni a výživoví poradci šířili tuto informaci zdarma, aby ukázali, že to znají.

 5. Tak onen pilot není první ani poslední. Zkuste si najít, jak to vypadá po očkování s americké armádě. Ale je stále spousta idiotů, kteří se tím svinstvem od Phizeru zase nechají očkovat. Ale je to jejich věc a je mi to úplně jedno, pokud mne do toho nikdo nebude nějak nutit nějakými covid pasy a podobnými pí.ovinami. V současné době už i kdejaký dement, který má internet ví, co je to za svinstvo a co je účelem tohoto očkování. Nejen astronomické zisky Phizeru a všech poskoků, kteří to aplikují, ale snížení populace na zeměkouli. Takže vzhůru na posilovací booster a brzy budete mít po starostech s energiemi a potravinami..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout