USA: FAA tiše přiznala, že EKG pilotů už není normální (video)

USA: FAA tiše přiznala, že EKG pilotů už není normální (video)

Není to tak dávno, co se objevila informace o tom, že mnoho prominentů již pro své tryskáče požaduje výhradně neočkovaný palubní personál, zejména piloty.

Za poslední rok se pak množily i zprávy o pilotech, stewardech a letuškách, kolabujících přímo v letadle. Mnozí tento kolaps nepřežili. Zdá se, že stále více pilotů trpí různými zdravotními problémy, zejména srdečními.

To byl zřejmě důvod, který přiměl FAA (Americký letecký úřad) ke změně směrnic, které by měly umožnit, aby mohli létat i piloti se slabším srdcem.

To je samozřejmě alarmující skutečnost, nicméně jen potvrzuje, že informace o vysokém počtu kolabujících členů posádek letadel není žádná dezinformace.

Po zavedení vakcíny FAA tajně rozšířila rozsah parametrů EKG pro piloty, aby mohli létat. Vypadá to, že vakcína způsobila poškození srdce u nejméně 50 milionů Američanů.

Ve verzi FAA AME Guide z října 2022 FAA v tichosti rozšířila parametry EKG, které jsou považovány za normální rozsah.  Stalo se tak po zavedení vakcíny.

To je mimořádné. Udělali to v naději, že si toho nikdo nevšimne. Chvíli to fungovalo. Nikdo si toho nevšiml.

Tyto věci ale nemůžete dlouho skrývat.

Toto je tiché přiznání vlády USA, že vakcína COVID poškodila srdce pilotů. Nejen pár pilotů. Pilotů je mnoho a došlo k velkému poškození.

Poškození srdce se samozřejmě neomezuje pouze na piloty. Odhaduje se, že více než 50 milionů Američanů utrpělo nějaké poškození srdce v důsledku očkování.

Dne 24. října 2022 FAA v tichosti a bez jakéhokoli upozornění rozšířila požadavky na EKG pro piloty, aby byli schopni létat.

Hodnota PR (míra srdeční funkce) se dosud pohybovala od 0,12 do 0,2. Nyní je to 0,12 až 0,3 a možná i vyšší.

To je velmi široký rozsah, který zahrnuje také lidi se srdečním problémem. Kardiolog Thomas Levy je touto změnou zděšen:

Proč to dělali?

Pravděpodobně proto, že věděli, že pokud udrží původní parametry, bude muset zůstat na zemi příliš mnoho pilotů. To by bylo extrémně problematické; komerční letectví v USA by bylo vážně narušeno.

A proč to udělali potichu, aniž by o tom informovali veřejnost nebo mainstreamová média?

O tom lze jen spekulovat: protože nechtěli, aby to někdo věděl.

Jinými slovy, vakcína COVID vážně poškodila mnoho pilotů a FAA to ví a nic neříká, protože by to upozornilo celou zemi, že vakcíny nejsou bezpečné. A to nechtěli.

Existuje několik indicií, které naznačují, že šlo o vakcínu a ne o COVID:

  • Mlčeli o tom. Pokud by to byl COVID, mohli by s tím jít na veřejnost. Ale stále tvrdí, že vakcína je bezpečná.
  • Říjen 2022, kdy se údaje EKG upravovaly, je pro COVID pozdě. Kdyby to bylo kvůli COVIDu, stalo by se to mnohem dříve.
  • Vakcína způsobuje mnohem větší poškození srdce než COVID (který podle  rozsáhlé izraelské studie  196 992 neočkovaných dospělých po infekci Covid NEPŘEDSTAVUJE další riziko).
  • Kardiologové si poškození zřejmě všimli až po očkování.
  • Všechna náhlá úmrtí začala po očkování.

Ze studie 177 lidí v Portoriku (97 % z nich bylo očkovaných) ve věku od 8 do 84 let je známo, že 70 % těchto lidí mělo objektivní důkazy o poškození srdce při testování testovacím zařízením schváleným FDA.

Byla provedena studie na pilotech. U více než 20 % zkoumaných pilotů zjistila poškození srdce.

Thajská studie zjistila, že téměř 30 % dětí bylo poškozeno. Děti jsou ale odolné, takže 30% poškození u dětí znamená vyšší míru u dospělých.

VAERS ukazuje, že k poškození srdce dochází v každém věku, nejen u mladých:

Sečteno a podtrženo: Nejlogičtějším závěrem je, že FAA ví, že srdce pilotů byla poškozena vakcínou COVID, kterou byli nuceni si aplikovat, že počet postižených pilotů je obrovský, že poškození srdce je rozsáhlé, a že bezpečnost cestujících bude ohrožena snížením norem, které umožňují pilotům létat.

Bylo by správné, aby FAA přiznala americké veřejnosti, že vakcína COVID poškodila 20 % nebo více pilotů (na základě jejich omezeného testování EKG).

Změny byly provedeny v PŘÍRUČCE PRO LETECKÉ LÉKAŘE 24. října 2022 .

Zde najdete seznam, kde je změna uvedena (viz strana 4)

Zde je vidět, jak zásady vypadaly před změnou. Byl to jen jeden řádek:

Zde je návod, jak to vypadá k 24. říjnu 2022 (klikněte zde pro kontext):

Takže nyní existují dvě linky, jedna na méně než 300 ms (dříve to bylo 200 ms) a druhá na 300 ms nebo více.

V USA se nesmí provádět laboratorní testy na lidech před a po očkování.

Důvod je jednoduchý: jasně by to ukázalo, že vakcíny nejsou bezpečné. Z tohoto důvodu v USA neexistují žádné studie před/po. Ani nebudou nikdy existovat.

Proč vlastně? Protože tak dnes funguje věda v Americe: Je neetické navrhnout studii, která by mohla ukázat, že vakcíny proti COVID, které lidem nutili, škodí.

Ačkoli nemůžeme provést studii před/po v USA, taková studie byla provedena v Thajsku s 301 dětmi. Zjistili, že u 29,24 % účastníků došlo během několika dnů po druhém očkování k poškození srdce:

Zde je ale nejdůležitější část této studie, na kterou nikdo nepoukazuje:

Žádný z testů provedených v thajské studii nezahrnoval MRI srdce s kontrastní látkou u všech účastníků, protože by to bylo drahé a invazivní. Tento test je zlatým standardem pro srdeční poranění.

Jinými slovy, míra zranění 29 % byla spodní hranicí újmy.

Pokud uděláte magnetickou rezonanci srdce všem těmto dětem, najdete věci, které levné a snadné testy nenajdou.

Při použití konzervativnější míry zranění 20 % předpokládáme, že 50 milionům Američanů bylo poškozeno srdce očkováním.

Jak jsou prováděny další studie, je stále jasnější, proč tolik lidí, zejména dětí, náhle umírá. Vysvětlí také, proč domovy s pečovatelskou službou ztratily během 12 měsíců až 33 % svých obyvatel, když dříve to bylo jen 1 nebo 2 % ročně.

Vysvětlí to, proč v USA neexistuje jediný pečovatelský dům, kde se po zavedení vakcín snížila úmrtnost ze všech příčin.

Důvěra v CDC a lékařskou komunitu pravděpodobně klesne, když se odhalí rozsah škod způsobených těmito vakcínami.

Skutečnost, že thajská studie byla zveřejněna v recenzovaném časopise, že provedli pouze snadno proveditelná vyšetření (která odhalila pouze část poškození), a že FAA v tichosti změnila své směrnice EKG, znamená, že další údajné „konspirační teorie“ se změnily v pravdu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “USA: FAA tiše přiznala, že EKG pilotů už není normální (video)

  1. Slovanko myslim že Babiš je menši zlo než Pavel Babiš je zavyslej na svych firmach Agrofert Penam a podobně tak bych řekl že on nebude chtit eskalovat válku na Ukrajině když vy že válka by mu tohle všechno zničila a mohl by zapomenout na svuj luxusni život je to sice největši zmetek ale je jiste že nebude chtit válku težši to je s jeho hnutim ANO tam je to hlasovani stejne jako s Fialovou vládou ale dobra věc je že když Babiš bude na hradě ANO bez Babiše pujde ke dnu a konečně by mohla začit silit SPD a stat se konečně silnou protivahou proti koalici SPOLU protože ANO bez Babiše neni nic a potkalo by ANO to same co ČSSD ono ANO je ČSSD 2,0 takže tak a bez Babiše pujde konečně cele hnuti ANO do kytek tim se rysuje šance pro rust SPD jejich silnejšiho vysledku ve volbách upřimně radši Babiše budu trpět na Pražskem hradě než jako premiera kde ma mnohem vice pravomoci a tim defakto oslabime cele hnuti ANO a ta nakonec nemusi ziskat většinu křesel v parlamentu s koalici s ODS což znamena že vznikne konečně nova a lepši koalice ANO s SPD jen takhle bude mit vláda většinu a bude pryč ten zmetek vidiratelnej skrze Agrofert at je dale vidiratelnej skrze Agrofert když bude na hradě tam to bude mit větši užitek aspon nepujde do války přece si Babiš nezniči sve firmy

  2. Ak po tomto vsetkom si daju ludia akukolvek mRNA ockovaciu latku odporucanu ci prikazanu cez WHO, tak su debily a samovrahovia.
    Dovtedy bude ich WHO divadielko fungovat, kym ho budu ludia s nimi hrat !!! A politici? Nasrat im! Ak sa naplnia tie najhorsie predpovede, ockovani zacnu odchadzat… a zostanu tu len nepodvoleni bojovnici ! Klamstvo a strach su och hl zbranmi. Nezabudajme na to !

  3. Smeruje to k uplnemu krachu leteckej dopravy… v podstate plan velkeho resetu – zamedzit ludom volny pohyb po planete… preto aj tie 15 minutove koncentraky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout