V poslední době zemřeli během letu dva piloti a dva zkolabovali

V poslední době zemřeli během letu dva piloti a dva zkolabovali

V případě těchto náhlých kolapsů a úmrtí se jedná o období velmi krátké – zhruba jednoho týdne, přičemž celkově  jde o jev, který se stal v posledních dvou letech velmi obvyklým.

Kolapsy leteckého personálu jsou hlášeny neobvykle často, což může mít souvislost s povinným covid „očkováním“ nařízeným ve většině světových leteckých společností.

Během velmi krátké doby zemřeli dva piloti při letu v dopravních letadlech a další dva zkolabovali:

16. srpna 2023 – Quatar Airways QR579 (DEL-DOH) let z Dillí do Dauhá, byl odkloněn do Dubaje, když 51letý pilot zkolaboval za letu a zemřel! 

14. srpna 2023 – Pilot letu LATAM LA505 (MIA-SCL) – zemřel při letu na palubní toaletě (viz titulek).

9. srpna 2023 – Pilot United Airlines UAL1309 (SRQ-EWR) zkolaboval.

7. srpna 2023 – Pilot letu TigerAIR IT237 (CTS-TPE) zkolaboval.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V poslední době zemřeli během letu dva piloti a dva zkolabovali

  1. já se bojím až začnou letadla padat na zem kvuli očkovancum a co doprava kolik řidiču je očkovaných 🚗🔥 🚌🔥 🚚🔥🚛🔥 💀💀💀💀💀💀

  2. Ano i ridici motorovych vozidel jsou totalne odpojeni asi pres vysilace 5G. Vidim to dnes a denne na cestach. Ridici IGNORUJI cervenou na semaforech jako by neexistovala. A to uz vubec nemluvim o zacich a ucitelich v autoskole. Nejedno jsem byla primym svedkem ze autoskola jela na cervena svetlo na krizovatce ale nejen to, navic je vubec nezajima zelena pro chodce na krizovatkach. Predevcirem dokonce vsechna auta a i autoskola prejeli prechod presto, ze chodci meli zelene svetlo. A to se stava cim dal tim vice casteji. Ani jeden ridic nezareagoval, to bych pochopila ale uz i atoskoly??? No prosim vas kde jsme? A jeste jeden zavazny nesvar se rozmaha, predjizdeni na krizovatkach kde je jasna stopka a podjizdeni aut z odstavnych pruhu. Takto se zrejme chovaji zabodani protoze soudny ridic by takove prestupky predpokladam nedelal. Nebo se mylim? A korporatni policii to vubec nezajima. Za me, vsem zabodanym okamzite odebrat ridicaky! Jsou totalne odpojeni pres 5G A VUBEC NEVNIMAJI REALITU. Protoze grafen oxid v te biozbrani ovlivnuje prave ten 5G vysilac a vysilaci jsou prospikovana cela mesta i dalnice D1. Stastnou cestu!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout