Švédsko celosvětově dominuje v počtu bombových útoků – hůř je na tom jen Mexiko

Švédsko celosvětově dominuje v počtu bombových útoků – hůř je na tom jen Mexiko

Švédsko již nějakou dobu v rámci Evropy kraluje hned v několika oblastech. Je nejnebezpečnější zemí pro ženy, což odpovídá i doslova epidemii znásilnění v zemi, jasně vede také v počtu přestřelek gangů a bombových výbuchů.

To vše stihla země, která je co do počtu obyvatel stejně velká jako Česká republika, za pouhých 20 let, neboť ještě v roce 2003 byla považována za vzor jako jedna z nejbezpečnějších zemí (pokud začneme naplňovat požadavky migračního paktu EU, tak Švédsko rychle doženeme) .

V té době se však země plně otevřela pro masovou muslimskou invazi, která Švédsko demograficky velmi výrazně přeměnila. A nejen demograficky, velmi rychle se stala nejbezpečnější evropská země zemí s nejvyšší kriminalitou.

Již v minulosti se Švédsko dostalo velmi vysoko v celosvětových žebříčcích znásilnění – skončilo na 2. místě za JAR – a nyní má další „stříbrnou medaili“ – tentokrát v bombových útocích, v nichž zemi předčí pouze Mexiko, samozřejmě eliminujeme-li ze seznamu všechny země, které jsou aktuálně ve válce.

Ze zemí světa, kde není válka, může být pouze Mexiko, pokud jde o výbuchy, srovnáváno se Švédskem. To říká kriminolog Ardavan Khoshnood.

Navzdory skutečnosti, že do konce roku zbývají ještě tři měsíce, je počet výbuchů ve Švédsku již nyní na stejné úrovni jako v celém předchozím rekordním roce 2019.

„Když se na to moji kolegové ve Stockholmu podívali, viděli, že Mexiko je jediná země na světě, která není ve válce a má více výbuchů než Švédsko,“ řekl Khoshnood TT.

Švédská národní rada pro prevenci kriminality začala vést statistiky o bombových útocích až v roce 2018 a od té doby se jejich počet pohybuje mezi 79 a 133 ročně. To je ve srovnání se 20. stoletím obrovský rozdíl, tehdy šlo o velmi ojedinělý jev, často uplynulo několik let, než někde došlo k výbuchu.

Khoshnood poukazuje na to, že vývoj začal v Malmö, kde se bombové útoky zvýšily z ojedinělých případů na vysokou úroveň. Později Stockholm předběhl Malmö. Současně se změnil typ výbušnin, od dříve používaných ručních granátů k silnějším výbušným zařízením a pokročilejším detonacím.

Podle kriminalisty však údajně neexistuje nikdo, kdo by mohl odpovědět na otázku, proč Švédsko zažilo tolik střeleb a výbuchů.

Tolik zpráva ze Švédska, jejíž závěr jasně ukazuje na to, jak silně vymyté mozky již má většina Švédů.

Mnozí z nich zřejmě skutečně věří tomu, že jsou počty výbuchů pouhou těžko vysvětlitelnou náhodou. Zřejmě by měli konečně začít používat mozek, aby si ujasnili, v čem se jejich města za posledních asi 20 let nejvíc změnila.

A dobré by bylo si zjistit alespoň křestní jména pachatelů těchto bombových útoků, pravděpodobně by se pak divili, jak často mezi nimi bude figurovat Mohamed, Ahmed, Hassan, Omar nebo Ali….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Švédsko celosvětově dominuje v počtu bombových útoků – hůř je na tom jen Mexiko

  1. Topky.sk dnes píšu,že neúnosnú situáciu „odsúdil“ aj sám švédsky premiér v zriedkavom televíznom prejave. Vraj polícia plánuje pritvrdenie v boji proti vojne gangov. Samozrejme liberálno-fašistický teror už podobne ako ten moslimský vo Švédsku nikto nikdy neporazí a Švédsko bude prvou krajinou Európy, ktorá sa bezpochyby zmení na Somálsko č. 2 /a neskôr aj prvú kolóniu Saudskej Arábie/.

  2. bohuzial, tak ako uplne vsade, ludia si toto zvolili sami…a nadalej aj volia. staci sa pozriet na francuzsko kde si zvoli znovu makrona. v kanade druhy krat trudoa. v amerike bidena. v nemecku scholza a zelenych. v taliansku meloniovu ale ta ich kompletne oklamala takze sa to da ospravedlnit, ciastocne…. nie, nie su za tym ziadne nadnarodne organizacie type WEF. ano, tie existuju a maju svoju agendu a vplyv, ale v konecnom dosledku si toto ludia navolia sami. bohuzial, to je moderna demokracia a zenska emancipacia. svedi si nezasluzia absolutne ziadne zlutovanie. co si zasiali, to si vyzeru. a pokial EU stale existuje, caka to aj nas pretoze nemame porodnost a „imigracia“ je jedine riesenie ktore politicke mozgy su schopne presadit medzi volicov lebo realne riesenia by ich stali karieru. ani slovanske narody sa tomu nevyhnu. je to len otazka casu. schengen je len na papieri, ale v realite ziadne hranice neexistuju a dvere su otvorene do koran pre kazdeho „imigranta“. armady boli vsade „profesionalizovane“, cize vykastrovane, a jedina ochrana ktoru voci tomuto mame su nizke socialne davky. ale aj v nasich koncinach uz sa to zacina mnozit tymito doktormi a inziniermi. preto je to len otazka casu. a tam niet cesty naspet. mozno ak obcianska vojna ale na to su bieli prislabi a vlady drzia svojich ludi pod krkom vsade. takze na to nie su „prostriedky“ ani vola. len pomaly upadok a „white flight“,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout