Švédsko je uváděno v novém světovém žebříčku jako druhá nejnebezpečnější země pro ženy – ihned po JAR

Švédsko je uváděno v novém světovém žebříčku jako druhá nejnebezpečnější země pro ženy – ihned po JAR

Není žádným tajemstvím, že již dlouhé roky panuje ve Švédsku snaha zastírat mnohé násilné trestné činy přivandrovalců. I přesto se tato země dostává na vrcholky žebříčků násilné kriminality vůči ženám. V rámci Evropy je již dlouhodobě právě Švédsko považováno pro ženy za nejnebezpečnější v Evropě. V celosvětovém žebříčku se pak tato severská země drží v posledních letech také poměrně vysoko, ještě vloni uváděly celosvětové žebříčky Švédsko na 6. místě.

Stačil jediný rok a Švédsko se vyšvihlo na druhou příčku hned za Jihoafrickou republiku. Dostalo se tak do seznamu zemí, kam se vůbec nedoporučuje cestovat cizinkám, pokud nemají mužský doprovod. Lépe se tak chápe, proč některé Ukrajinky prohlásily, že se budou cítit bezpečněji na Ukrajině mezi bombami než v nechvalně proslulém Švédsku. Některé Ukrajinky z těch, které se nakonec pro Švédsko rozhodly, totiž záhy poznaly, jak vypadá multikulturní obohacování v praxi….

Jistě i mnozí z vás si pamatují doby, kdy bylo Švédsko proslulé jako jedna z nejbezpečnějších zemí na světě. Za posledních dvacet let se však Švédsku podařilo nevídané – v žebříčcích různých druhů kriminality, kde bylo dříve zcela na dně, nyní bezkonkurenčně kraluje na nejvyšších příčkách. A stále stoupá….

V článku v americkém obchodním časopise Forbes je Švédsko hodnoceno jako druhá nejnebezpečnější země na světě pro cestovatelky – po Jižní Africe.

Bezpečnostní detektivové analyzovali 78 zemí, aby zjistili, které jsou pro ženy nejbezpečnější a nejnebezpečnější.

Statistiky jsou založeny na tom, kolik trestných činů je spácháno na ženách a jak jsou ženy chráněny zákony země.

Jižní Afrika je hodnocena jako nejhorší země pro ženy – následuje Švédsko, Salvador, Jamajka a Honduras.

Nejbezpečnější zemí pro ženy je podle kompilací Japonsko.

Článek ve Forbesu byl publikován v prosinci, ale teprve nyní je ve Švédsku zaznamenán a je široce distribuován mezi uživateli na sociálních médiích.

V žebříčku se objevilo i 15 pro ženy údajně nejbezpečnějších zemí světa, i když v případě některých níže uvedených (např. Itálie, Egypt, Albánie, Bosna…) lze o plné objektivitě průzkumu v tomto směru pochybovat:

 1. Japonsko
 2. Polsko
 3. Bosna a Hercegovina
 4. Slovinsko
 5. Itálie
 6. Řecko
 7. Egypt
 8. Čína
 9. Srbsko
 10. Černá Hora
 11. Slovensko
 12. Severní Makedonie
 13. Spojené arabské emiráty
 14. Albánie
 15. Bulharsko
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko je uváděno v novém světovém žebříčku jako druhá nejnebezpečnější země pro ženy – ihned po JAR

 1. Multikulturalizace v pojetí bruselských eurohujerů je sofistikovaná islamizace a genderová ideologická dogmata zase zjevně slouží aktivistům LGBT k nastolení nadvlády nad normálními lidmi a institutu rodiny. Pro islamistu jsem nevěřící pes, který má povinnost platit. Merkelovsko-eurohujerská tolerance a merkelovsky nekritické obdivování islámu jsou příčinami bujícího zla. ústavy států padly a zlegalizovala se šmelina, úžer, podvod a psycho. společnost založená na spotřebě a konzumu je zdegenerovaná a odsouzená k sebezáhubě. přebujelá nomenklatura je výsledek euroatlantických hodnot a kultury zločinných establišmentů schovávajících se za pojmy svobody a demokracie. Švédská premiérka soukromě zaměstnávala nelegální imigrantku. Naletěla jsem, hájí se. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan. Rodová linie Muslimského bratrstva ukazuje, proč vyvstávají zásadní otázky o jejich kompatibilitě se západním demokratickým řádem. Koneckonců je to organizace, jejíž logo se skládá ze dvou zkřížených mečů a jejíž přísaha věrnosti činí z džihádu čtvrtý z deseti atributů. Jeho zakladatel Hasan al-Banna (1906-1949) proslavil výrok: „Alláh je náš cíl, prorok náš vůdce, Korán náš zákon, džihád naše cesta, smrt na cestě Alláha naše největší drahá naděje“ – což se stalo mottem Bratří. To nejsou slova, která se snadno opakují v době, kdy Západ těžce trpěl teroristickými útoky páchanými těmi, kdo se snaží prosadit svůj výklad islámských zákonů v ulicích Evropy.  Džihád je jedním ze základních pilířů islámu a naši politici to moc dobře vědí, ale dělají, že to nevidí.

 2. Francií na Nový rok otřásla série vražd žen. A vy mlčíte, vyčítají lidé vládě. aj ja jaj, už to vypadalo, že gerontofil dostal záblesk jaderného prozření, a teď tohle. počet vražd žen spáchaných na základě jejich pohlaví, v zemi roste. lidé viní francouzskou vládu, že se dívá stranou. „Vláda o ‚ponurém‘ začátku roku skandálně mlčí,“ uvedl kolektiv NousToutes bojující za práva žen. Doplnil, že násilí ze strany partnera nahlásí ve Francii 220 tisíc žen ročně, ale soudy konají jen v minimu případů. „Tyto vraždy nejsou ojedinělými případy. Nejsou to občasné zprávy. Jde o neustálé násilí. Systém má na těchto vraždách podíl, protože soustavně banalizuje sexuální násilí. To je důvod, proč je mlčení vlády pobuřující,“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout