Úmrtnost mladých lidí je na historickém maximu (video)

Úmrtnost mladých lidí je na historickém maximu (video)

Úmrtnost mezi mladými lidmi je bezprecedentně vysoká. Datový analytik Ed Dowd zaznamenal v Británii prudký nárůst úmrtnosti na kardiovaskulární onemocnění. Čísla jsou alarmující.

Počet lidí ve věku 15 až 44 let v Anglii a Walesu, kteří umírají na kardiovaskulární onemocnění, od roku 2010 do roku 2019 víceméně klesal. Od té doby počet úmrtí prudce vzrostl.

V roce 2020 zemřelo na kardiovaskulární onemocnění přibližně 2000 lidí ve skupině 15 až 44 let, což je o 200 více než průměr. Po zavedení vakcíny proti covidu v roce 2021 jich bylo 2300, což je o 500 více, než je průměr. A v roce 2022 pokračoval vzestupný trend na 2500, což je o 700 více než průměr.

Nadměrná úmrtnost způsobená kardiovaskulárními chorobami činila v roce 2020 třináct procent. V roce 2021 byla nadměrná úmrtnost 30 procent a v roce 2022 ne méně než 44 procent. Podle Dowda je to velmi neobvyklé.

„Je třeba to vyšetřit. Něco se tu děje špatně,“ řekl v rozhovoru s Dr. Drewem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Úmrtnost mladých lidí je na historickém maximu (video)

  1. nakonec to na ně musí prasknout a přijde trest v opačném případě by vyhladili i nás neočkované ale trestu neuniknou kontrolní skupina zustane v Africe zcela určitě už tet tam západní vlády padají jak hrušky a nové vlády pujdou proti kolonialnimu západu a to je jen dobře ne jen pro ně ale nakonec i pro nás Fuck EU, USA, NATO Fuck Covidfašismus 💩

  2. Pripad maminky dvou deti, ockovani kvuli skolce. Za kratky cas obe deti zemrely. Pry syndrom nahleho umrti. Obe deti v jeden den? A to se stalo v roce 2015. UZ v te dobe byly vakciny zivotu nebezpecne. Ale oni jsou nebezpecne odjakziva. A ted obzvlast, kdyz se nas chteji ti bezpaterni zmrdi zbavit. Jich je treba se zbavit jednosmerkou na GITMO!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout