Šokující video: Přední japonský virolog vyšel do ulic a varoval před uměle vyrobenou variantou Omicron

Šokující video: Přední japonský virolog vyšel do ulic a varoval před uměle vyrobenou variantou Omicron

Vlastně mne to ani neudivuje, neboť o něčem podobném již hovořila i Dr. Peková. Nyní se již video japonského virologa  – včetně mnoha dalších informací s ním souvisejících – dostává do celého světa.

Jenže co kdyby se náhle celý svět dozvěděl, že všechny ty informace o mutacích byly jen lži, neboť Omicron nemá s tím, co zde bylo předtím, nic společného?

Pro mnohé z nás to senzace není – takových úniků bylo již bezpočet (od eboly přes boreliózu až po covid), ale konzumentům mainstreamu by to mohlo poněkud otevřít oči.

Tento týden se objevilo emocionální video. Muž v obleku stojí sám na rušné japonské ulici a snaží se upoutat pozornost kolemjdoucích. Je jím japonský profesor Takayuki Miyazawa z Kjótské univerzity

Je předním virologem a docentem na katedře biologických věd a medicíny univerzity. Japonský klip s varováním profesora Miyazawy byl v době psaní na X zhlédnut více než 8 milionkrát (zde a anglickými titulky).

Virolog ve videu říká:

„Hodně jsem v televizi, ale je tam spousta věcí, které tam říct nemůžete. Je spousta věcí, které nemůžete říct ani na YouTube a Twitteru.

Pouze výzkumníci vědí, co je skutečně pravda. Data můžete získávat a analyzovat přímo. A díky těmto analýzám se hodně naučíte. To nemůžeme sdělit. Proto si nejsem jistý, co Japonsko vlastně dělá.

Pokud prozkoumáte aminokyselinové sekvence, okamžitě pochopíte, co se děje. Když to analyzujete, je to jasné.“

Kompletní video naleznete zde (pouze v japonštině).

Profesor Miyazawa publikoval více než 250 vědeckých prací a studií v oblasti virologie, patologie, veterinární medicíny a mikrobiální ekologie. 

Jeho nedávná práce však uchvátila svět a přiměla ho, aby podnikl kroky, aby se o jeho objevu dozvěděli i ostatní. I kdyby to znamenalo ztrátu jeho dlouholeté pozice na renomované univerzitě v Kjótu.

Vědci a virologové z celého světa byli ohromeni vývojem a rychlou dominancí omikronové varianty SARS-CoV-2 poté, co byla poprvé identifikována v listopadu 2021.

Je příliš odlehlý, takže neexistuje vysvětlení, proč se tak vzdálil od zbytku řady. Jen nepřirozená červená čára rýsující se nad zbytkem přirozeného vývoje viru. Co se stalo?

Japonští profesoři Mijazawa a Tanaka strávili rok výzkumem, aby to zjistili.

Důkazy, které předložil ve svém článku zveřejněném v září 2023 s názvem „Nepřirozené evoluční procesy variant SARS-CoV-2 a možnost záměrného přirozeného výběru,“ byly potenciálně průlomové. O tomto důkazu si můžete více přečíst v Jaxenově zprávě zde

Pomocí programu Basic Local Alignment Search Tool (BLAST) oba výzkumníci zkoumali téměř 400 variant souvisejících s Omikronem, aby identifikovali oblasti podobnosti mezi proteinovými nebo nukleotidovými sekvencemi a porozuměli sekvenci mutací, které vedly k jejich vytvoření.

Výsledky je vedly k závěru, že vznik části omikronových izolátů BA.1, BA.1.1 a BA.2 nebyl způsoben evolucí genomu. Skončili slovy:

„Tato studie si klade za cíl naznačit, že SARS-CoV-2 prošel mutacemi, které jsou nemyslitelné na základě konvenčních mutačních mechanismů koronaviru, a doufáme proto, že možnost umělé generace vstoupí do vážných diskusí o vzniku variant SARS-CoV-2.“

Graficky znázorněné varianty vykazovaly přírůstkovou a metodicky odstupňovanou sekvenci. Příroda nic takového nedělá. Přirozené mutace jsou náhodné a jakmile zmutují, už se nevracejí. 

Profesoři Miyazawa a Tanaka však zjistili, že omikronové mutace byly vypnuty a poté znovu zapnuty, krok za krokem po evolučním žebříčku.

Samostatný článek analyzující výsledky uvádí:

Dokonalé zvrácení takových mutací v takovém měřítku přirozeným procesem je zcela nepravděpodobné. Varianty nalezené Tanakou a Miyazawou jsou nejlépe popsány jako „panel“ reverzních mutací. Výzkumník vytvořil takový panel, aby systematicky testoval příspěvek různých prvků viru k jeho aktivitě.

Ve virech existují pouze dva typy mutací. Synonymní mutace, které jsou funkčně tiché a evolučně neutrální, se vyskytují v pozadí, zatímco nesynonymní mutace jsou klíčovými hráči, kteří mohou změnit funkci a schopnosti viru. V přirozené evoluci je podíl synonymních (tichých) mutací vždy vyšší než u vzácnějších nesynonymních mutací.

Nicméně v případě spike proteinu, srdci viru SARS-CoV-2, tomu tak není, vědci píší:

Pokud jde o genetickou variaci v proteinu S těchto variant, většina mutací byla nesynonymní (obr. 1). Neexistovaly žádné synonymní mutace ve variantách Alfa, Beta, Gamma, Delta nebo Mu, ale po jedné ve variantách Lambda a Omicron.

Práce ještě musí být přezkoumána, ale to není kvůli zásluhám výzkumníků. V exkluzivním rozhovoru pro The HighWire jeden z autorů vylíčil korespondenci, kterou obdrželi od časopisu, když předkládali svůj výzkum k publikaci.

„V naší počáteční kontrole rukopisu jsme zaznamenali některé problémy s potenciálně pobuřujícím jazykem. Ty se autorům nepodařilo podle našich návrhů změnit, aby byl text objektivnější. To brání dalšímu zkoumání rukopisu.“

Uvidí se, zda budou nalezená data dále studována, pochopena nebo šířena. Nicméně naléhavé video, šířené po celém světě, by k tomu mohlo přispět.

Ve světě, kde mnoho lidí v medicíně, zdravotnictví a výzkumu stále neví nic o původu (či vůbec existenci) viru, by působivá evoluční data prezentovaná japonským výzkumníkem měla přinejmenším podnítit další studium a seriózní debatu, která by měla spustit zdánlivě skutečnou možnost, že jde o laboratorní, vygenerovanou variantu.

Podobnou analýzu, o které hovoří japonský virolog, najdete také v tomto videu (anglicky).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Šokující video: Přední japonský virolog vyšel do ulic a varoval před uměle vyrobenou variantou Omicron

  1. Japončíci jsou co se týká poslušnosti na tom ještě hůře než německé ovce. Když už uvěřili tomu, že atomku na ne hodili Rusové, tak co chcete po takovém národu. Je to blbý, ale dobře jim tak. Snad tam proběhne budíček. Držíme palce.

    1. také doufám aby se probudili byla by to ohromná ztrata přijit o zemi Karatistu a samuraju snad se s toho Japonsko dostane skvěla země

  2. ved vieme ze su za tym americania ktory platili cinske labaky aby tam robili svoje inak zakazane pokusy a vyzkumi. ziadna veda. ale samozrejme nikto nebude niest zodpovednost.

  3. Co se týče viru, nikdo na světě viry nedokázal, kdyby tomu tak bylo, navrhovanou cenu za důkaz virů, by byl dotyčný boháčem. Dosud se tak nestalo. Vakcíny nebrat, žádné, je to podvod.

    1. Přesně tak. Virologie by se správně měla nazývat VÍROLOGIE. Ti „vědci“ pevně věří, že ty „sekvence“, které jim sestavil počítač, mají něco společného s něčím, co reálně existuje.

  4. Že nakonec přijde Japonec, to jsme věděli dávno, MUDr. Peková sekvenční analýzou upozornila na podivné machinace a co to bylo, dezinformační pravda to byla. Alespoň si ovce osvěžili řeckou abecedu.

    1. Ten obrat „sekvenční analýza“ působí tak vědecky. Ale je to ve skutečnosti naprostá blbost. Dá se to popsat asi takhle. Máte pytel papírového šrotu, který vznikne tím, že necháte spoustu popsaných listů papíru projet skartovačkou (která to mele nejen podélně, ale i napříč) a necháte počítač, aby z té hromady vybral namátkou pár stovek nebo tisíc ústřižků a sestavil z nich nějaký text. A to vědci hrdě prezentují jako výsledek „sekvenční analýzy“…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout