Švédsko je pro ženy šestá nejnebezpečnější země na světě

Švédsko je pro ženy šestá nejnebezpečnější země na světě

Čtete dobře, ne v Evropě, ale na světě. Ostatně, už dlouhodobě zde upozorňuji na fakt, že Švédsko zcela jasně vede v počtu znásilnění na počet obyvatel v rámci Evropy. Tedy takřka každá Švédka je potenciální obětí sexuálního násilníka. Ovšem i přesto se švédská vlád rozhodla, že bude i nadále přivážet do země ty, kdo jsou původci tohoto tristního stavu. A většina Švédů bude přesto tuto vládu volit.

Je až symbolické, že podle průzkumů volí většina Švédek právě současné vládní sociální demokraty, kteří jsou původci celého současného stavu. Právě tento fakt jasně potvrzuje, že jen velmi málo voličů je schopno zcela správně svoji vlastní volbu vyhodnotit.

Přestože švédsko je údajnou humanitární supervelmocí a má první údajnou feministickou vládu na světě, Švédsko se stává stále horší a nebezpečnější zemí pro ženy. V seznamu zemí s největším počtem znásilnění ve world population review je Švédsko na šestém místě, obklopené africkými a karibskými zeměmi.

úvodníku zveřejněném před týdnem ve Svenska Dagbladet se Tove Lifvendahl zabývá nelichotivým švédským žebříčkem, který je ve skutečnosti považován za ještě horší, protože čísla použitá v žebříčku pocházejí z roku 2015.

Jaké je pořadí zemí světa podle poměru počtu znásilnění z roku 2015?

 • 1. Jihoafrická republika – 132,60
 • 2. Botswana – 92,90
 • 3. Lesotho – 82,70
 • 4. Svazijsko – 77,50
 • 5. Bermudy – 67,30
 • 6. Švédsko – 63,50
 • 7. Surinam – 45,20
 • 8. Kostarika – 36,70
 • 9. Nikaragua – 31,60
 • 10. Grenada – 30,60

Nicméně je třeba si uvědomit, že za těch 6 let bylo Švédsko obohaceno možná až statisíci dalších muslimských vetřelců, kteří jej v celkovém žebříčku zcela zřejmě posunuli ještě o něco výše.

Jak umístění ve WPR, tak trend, který je vidět ve statistikách Brå, potvrzují, že Švédsko se nemůže chlubit tím, že je feministickou průkopnickou zemí, ať už si vláda říká jakkoliv.

Švédsko značně vyniká dokonce i ve srovnání se svými sousedy. Ve srovnání s Norskem má Švédsko 3,3krát více znásilnění, 4,2krát více znásilnění než Finsko a 9,9krát více znásilnění než Dánsko.

Například ve Finsku bylo možné otevřeně diskutovat o faktech, které ukazují, že ve statistikách sexuální trestné činnosti jsou příliš zastoupeni zejména Iráčané a Afghánci. Ovšem ve Švédsku je podobná diskuze tabu.

Je také zřejmé, že lidé, kteří nedodržují finské zákony a předpisy, si tam nezasloužili ochranu a byli deportováni, přičemž ve Švédsku se většina zločinců nedeportuje a dokonce mnohdy dostávají jen podmíněné tresty

Předpokládám, že v současné době už bude Švédsko alespoň o 2-3 příčky výš, pak je ovšem otázka, co stále nutí ženy volit ty strany, které jim to peklo ve vlastní zemi připravují.

Na druhou stranu by měl být případ Švédska varováním i pro nás a další „nezamuslené“ země, protože ve Švédsku to už před padesáti lety začalo tam, kde relativně nedávno u nás: u indoktrinace mladých multikulturní propagandou. Tak si jednoduše multikulturalisté své voliče sami odchovali.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko je pro ženy šestá nejnebezpečnější země na světě

 1. Poslední údaje co jsem četl udávaly, že Švédsko a Británie jsou kromě asi 4 Afrických zemí země s nejvíce znásilněními na světě. Ve Švédsku se jen za 2 roky (2015-2017) zvýšil podíl dvojnásobně (Amnesty International, z 3.4 na 6.4 % z populace, ),(nejdou sem vkládat obrázky), i když se udává stále 63.5 znásilnění na 100 tis obyv. Asi i důsledek toho, že Švédsko a Británie požádali či zakázali zveřejňovat tyto statistiky, tak v policeních statistikách jsou údaje pro léta 2015 i 2021 stejé https://worldpopulationreview.com/country-rankings/rape-statistics-by-country .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout