Švédsko se vymklo kontrole, 160 pouličních přestřelek za 5 měsíců přineslo 73 obětí

Švédsko se vymklo kontrole, 160 pouličních přestřelek za 5 měsíců přineslo 73 obětí

Švédsko je zářným příkladem země, kde se podařilo většině populace neuvěřitelným způsobem vymýt mozky. Tato severská země samozřejmě není jedinou, kde k podobné indoktrinaci vedoucí ke sebezničení dochází.

Ale dá se říci, že v jiných zemích mělo toto vymývání mozků nějaký základ, kterého se mohli propagandisté chytit.

Například v bývalých koloniálních mocnostech šlo o vyvolání pocitu viny za dávno zemřelé předky (např. Francie, Velká Británie) a v Německu se pro změnu snaží vyvolat pocity viny zejména z období nacismu.

To neznamená, že tendence ke sebezničení by tak mohla být považována za racionální, ale je zde jednoduše něco, co může na tamní obyvatelstvo zafungovat.

Ovšem marně přemýšlím nad tím, co zapůsobilo na Švédy.

Vikingské výpravy i pozdější švédské výboje (s nimiž jsme se setkali i u nás) se datují do dob již poměrně dávno minulých a v novodobé historii není nic, co by mohlo ospravedlnit snahu tamního obyvatelstva o výměnu za agresivní nenávistné kultury.

Myšlení takových lidí je zcela iracionální a předpokládám, že jen stěží by multikulturní propagandou indoktrinovaný Švéd mohl argumentačně obstát v jakékoli diskuzi s odpůrcem vítací politiky.

Jenže podobná diskuze je v zemi dlouhodobě zapovězena.

A zajímavé je, že mnohé Švédy neodkáže k racionálnímu myšlení přimět ani razantní přeměna tamní společnosti, k níž došlo za pouhých 20 let…

Ve Stockholmu bylo během jednoho víkendového dne při pouličních přestřelkách  zabito 7 lidí: mladý muž v Jordbro; dva v Solně; dva chlapci, 65letá žena a 45letý muž na stanici metra Farsta.

Ve Švédsku  došlo za prvních 5 měsíců letošního roku ke 160 přestřelkám.

Jedna z nejmírumilovnějších zemí světa – až do roku 2015 – je dnes ve válce. Ve válce se sebou sama.

Linda Staafová, šéfka švédské policejní zpravodajské služby, řekla: „Není normální vidět tento typ výbuchu v zemi bez války.“

„Švédsko je v extrémně vážné situaci,“ řekl tento týden ministr spravedlnosti Gunnar Strömmer s odkazem na nárůst násilí.

„Policie našla 21 slepých nábojů, což znamená, že bylo vypáleno 21 výstřelů. Mohlo to být horší. Řekl bych, že je to domácí terorismus,“ řekl Strömmer.

Švédský premiér Ulf Kristersson napsal článek, který prohlašuje: „Masová imigrace nefunguje“. Nařizuje konec imigrační politiky EU, jejímž předvojem bylo Švédsko.

Ovšem to vše je zřejmě jen póza, protože Švédsko souhlasilo s migračním paktem, který nedávno přijala EU.

Jde tak jen o způsob jak uklidnit vlastní voliče, kteří se zatím bojí volit strany, které mají v plánu razantní změnu nejen migrační a deportační politiky, ale také politiky ve vztahu k EU.

Navíc je prostě fakt, že za současné švédské vlády země přijala za srovnatelnou dobu víc žadatelů o azyl než tomu bylo u vlády předchozí. Velkohubé proklamace premiéra jsou tak zatím na hony vzdáleny reálné politice.

Nyní existuje hrozba, jak říká policie, pro celou společnost. V zemi je 30 000 členů zločineckých gangů. Šílené číslo pro zemi s pouhými 10 miliony obyvatel.

A to může být číslo velmi podhodnocené, protože ke gangům se dostávají stále mladší chlapci.

Ale vinu na stavu země nenese jen levice. Dokonce i údajně „umírněný“ premiér Carl Bildt se chlubil, že Švédsko je humanitární supervelmocí, když jen v roce 2015 přivítalo 163 000 migrantů, což byl v té době rekord na hlavu v Evropě.

V součtu s předchozími lety i lety poté (s přičtením slučování rodin a již v zemi narozených „Novošvédů“) se můžeme dostat na nějaký ten milion.

Vláda také zorganizovala konferenci o migrační politice s názvem Sverige tillsammans (Švédsko společně), které se zúčastnil král, královna a politický establishment.

Dnes je Farsta, kde se onen násilný víkend odehrála jedna z nejstrašnějších střeleb, zařazena na seznam 61 „zranitelných oblastí“, což je politicky korektní označení pro švédské islamizované čtvrti.

Švédská policie definuje jednu z těchto „no go zón“ takto:

„Paralelní sociální struktury; extremismus, jako je systematické porušování náboženské svobody; fundamentalistický vliv omezující svobody a práva lidí; lidé, kteří odcházejí, aby se účastnili bojů v konfliktních zónách; vysoká koncentrace zločinců. Situace je považována za naléhavou.“

„Ve Švédsku je 60 takových ‚rizikových oblastí‘,“ řekla švédská novinářka Paulina Neudingová. Jako Alby, předměstí Stockholmu známé jako „malý Bagdád“, kde pouze jeden z deseti obyvatel je Švéd.

Policie vydala zprávu Utsatta områden („zranitelné oblasti“). Žije v nich 556 000 lidí, což je 5,4 procenta celkové švédské populace.

„Švédská demokracie by mohla být ohrožena, pokud země nedokáže kontrolovat násilí a umožní rozvoj paralelních společností,“ varoval policejní šéf Anders Thornberg.

Mnohem lépe by se dala situace shrnout následovně:

Díky rostoucímu počtu no-go zón dojde dřív či později k nezvratným populačním změnám, které povedou k občanské válce, jejímž cílem bude zavedení práva šaría.

Pisatelka v novinách Dagens Nyheter  nedávno vysvětlila:

„Když můj vlak zastavil ve Farstě, na nástupišti bylo ticho. Večerní noviny tvrdí, že metro bylo uzavřeno, aby viníci nemohli uniknout. Řada lumíků se vydává zpět do Farsty. Všichni mají oči upřené na jejich telefony. Nikdo nic neříká. Ticho je nepříjemnější než sirény.

Od té doby, co jsem byla na rodičovské dovolené se svou druhou dcerou, jsem vždy měla v kočárku škrtidlo a lékárničku. Jen v loňském roce jsme měli ve Farstě 20 střeleb. Kamarádka se s dcerou přestěhovala do Johannesburgu. Jedno z nejnásilnějších měst na světě. Ale říká, že ve Farstě je více přestřelek než v Jižní Africe.“

Před dvaceti lety byla zločinnost se zbraněmi ve Švédsku prakticky neznámá, zatímco letos došlo během pěti měsíců ke 160 případům střelby, při nichž bylo zraněno 53 lidí a 20 zemřelo.

To je 73 obětí přestřelek za pouhých 5 měsíců.

Islámská umma v Evropě vzkvétá díky otevřeným hranicím a štědrosti evropských sociálních systémů.

Okupuje území místo za místem, tato území se stávají no-go zónami, a pouliční gangy a organizovaný zločin chrání no-go zóny. Vysoká porodnost zajišťuje dlouhověkost a rozšiřitelnost těchto oblastí.

Tak se Švédové jednoduše rozhodli sami sebe „ukončit.“

Dnes se každý pátý švédský občan narodil mimo Švédsko a mnoho muslimů je již pokládáno za Švédy, protože se již v zemi narodili.

Během pouhých několika desetiletí Švédsko dohnalo Spojené státy jako světového lídra, pokud jde o multietnickou populaci. Švédsko se také může „chlubit“ tím, že má největší procento populace mimoevropského původu.

To vše se podařilo za pouhých 20 let, ale většina za posledních 8 let.

„Za 45 let budou etničtí Švédové ve Švédsku menšinou,“ uvádí zpráva Kyöstiho Tarvainena (profesora na Aaltově univerzitě v Helsinkách). Podle stejné zprávy budou muslimové v té době ve Švédsku většinou.

Jenže profesor v této zprávě nepočítal s exodem původních obyvatel, který již nastal. Také zapomněl na to, že původní obyvatelstvo vykazuje minimální porodnost, zatímco porodnost muslimů je vysoká.

Otázkou je, zda Švédsko dokáže ještě ustoupit od propasti, nad kterou již stojí. A s ním celá Evropa.

Zatím se však zdá, že Evropa dělá maximum pro to, aby i zbytek zemí následoval Švédsko. Nepoučili jsme se z jejich zkušeností.

Švédsko je již na některých územích ztraceno.

Malmö, třetí největší město Švédska, s velkou čtvrtí Rosengaard, krásnou jen svým názvem („růžová zahrada“), se ve skutečnosti stalo jednou velkou muslimskou no-go zónou.

Nová policejní stanice je opevněna, protože stará budova byla prošpikována kulkami, základní škola zde byla uzavřena kvůli sociálnímu napětí a doručovací služba tam odmítá fungovat.

A po celém městě se nedávno objevily se tyto plakáty:

„V roce 2030 to zde přebíráme.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko se vymklo kontrole, 160 pouličních přestřelek za 5 měsíců přineslo 73 obětí

  1. „Před dvaceti lety byla zločinnost se zbraněmi ve Švédsku prakticky neznámá,“ – Když se ve Francii natáčely filmy s A. Delonem, tak byť detektivky, tak v takovém množství, co se tam děje teď, to tedy nebylo. Noví obyvatelé si sebou nesou ze své domoviny svůj životní styl. Můžeme jenom konstatovat, mašinerie je tak rozjetá, že ji nelze zastavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout