Černý publicista z New York Times prohlásil, že „Bílý virus musíte zabít“

Černý publicista z New York Times prohlásil, že „Bílý virus musíte zabít“

Nedávno jsem zde v diskuzi k článku na téma newyorské ulice, která byla pojmenována po černém rasistovi, který si myslí, že bílí musí být vyhlazeni, zaznamenala názor, že to už je snad přehnané a něco až tak extrémního snad není možné.

Ovšem možné to samozřejmě je, tedy zatím alespoň v USA.

Jednoduše zde uprostřed Evropy se  něco podobného zdá nemožné. Jenže protibělošský rasismus je nedílnou součástí tzv. „woke“ ideologie a to také znamená, že skuteční černí rasisté jsou považováni za „elity woke společnosti.“

Tato škodlivá ideologie by snad u nás nemusela zakořenit, protože nemáme koloniální a ani otrokářskou minulost. I když – nikdy neříkejte nikdy. Ve Švédsku, které nekolonizovalo Afriku a nemělo černé otroky, se již tato ideologie také pomalu ale jistě usazuje.

V USA tak jde v současné době doslova o normu. Zatímco bílý se musí před černými klanět, černí mohou zcela beztrestně útočit na bílé a říkat, že musí být vyhubeni.

Takovým příkladem je třeba jistý publicista z NYT, který se nenávistí k bělochům netají již dlouhé roky. A nebojí se na rovinu napsat, že podle jeho názoru musí být bílí zlikvidováni.

Pokud bych měla situaci v USA k něčemu přirovnat, tak ve vztahu k bílým se tam nyní přistupuje asi podobně jako v Německu k Židům ve 30. letech. Zatím nedošlo na další stupeň – legální vybíjení. K jisté segregaci již dochází, i když zatím jen pozvolna. V současné době prochází USA onou fází vyvolávání nenávisti a jejímu dalšímu šíření.

Z obliga jsou jen bílí LGBTQI. Nejhorší jsou pak bílí heterosexuální muži – a obzvlášť pak katolíci.

Nicméně vraťme se zpět ke zmíněnému pisálkovi, který tak nenávidí bílé, přičemž je mu dopřáváno publikovat v NYT.

Publicista New York Times Damon Young v článku publikovaném na portálu Root.com v březnu 2021 označil bělost za epidemii.

„Být bílý je riziko pro veřejné zdraví. Zkracuje délku života, znečišťuje vzduch, narušuje rovnováhu, ničí lesy, taje ledovce, vyvolává války a infikuje vědomí.“

Young také napsal knihu: „Jen to, co tě zčerná, tě nezabije.“

A dokonce i na konci své doktorské práce Young dospěl k závěru, který byl apokalyptický a rasistický. Podle něho virus „bílé nadřazenosti“ stejně jako jiná havěť nevyhyne, dokud nezbude žádné tělo, které by se mohlo infikovat.

Tedy jednoduše řečeno, tento virus bude podle něj na planetě zůstávat, pokud zde budou bílí….

V Americe je tedy možné jako novinář největšího deníku vést nenávistnou kampaň proti bílým, aniž by se od něj ostatní novináři nebo organizace pro lidská práva a rovnost distancovaly.

Pozoruhodné je ticho kolem podobných průpovídek.  Youngovu tezi lze přitom interpretovat jako podněcování ke genocidě proti bělochům.

Mimo jiné je také autorem následujícího výroku:

„White Supremacy (bílá nadřazenost) je virus, který stejně jako ostatní viry nezemře, dokud nebudou existovat další těla, která by mohl infikovat. To znamená, že jediný způsob, jak to zastavit, je najít, izolovat, extrahovat a zabít. Myslím, že by mohla fungovat i vakcína. Ale měli jsme 400 let na to, abychom nějakou vyvinuli, takže nebudu zadržovat dech.“ 

Jednostranný, pokřivený světonázor „woke“ ideologií se vyznačuje přecitlivělou fixací na práva několika menšin, jako jsou LGBTQ a 120 pohlaví nebo absurdní poptávkou po toaletách pro představitele „třetího pohlaví“. 

Nicméně také protibělošský rasismus je dlouhodobě pevnou součástí woke ideologie. A právě proto není trestný a může být v některých zemích již zcela libovolně šířen…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Černý publicista z New York Times prohlásil, že „Bílý virus musíte zabít“

  1. Kto tvrdí,že čierny moslimský neger z Toga Karim Guédé bol vynikajúci slovenský reprezentant, zaslúži si smrť. /Občianstvo mu vybavil, tak ako argentínskemu Indiánovi Vernonovi de Marcovi, známy tréner a psychopat v jednom Vladimír Weiss./

  2. nakonec ta nenávist k válce povede jakmile je taková nenávist všude podporovana a nebojuje se proti tomu tak k válce jednoho dne dojde v USA se tak stane ve 40 letech až budou běloši v USA v menšině možná se USA rozděli pokud jejich hegemonie ve světě skonči až bude po Ukrajinském problému a západ Evropy čeká konflikt s muslimy jen snad se to nepřelije nakonec i k nám když sousedime se dvěma silně islamizovanymi zeměmi Německo a Rakousko bude válka jak ji v roce 1873 napsal Albert Pike ve svých spisech na 3 světové války aby bylo nastolene NWO

  3. 😅 kto je tento popletenec je zjavne z jeho podpori LGBTI…., 120 pohlaví a kde akého nezmyslu a to práve pretlačané EU, Vatikánom… A je to práve Vatikán na čele s luciferom Borgogliom ktorí majú boha ako muža a ženu v jednej osobe (telesne) a vôbec im neprekáža že písmo samo vraví, milovať budeš otca a matku svoju, z celej moci svojej, z celej sili svojej, z celého majetku svoho a blížneho ako sám seba. Tu pismo jasne ukazuje Že je boh otec a matka MB.PM. Ale toto im nejak neprekáža, keďže nikdy žiadnu vieru ani len nemali. A je to práve tento lucifer Bergoglio=Magog, ktorí tento podvod proti bohu presadzuje. Niet divu, Vatikán má troch bohov(zatiaľ čo písmo vraví iba jeden je boh všemohúci a jeho žena MB.PM.je bohom najvyšším. Niet divu veď sú otec a matka, Stvoriteľia všetkého.majú syna J.K.prvorodeneho a jednorodeného a PM.MB.Je rod a stvorenie božie. O tomto títo mikulašenci, nejak pozabudli učiť. Veď je iba jedno Kráľovstvo Božie a tam je tento trón MB.PM. no iba dvaja muži Pán boh a syn jeho J.K. a žiaden iný muž. Všetko sú to len a len ženy. Takže ak čítate 48 starcov s korunami na stolicách svojich, sú to opäť ženy zo svojimi (schovankami) a že ich písmo ukazuje ako mužov=znamená, zmužile sú vo všetkom. Veď aj mi muži vravíme o niektorých ženách (svetsky vravím) že majú gule a nedivíme sa tomu. A k písmu už áno? No lucifer vo svojej podlosti má tri tróny. A vo svojej podlosti sám vraví, sadnem na stolicu svoju. Takže vie kto sú, no oklamal ich.

  4. Ty čierny panchart, v ktorej africkej chatrči si rástol. Škola bola v inej chatrči, ale Amerika, kde si cudzí parazit ti dáva požnosť pindať do celého sveta. Negerska technika vo svete neznáma, negerska kultúra len medzi negrami, ale negerská zločinnosť známa po celom svete. Väznice sú z 92% farebné.

    1. Ono stačí postavit vedle sebe opici, negra a bělocha a musí vám být vývoj lidstva naprosto jasný. Proto se ta černá svoloč může zbláznit když začala chápat, bohužel dost býlích dementů jim přikyvuje, no asi se jim nestačil ten opičí mozek zregenerovat při tom vývoji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout