Mladí muslimové v Německu: „Až budeme mít většinu, zavedeme právo šaría“ (video)

Mladí muslimové v Německu: „Až budeme mít většinu, zavedeme právo šaría“ (video)

Smýšlení muslimů v celé Evropě je stejné s tím rozdílem, že v Německu, Švédsku či Francii je jich už tolik, že nemají potřebu se přetvařovat. V zemích, kde jsou jen zanedbatelnou menšinou, se zatím přetvařují, což je běžná součást džihádu – tzv. takíja.

V Německu, kam se muslimové stěhují již od začátku 60. let, vyrostlo několik generací muslimů, přičemž ta nejmladší je také nejradikálnější. Nikdo je nenutil se integrovat do společnosti – a už brzy to budou Němci, kdo bude nucen se integrovat do společnosti pod právem šaría.

Mezitím zaznamená země exodus těch, kdo nebudou chtít čekat, až budou nuceni konvertovat nebo budou popraveni, v lepším případě tolerováni jako podřadní káfirové, nucení platit speciální daň.

To samozřejmě – spolu s vysokou porodností muslimek a pokračující invazí – přechod na chalífát urychlí.

To si uvědomují také sami muslimové, přičemž mladí dnes moc dobře ví, že oni sami již vznik německého chalífátu zažijí:

Na videu výše mladý muslim, již narozený v Německu říká, že až se muslimové stanou většinou, zruší ústavu (základní zákon) a nastolí právo šaría.

Totéž slyšíte od muslimů v dalších evropských zemích. A pokud se myšlení našinců zásadně nezmění, časem uslyšíme totéž u nás.

Nezapomeňte, že před 20lety mělo co do počtu obyvatel stejně velké Švédsko zhruba stejný počet muslimů v populaci, jaký máme v současné době my…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Mladí muslimové v Německu: „Až budeme mít většinu, zavedeme právo šaría“ (video)

  1. Treba dodať,že drvivá väčšina „európskych“ moslimov /výnimku tvoria snáď len vyznavači nesunnitských vetiev islamu/ myslí pri podobných výrokoch tú najtvrdšiu saudskoarabskú šaríu. Pretože existuje mnoho rôznych iných šaríí a napríklad tá iránska či dubajská sú o niečom úplne inom.

  2. Západ je totálne skazená, zvrhlý, amorálny aj so 74 „pohlaviami“, skazené, zvrátené, amorálne sexuálne zvrhlosti, ženy nechcú ani len rodiť deti a zakladať si rodiny, len sa venovať bezducho kariére, zatiaľ, čo moslimovia si rodinu ctia a je pre nich svätá, tak čo sa podaktorí ešte čudujú. Západ propaguje rôzne sexuálne úchylky a zvrátenosti, islám ich zakazuje, u nich sa nemôže piť alkohol, užívať drogy, podvádzať svojho manžela/lky, deti sa berú ako požehnanie…atď., západ je v totálnom úpadku, dekadencii, rozklade, už o pár desaťročí budú zvolávať muezíni svojich spoluveriacich hlasným, nežným, príjemným a fonetickým hlasom z minaretov a skazení, zvrhlí obyvatelia západu s tým už nemôžu absolútne nič urobiť. A právom im to patrí, plne si to zaslúžia, neosvedčili sa a tak, ako sa amorálne správajú, tak i skončia, už včera by bolo neskoro. Alláh vládne svetu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout