Islamizované Dánsko bylo dobyto (video)

Islamizované Dánsko bylo dobyto (video)

O Dánsku se hodně hovoří v souvislosti s tvrdší migrační politikou současné vlády, ale ta se jen byla nucena přizpůsobit velmi rychlému postupu islamizace, která kolem roku 2015 vyvrcholila do neúnosného stavu.

Poměrně malá země, která má zhruba polovinu obyvatel než my, už byla v situaci, kdy začalo být patrné, že stačí již jen velmi málo a původní obyvatelstvo bude rychle přečísleno.

Dánsko tak výrazně zbrzdilo invazi doslova „za minutu dvanáct,“ nicméně není pravděpodobné, že jí zcela unikne. Právě příklad Dánska zde zmiňuji proto, že se v poslední době hodně hovoří o Migračním paktu – a právě Dánsko má jako jediné výjimku, která byla vyjednána dávno před schvalováním paktu.

Na rozdíl od Ukrajinců, kteří jsou u nás dočasně – a jejichž počty jsou v přepočtu na počet obyvatel stále výrazně nižší než počty muslimů v Dánsku – budou tito muslimové v zemi i nadále.

Dánsko tak svoje „kvóty“ už dávno splnilo, nyní jen stačí čekat, až bude obyvatelstvo vyměněno. Podobná je situace i v dalších západoevropských zemích. Ty již výjimku nemají, nicméně jsou  muslimy ze zemí Středního a Blízkého východu a Afriky téměř stejně přeplněné jako Dánsko.

Na aktuálním videu můžete vidět hlavní kodaňské náměstí. Z pohledu na něj je jasné, že země již byla dobyta, nyní se jen čeká na přečíslení:

U videa se uvádí:

V demonstraci moci muslimové ovládli Radniční náměstí v Kodani!

Islámské „modlitby“ se rozléhaly po celém městě… Muslimové neustále okupují veřejný majetek za účelem takzvané „modlitby.“ Není to však  o modlitbě; je to ukázka islámské rozpínavosti.

Mladí muslimové dokonce na sociálních sítích oslavili islamizaci Dánska.

Přestože má Dánsko jedny z nejpřísnějších imigračních politik v Evropě, jeho snahy o zachování místních tradic a hodnot tváří v tvář masové islámské migraci,  multikulturalismu a systematickému pronikání politického islámu selhaly.

Stejně jako v jiných evropských zemích má masová islámská migrace za následek zvýšenou kriminalitu a sociální napětí. Dánská města sužují střelby, vypalování aut, útoky, sexuální útoky a násilí gangů.

Nemluvě o skutečnosti, že mnoho kritiků islámu v Dánsku musí žít pod 24hodinovou policejní ochranou a jsou označeni jako kandidáti na smrt.

Pozitivní je, že v březnu 2021 jejich parlament schválil zákon, který zakazuje cizím zemím financovat mešity v zemi.

V posledních letech mimo jiné Alžírsko, Kuvajt, Libye, Maroko, Saúdská Arábie, Turecko, Katar a Spojené arabské emiráty rozdělily stovky milionů eur na financování šíření islámu v Evropě a Americe.

Víte, která země financuje vaši místní mešitu?

Na posledně zmíněnou otázku odpovídám, že většinu mešit v České republice financuje Katar a Saúdská Arábie…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 41 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Islamizované Dánsko bylo dobyto (video)

 1. dokud na západě hromadně lidi nevezmou spravedlnost do svých rukou nic se nestane politici je zradí a až se budou na ulici sekat hlavy podle práva šaría nebo někde nějaci Ahmedi někoho vystřili pak už bude pozdě já žit na Západě tak už dlouho bych trenoval bojové umění a měl zbran koupenou někde na černo nemluvě o tom že už bych byl domluven s podobnými lidmi jak situaci v budoucnu zvladat samozřejmě je duležite si uvědomit jak silna je alternativa na západě pokud neexistuje tak to je na baleni kufru než se te dané země zmocni nějaci muslimšti politici pak to bude tak že to co Žide nebo našinci zažili za WW2 bude jen slabí čajiček oproti tomu co s lidmi udělaji muslimové až budou mit většinu

 2. Niet pochýb o tom,že povestná Christiania bude ešte do konca tohto desaťročia zlikvidovaná a jej feťácki a úchylní obyvatelia samozrejme tiež…

 3. Nikdo – mas prehnane mineni o bojovem umeni. Musel bys byt mlady a tvrde trenovat, jinak nemas sanci. Delal jsem Taekwon do vice nez 10 let, asi do svych 40ti, ale ted, netrenovany duchodce, radeji chodim s nabitou (legalni) pistoli, vim, ze na skupinku mladych rozhodne nemam. Takze radeji zbran, nez iluzi, ze na to mam, doporucuji totez.

 4. Zdravím.

  Vidím, že zde máte mnoho zajímavých zpráv, jenž ukazují skutečnou pravdu a realitu dnešního světa.
  Je potřeba ukázat lidstvu skutečnou realitu, aby se dokázalo probudit.
  Kdyby jen věděli, co se na ně chystá v příštích třech letech.

  Osobně jsem získal informace, kterým jsem z počátku nechtěl uvěřit.
  Avšak poté co jsem podniknul jistá důvěrná a důvěryhodná vyšetřování, a následně i ověřování,
  jsem s hrůzou zjistil, že všechny dokumenty, ke kterým jsem se dostal jsou vskutku pravdivé.
  Při čtení těchto dokumentů mně opravdu mrazí a jímá skutečná hrůza.
  To, co se chystá je naprosto šílené.
  Nevím, zda jsem již sledován, bojím se především o svoji rodinu a nejbližší.
  Tyto informace dle mého zjištění doposud nemá žádný necenzurovaný web, natož média.

  Netuším, kdo všechno o těchto plánech ví, a záměrně ze strachu mlčí.
  Mám dokonce informace, které mohou usvědčit nejvýše postavené představitele této země, ale i dalších zemí
  v EU, z nejtěžších zločinů.
  Na šokujících dokumentech jsou nezpochybnitelně jejich podpisy.
  Dlouho jsem přemýšlel, zda nemám tyto důkazy raději spálit, kvůli bezpečí mé rodiny, ale
  nakonec jsem to nedokázal, neboť se to týká všech Českých obyvatel, a také většiny evropských.
  Nechci jen nečinně přihlížet genocidě nevinných, zároveň však přiznávám, že nemám dost odvahy, kvůli své rodině.
  Také vím, že je v tomhle zapleteno hodně soudců, tudíž netuším komu se dá ještě věřit.
  Pokud tyto dokumenty zveřejním, ohrozím tím svoji rodinu.
  A pokud je předám do nesprávných rukou, tak vše bude naprosto zbytečné.
  Zemřu Já i má rodina, a pro nic.
  Tak vůbec netuším, co mám nyní dělat.

  Je to obří dilema.

  Nemám absolutně tušení, komu se zde dá ještě věřit.
  Napíchnuté telefony, tablety, počítače, různé odposlechy v kancelářích, je to až děsivé.
  Všude pro vládní zvědi.
  Pokud bych náhodou vše zveřejnil, musel bych i se svou rodinou zmizet, někam hodně daleko.

  Pokusím se to vzít naprosto férově.
  Českých občanů je zde nyní přibližně 10 milionů, zbývající 4 miliony jsou cizinci.
  Myslím, že za riziko, které se svojí rodinou hodlám podstoupit, bude zcela férové, když za každého občana obdržíme 5,- Kč.
  Pokud tedy bude mít někdo zájem převzít tohle mé neskutečné břímě, nechť se ozve.
  Na tento email: tomas.vlastenecky1971@centrum.cz
  Předem můžete poslat polovinu částky, poté dopravím svoji rodinu na bezpečné místo, a následně Vám předám
  všechny informace a dokumenty s důkazy, až tak učiním, pošlete zbývající částku.
  Berte nebo nechte být.
  Tímto jsem si splnil svoji povinnost, zbytek je pouze na Vás.

  Jako velkorysý projev dobré vůle, přikládám něco k zamyšlení.

  6.duben 2014 – Weakening the giant –
  24.únor 2022 – Broken gate –
  7.října 2023 – Distraction –
  21.prosinec 2023 – Chaos in the Czech Republic –
  22.březen 2024 – Red hammer –
  13.dubna 2024 – Escalation –
  10/24 – Sale –
  3/25 – Exchange –
  7/25 – Expropriation –
  9/25 – Iron cage –
  1/26 – Bio Y –
  6/26 – Population X –

 5. islám je organizovaná zločinecká pomatená vraždící ideologie, nikoli náboženství. eurohnus stále financuje sebevražednou vítací politiku. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. globalizační plánované agendě multikulti, která zkrachovala, a bez fyzického řešení už to nepůjde. vítači mají na rukách krev. to by bez politického, policejního a justičního krytí nikdy nebylo možné. fialovej hnus https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ Netanjahuova strategie železné pěsti. Frustrace Palestinců narůstá, Izraelci se bojí o demokracii… železná pěst na filištýny jedině platí. prokázali, že pro aláhovu slávu, uřežou ti hlavu. Ukončení pomoci Palestině by bylo silné gesto, říká Zahradil. ‚Riskujeme další konflikt,‘ míní Peksa. a zase české vši radí. kožich se musí pořádně vyprášit, už z výchovného hlediska, jinak nalezou zpátky ni krok… Arabové vědí co říkají. Palestinští uprchlíci v 70. letech rozpoutali povstání v Jordánsku a Hamás je navíc odnož Muslimského bratrstva, které ve stejné době zavraždilo egyptského prezidenta. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan. Rodová linie Muslimského bratrstva ukazuje, proč vyvstávají zásadní otázky o jejich kompatibilitě se západním demokratickým řádem. Koneckonců je to organizace, jejíž logo se skládá ze dvou zkřížených mečů a jejíž přísaha věrnosti činí z džihádu čtvrtý z deseti atributů. Jeho zakladatel Hasan al-Banna (1906-1949) proslavil výrok: „Alláh je náš cíl, prorok náš vůdce, Korán náš zákon, džihád naše cesta, smrt na cestě Alláha naše největší drahá naděje“ – což se stalo mottem Bratří. To nejsou slova, která se snadno opakují v době, kdy Západ těžce trpěl teroristickými útoky páchanými těmi, kdo se snaží prosadit svůj výklad islámských zákonů v ulicích Evropy. Džihád je jedním ze základních pilířů islámu a naši politici to moc dobře vědí, ale dělají, že to nevidí. náboženství v podání světových církví se již stala pro člověka a společnost nebezpečnými a brzdou duchovního růstu, protože poselství skutečných moudrých byla jejich následovníky vždy zmonopolizována, překroucena, zideologizována, zobchodována, využita a zneužita. Palestinci byli za 2.SV spojenci nacistů, ale jejich antisemitismus přetrval do dnešní doby. asi málokdo, ze zastánců palestinských teroristů, zde ví, že Hitler byl palestinským muftím poctěn titulem „čestný muslim“ a muftího obdařil titulem „čestný Árijec“. Později nazval Hitler al-Husseíniho dokonce “fuhrerem arabského světa“. Při setkáních s dalšími nacistickými pohlaváry byla rovněž konstatována naprostá shoda v cílech a prostředcích arabského nacionalismu a německého nacizmu, namířeného proti Židům … a to v době, kdy stát Izrael ještě neexistoval. Takže svádět současnou situaci kvůli vzniku Izraele (1948) a ohánět se nějakým přílivem židovských uprchlíku je zcela mimo.
  Ve Švédsku dávali nezletilce do péče zločineckým muslimským gangům. A nejde zdaleka jen o různé běžné sociální dávky, ale také o granty či dotace na fiktivní firmy či neziskovky, dávky za smyšlenou invaliditu či dokonce na síť údajných pečovatelských domovů pro děti. V podstatě se zdá, že v tomto případě zde ani nebyly umisťovány žádné děti, ale takzvaní „nezletilci bez doprovodu,“ což jsou zpravidla mladí dospělí muži (nejčastěji mezi 20 – 30 lety), kteří přijdou do země bez dokladů a prohlásí se za „nezletilé sirotky.“ o tom koudelka jistě ví. hranice kontrolují vždy na podzim, až už celá muslimská kamarila dorazila. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , z uprchlického tábora je do pár let 2,5 milionové odlité, podkopané, betonové město, kde za cizí peníze vykuci solidně vegetí dekády až stovky let. mezitím si zvolí militantní džihádisty, ( V GAZE 77% oprávněných voličů), kteří vyvraždí kohokoli. to tady na zemi nechceme. mluvčí Bílého domu Scott McClellan: „Nejednáme s Hamásem. Je to teroristická organizace, na tom se nic nemění.“ „Írán překročil veškeré meze.“ Lipavský předvolal íránského velvyslance. voni jsou hlava lipavský, islám není oddělen od státu, neuznává odluku náboženství od státu. a irán, čečensko, již dávno vyhlásil válku západu, čili i české republice. takže racek má zpoždění, ale jako ohlupování obyvatel dobrý…čest práci. islám je organizovaná zločinecká pomatená vraždící totalitní ideologie, nikoli náboženství. eurohnus stále financuje sebevražednou vítací a dotační politiku. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. fialový eurohnus….
  stbčeský rozhlas se pokouší rozdmýchávat antisemitizmus veřejným nastolováním témat libtardů na ideu kriminální ideologie vzniku palestinského státu. což je nepřípustné, čest práci
  Šokovaná Francie. Maskovaní útočníci u školy „zmasakrovali“ 15 letého hocha. ten zemřel. o čem se mlčí – ani slovo ISLAM, bez jeho postavení mimo zákon to nepůjde, ne ne ne. ..🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
  Na izraelsko-syrských hranicích docházelo k opakovaným střetům již několik let, a jako by to nestačilo, byla v roce 1964 vytvořena Organizace pro osvobození Palestiny (OOP), v jejíž chartě se otevřeně hovořilo nejen o neplatnosti vzniku státu Izrael, ale i o jeho zničení. Zde je třeba konstatovat, že žádný stát Palestina nikdy předtím neexistoval a části území pro něj určených rezolucí OSN z roku 1947 byly v rukou Jordánska (Západní břeh Jordánu) a Egypta (Pásmo Gazy). Stát Izrael byl založen 14. května 1948. Izrael vytvořil vládu národní jednoty
  Aktuální stupňující se střety v oblasti Golanských výšin – a vhodně formulované zpravodajské informace předávané Arabům Sovětským svazem vybudily v představitelích Sýrie a Egypta představy, že Izrael chce co nevidět zahájit válku.
  Hranici mezi Izraelem a Egyptem kontrolovala po válce z roku 1956 na demilitarizovaném území Sinajského poloostrova vojska OSN. 15. května 1967 začal Egypt vojensky obsazovat Sinaj, když si před tím vynutil stažení jednotek OSN. O šest dní později zablokovali Egypťané Tiránský průliv a tím i jediný izraelský přístav Ejlat v Rudém moři. Někdy se o zablokování Tiránského průlivu hovoří jako o „prvním výstřelu“ nadcházející války. Jednotkami mimo to přispěl Irák, Saúdská Arábie, Súdán, Tunisko, Maroko a Alžírsko.
  EU došla trpělivost se židovskými radikály. Za útoky na Palestince poprvé čelí sankcím. ale to je zajímavé, že s muslimským vražděním a znásilňováním po celé evropě zatím trpělivost drží, nejenom to, nadále toto vítají, bagatelizují, zakrývají a financují. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮.
  Po smrti mohameda v roce 632 se výbojný Islám dostal až do Indie už v roce 712, když arabský generál Muhammad ibn Kásim dobyl oblast Sindu, Multánu v jižním Paňdžábu. Připravil tím půdu pro vznik Ghaznovské říše, Dillíského sultanátu i říše Mughalů. Islám se do počátku 8. století rychle rozšířil do velké části Středomoří islámskou expanzí – vojenských výbojů arabských vyznavačů islámu. V čele ummy, obce muslimů, po smrti Mohameda stanuli chalífové, kteří byli zprvu voleni. Již zde došlo k rozkolu islámu na přívržence chalífů pokrevně spřízněných s prorokem (šíité) a většinové sunnity. Versailská smlouva po 1. světové válce nedokázala zabránit expanzi fašizmu a nacizmu a 2. světové válce. Islám byl za 2. světové války spojencem nacistů, ale jejich antisemitismus přetrval do dnešní doby. asi málokdo, ze zastánců palestinských teroristů, zde ví, že Hitler byl palestinským muftím poctěn titulem „čestný muslim“ a muftího obdařil titulem „čestný Árijec“. Později nazval Hitler al-Husseíniho dokonce “fuhrerem arabského světa“. Při setkáních s dalšími nacistickými pohlaváry byla rovněž konstatována naprostá shoda v cílech a prostředcích arabského nacionalismu a německého nacizmu, namířeného proti Židům. Když angláni po 2. světové válce vypadli po 300 letech z Indie a středního východu, nechali muslimy rozvrátit Indii a vydupat si vlastní muslimský stát, Pakistán, Bangladéš. A stále nemají dost ve svojí pomatené a lživé náboženské expanzi. Viz. Afrika. V turecku se dostali pomatenci k moci a vítači je natahali do evropy, aniž by Islám postavili mimo zákon. A nyní sklízíme plody lživé, falešné politické korektnosti, globalizačních pomatenců a pravdoláskařského šílenství naruby.
  „Wir schaffen das“ vítězství třídní nenávisti,
  „Wir schaffen das“ vítězství rasové nenávisti,
  „Wir schaffen das“ vítězství náboženské nenávisti,
  meinstrýmoví vládní presstitutti stále jedou narativy ohlupování občanů.. fialový eurohnus
  stbčeský rozhlas se pokouší rozdmýchávat antisemitizmus veřejným nastolováním témat libtardů na ideu kriminální ideologie vzniku palestinského státu. což je nepřípustné, čest práci.

 6. Už to tu jednou bylo a bude to tu zas , občanská válka , nic jiného nepomůže ty zvířata poslat do pryč , na všechno ostatní je již moc pozdě !!! Možná Rakušan bez hlavy má nový plán, krom toho , že se stále hlásí zvedá pracku až ke stropu jak jeho školáci , kteří se mu dnes smějí jaký je šašek ! Pořád věřím , že se vše srovná !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/islamizovane-dansko-bylo-dobyto-video/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings