Mladá Švédka byla odsouzena za to, že měla v kabelce na sebeobranu pepřový sprej

Mladá Švédka byla odsouzena za to, že měla v kabelce na sebeobranu pepřový sprej

Švédsko je podle několika statistik nejen nejnebezpečnější zemí pro ženy v Evropě, ale dokonce i celosvětově trhá přední příčky vedle země jako Jihoafrická republika. Švédsko vede v rámci EU nejen žebříček bombových útoků a pouličních přestřelek, ale také znásilnění. Přesto se tam ženy nesmí legálně bránit a ani nosit s sebou cokoli, co by jim mohlo posloužit v případě nutné sebeobrany.

Pokud se chce mladá dívka bavit a nesedět celé večery doma, pak se musí ve Švédsku spoléhat na to, že bude mít štěstí a sama nerozšíří statistiku zločinnosti – samozřejmě coby další z mnoha obětí obohacovačů.

Takzvané „zákony o nožích,“ vztahující se ovšem na jakékoli zbraně či předměty, které by mohly být případně jako zbraně využity, je namířen právě proti původnímu obyvatelstvu. Nedávno jste si zde mohli přečíst příběh sportovkyně, jejíž pálka uložená v autě byla důvodem k podání žaloby za nelegální nošení zbraní a nyní se dostalo na další Švédku, která s sebou pro změnu nosila v kabelce pepřový sprej…

Mnoho dívek se v nočním životě v Uppsale necítí bezpečně, proto 19letá Filippa u sebe nosí pepřový sprej. Policie ho při prohlídce objevila a nyní je Filippa odsouzena za trestné činy se zbraněmi.

O oslavách Valpružiny noci (pozn. jde o „pálení čarodějnic“, které ve většině Evropy probíhá 30. dubna, někde pod názvem „Valpružina noc“) šla Filippa do hospody v Uppsale. V kabelce měla pepřový sprej, aby se cítila bezpečně.

„Měla jsem pepřový sprej, protože se tu necítím bezpečně. Byla také Valpružina noc, pak se děje spousta nepřístojností,“ řekla státní televizi.

Sprej objevila policie a nyní je Filippa, která dosud nebyla potrestána, odsouzena k denní pokutě za drobné trestné činy se zbraněmi a má záznam v trestním rejstříku jako zločinec.

„Policie a soudy tráví čas posuzováním osoby, která se necítí bezpečně, místo toho, aby se zabývali problémy, které způsobují, že ženy chodí s takovými věcmi,“ řekla 19letá dívka.

Uppsalská policie nechce komentovat příčinu, která způsobuje, že některé ženy ze strachu nosí pepřový sprej. Tiskový mluvčí policie Tobias Ahlén Svalbro však v e-mailu píše, že „je úkolem policie kontrolovat, zda všichni ve Švédsku dodržují švédské zákony“.

Lze již nyní s jistotou předpovědět, že v případě, že by byla dívka přepadena a pokusila se se sprejem násilníkovi bránit, dostala by nakonec horší trest než násilník, který by se  možná ještě dočkal odškodnění za „psychickou újmu.“ Nebyl by to první případ z tohoto ranku…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Mladá Švédka byla odsouzena za to, že měla v kabelce na sebeobranu pepřový sprej

  1. ženy maji na západě zakazano branit se nasilnikum protože bila rasa je určena k zaniku ženy maji migrantum rodit děti ad se populace smisi takovy je plán globalistu

  2. Samozrejme,že „švédskych“ negrov a moslimov nikto nikdy nekontroluje , či majú pri sebe zbrane a ak aj kontroluje, nič týmto votrelcom za nájdené zbrane /vrátane takých ,ktoré môžu spôsobiť masovú smrť/ nehrozí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout