Letiště v Düsseldorfu zaměstnávalo stoupence Islámského státu

Letiště v Düsseldorfu zaměstnávalo stoupence Islámského státu

Po zkušenostech z teroristického útoku na letišti v Bruselu v roce 2016 by  neměli být na žádném z evropských letišť zaměstnáváni muslimové. To je samozřejmě vše jen moje osobní domněnka, ne tak ovšem názor provozovatelů letišť. Vzhledem k tomu, že to už by byl „rasismus“ a „diskriminace“, nelze podobné zájemce o práci odmítnout. Džihádistům se tak nabízí skvělá možnost k osnování útoků.

Na letištní ploše v Düsseldorfu pózovali tři zaměstnanci s pozdravem Islámského státu. V  muslimské symbolice, hojně využívané džihádisty ISIS, zdvižený ukazováček znamená: Není Boha kromě Alláha. Podobně se také prezentují všichni příznivci ISIS a džihádu. Poté, co se na sociální síti Tiktok objevily tyto fotografie, trio přišlo o práci.

Podle informací z deníku Bild se jedná o tři „německé“ občany se jmény Mohamed A. R., Hamid A. a Serhat I. Všichni tři se také narodili v Německu arabským rodičům, ale oni sami jsou již považováni za Němce. Mužům je  mezi 19 a 20 lety.

Federální policie reagovala okamžitě. Mluvčí  řekla: „Na základě záběrů osob byli všichni tři identifikováni jako zaměstnanci společnosti najaté provozovatelem letiště a leteckým dopravcem. S okamžitou platností byly jejich letištní průkazy zablokovány, aby bylo zajištěno, že je vyloučen jakýkoli jejich další přístup do bezpečnostních oblastí letiště“.

Tito tři pyšně pózovali a fotky pak zveřejnili na sociálních sítích. Ovšem zkušený džihádista takovou chybu neudělá. Ten bude poslušně praktikovat takíju (přetvářku). A to do až do doby než zaútočí. Není otázka zda k něčemu podobnému dojde, ale kdy. Pokud mají přístup na letiště coby zaměstnanci muslimové, pak už je útok v podobném stylu jako před 6 lety v Bruselu skutečně jen otázkou času…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout