Švédsko: Šílené!!! Arab s bratrem unesl a trýznivě mučil a znásilnil dvě dívky, ve vězení tvrdil, že je dítě, dostal odškodné v přepočtu více než 2mil. Kč

Švédsko: Šílené!!! Arab s bratrem unesl a trýznivě mučil a znásilnil dvě dívky, ve vězení tvrdil, že je dítě, dostal odškodné v přepočtu více než 2mil. Kč

Za poslední roky mám informace o stovkách případů znásilnění, napadení, ale i těch nejbrutálnějších vražd. Tento případ ovšem ve svém výsledku patří k těm největším výsměchům obětem, které prožily nepředstavitelná muka, zatímco násilník, který zasloužil co nejtvrdší trest, byl nakonec za trýznivé mučení a znásilňování odměněn.

Začíná tedy Švédsko přecházet do další fáze chalífátu, kdy se již násilníkům za braní nemuslimských otrokyň dává odměna?

Bude to jackpot pro tehdy 18letého Araba, který byl v roce 2018 spolu se svým bratrem odsouzen k 4,5 roku vězení za únos, mučení a hromadné znásilnění dvou mladých žen v Malmö. Damir Ali Ali nyní dostává odškodné 840 000 za to, že byl za tyto zločiny usvědčen, přestože je údajně dítě.

Jedna žena byla unesena bratry a znásilněna, zatímco ji škrtili.

O několik týdnů později si bratři vyhlédli novou ženu, kterou unesli a násilím odtáhli do sklepa, kde ji mučili a znásilnili s namířenou zbraní.

Mladší ze dvou arabských bratrů byl u odvolacího soudu odsouzen za zabití, znásilnění s přitěžujícími obviněními, krádež, vydírání, nezákonné užívání a nedovolenou jízdu na 4,5 roku vězení. Starší bratr byl odsouzen k sedmi letům vězení.

Mladší Arab pak požádal o odškodnění, protože tvrdil, že mu v době zločinů nebylo 18 let. Věc již byla přezkoumána odvolacím soudem se stejnými důkazy, ale Nejvyšší soud přesto vyhověl přezkumu a v únoru 2020 dospěl k závěru, že muži nebylo v době činu více než 18 let.

Muž proto od daňového poplatníka obdrží 840 000 SEK (v přepočtu asi 2,1 mil Kč), protože podle rozhodnutí JK o náhradě škody dostal na svůj věk nepřiměřeně tvrdý trest.

Částka má být muži vyplacena, i když by byl zřejmě odsouzen k dlouhému trestu odnětí svobody, i kdyby mu bylo skutečně 17 let.

Skutečnost, že  muž spáchal bestiální únosy a mučení, je irelevantní.

„Nechtěla otěhotnět se ‚zasraným muslimem‘ a řekla jim, aby alespoň použili kondom,“ píše okresní soud o tom, co jedna žena řekla, když si uvědomila, co s ní bratři budou dělat.

Teprve se uvidí, zda Švédsko nebude ženu stíhat za urážku, když nazvala Araby, kteří ji znásilnili, „zasranými muslimy“.

Samozřejmě je pravděpodobné, že žena bude potrestána, přičemž se bude muset násilníkům omluvit do očí za to, že je nazvala „zasranými muslimy“. Přitom oni ji přece multikulturně obohatili!!!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.8]

One thought on “Švédsko: Šílené!!! Arab s bratrem unesl a trýznivě mučil a znásilnil dvě dívky, ve vězení tvrdil, že je dítě, dostal odškodné v přepočtu více než 2mil. Kč

  1. Opravdu šílené, Švédský soudní systém postaven úplně na hlavu. To nemůže být ničím jiným, než degenerací Švédů, tou kulturní určitě a tou biologickou možná. U nás v nyní publikovaném případu dostal násilník 20 let, a zasloužil by za pokus o vraždu dalších 20.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout