EU chce Evropany ekonomicky zničit, nová vláda jí v tom přizvukuje

EU chce Evropany ekonomicky zničit, nová vláda jí v tom přizvukuje

„Nikdo nebude nic vlastnit, vše se bude sdílet a všichni budou šťastní.“ Tak přesně to je heslo globalistů z WEF, přičemž toto jejich prohlášení je namířeno již k roku 2030. Tedy za pouhých 8 let by chtěli ekonomicky zdevastovat celý západní svět. Jinou cestou totiž těchto plánů nelze dosáhnout. Prostředků k ekonomické likvidaci Evropanů je pak dostatek a jejich využití podporuje i drtivá většina vlád evropských zemí.

Hlavní prostředky ke zničení životní úrovně Evropanů a zajištění rovnostářské společnosti tak, jak to plánuje i Agenda 2030,  jsou dva (ale nejsou zdaleka jediné). Tím prvním – a nejdůležitějším – je tzv. „zelený úděl“, jehož cílem je vyšponování cen nejen energií, ale prakticky úplně všeho, na takovou úroveň, aby to řadové občany – střední a nižší třídu – ekonomicky zcela zlikvidovalo.

Druhým prostředkem je plánovaný dovoz údajně „potřebných nekvalifikovaných pracovních sil“ z Afriky. Jak známo, tak právě Afričané jsou ve všech evropských zemích největší zátěží sociálního systému. Ve Švédsku pracuje 8 Somálců z tisíce. To je méně než 1%. tedy více než 99% Somálců je ve Švédsku závislých na dávkách.

Navíc, Somálci jsou poměrně častými pachateli násilné kriminality, včetně vražd. V mnoha případech jde o militanty z teroristické organizace Al Šabáb, jejíž příjmy jsou větší, než příjmy somálského státu. Tato islámská organizace má tedy dostatek prostředků na to, aby posílala své vojáky do Evropy. Jedním z vojáků Al Šabábu byl i Somálec, který útočil letos v létě v německém Würzburgu, kde zavraždil 3 ženy  a několik dalších lidí zranil. Díky tomu, že mu město zaplatilo nejlepšího právníka, byl prohlášen za psychicky nemocného a nezodpovědného za svůj čin.

Dále zde máme Nigerijce, jejichž hlavním zdrojem obživy jsou drogy. Nigerijská mafie je zdaleka tou nejhorší, mnoho členů „Černé sekery“ – nejkrutější nigerijské mafie operující po celé Evropě – pochází z Boko Haram, radikální islámské bojůvky, která  stojí v Nigérii za genocidou křesťanů.

Takže miliony jim podobných hodlá EU dovážet v příštích letech do Evropy, prý jako levnou a nekvalifikovanou pracovní sílu. Nepochybuji, že budou následovat své krajany, kteří se válí na dávkách nebo prodávají drogy, případně páchají teroristické činy a vraždy. Jaký postoj k tomu má ovšem naše nová vláda lze jen stěží odhadnout. V EP totiž jednotlivé strany slepence hlasovaly odlišně. Zatímco ODS hlasovala proti dovozu těchto „přínosných pracovních sil“, europoslanci z KDU, Pirátů a TOP09 a STAN hlasovali pro jejich dovoz. Bude-li tedy platit hlas většiny, pak lze předpokládat, že pár set tisíc těchto vskutku „velmi přínosných“ pracovních sil se brzy dočkáme.

Co se ovšem týká záležitosti, která má zajistit, že Evropané zchudnou tak, že nebudou mít ani na uhrazení základních potřeb, tak zde si nová vláda plně souzní s EU, jak ostatně potvrdila i nová ministryně životního prostředí Anna Hubáčková (KDU-ČSL), která ještě o tři roky posunula původní termín odstávky uhelných elektráren, navrhovaný bývalým ministrem Brabcem. Ten navrhoval ukončení jejich provozu v roce 2033, přičemž nová vláda si stanovila nový cíl – rok 2030. Tím jen potvrzují, že hodlají plnit cíle Agendy 2030 beze zbytku.

Nicméně EU nám chce zakázat nejen uhelné elektrárny, ale i plynové kotle, topení uhlím, dřevem a uvažuje se i o zákazu jádra. To podporuje zejména hegemon EU – Německo a pokud dojde i ve Francii k tomu, že ve volbách vyhraje kandidát „ekologické levice“,  což nyní reálně hrozí, bude EU plně ovládána šílenci, jejichž ideální představou Evropy budoucnosti je návrat do středověku.

Tomu se ale zřejmě nebude nijak bránit ani nová ministryně, která deklarovala nejen ukončení těžby uhlí a provozu uhelných elektráren během 8 let, ale samozřejmě souhlasí i s dalšími šílenostmi, které vychází ze zeleného údělu EU, jako je zákaz plynových kotlů do roku 2040, zákaz topení uhlím a dřevem. Hubáčková již předem deklaruje oddanou poslušnost Bruselu (což se ostatně dalo od této slepencové sebranky očekávat) a nabádá občany, aby si na střechy namontovali solární panely.

Kdo to má ovšem zaplatit, nezmiňuje. Zřejmě majitel nemovitosti, která – pokud není dostatečně zateplená – bude díky EU v budoucnu i neprodejná. EU – respektive nová vláda – tak po nás bude požadovat investice do zateplení a solárních panelů. To vše v době, kdy se ceny energií tlačí do závratných výšin, takže mnoho lidí má sotva prostředky na zaplacení energií a potravin, které také raketově zdražují. Natož pak investovat do zateplení a solárních panelů v situaci, kdy ceny stavebního materiálu dosahují závratných výšin.

Solární panely na střechách navíc samozřejmě nic nezachrání. Pokud žijete v kotlině, kde je často v zimě i dva měsíce za sebou inverze, pak vám v zimě solární panely na střeše nebudou schopny dodat tolik energie, kolik je potřeba. Tedy ze solárů nezískáte dostatek energie na vytápění, ohřev vody a všechny elektrické spotřebiče.

Nikým nevolení byrokraté v EU, ale i volení zástupci v EP (až na výjimky), dělají maximum pro to, aby občanům ztrpčili život, čímž jen plní plány globalistů. EU již dávno ukázala, že jejím hlavním cílem je jít na ruku těm, kdo mají v plánu, aby nikdo nic nevlastnil a ti nahoře byli šťastní. A zatím se jim realizace jejich zrůdných plánů daří.

V současné situaci je tak jedinou šancí vystoupení z EU, setrvání v tomto spolku, který je řízen psychopaty, znamená cestu do pekel. Nebo do světa, kde nebude nikdo nic vlastnit a ti nahoře budou šťastní…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “EU chce Evropany ekonomicky zničit, nová vláda jí v tom přizvukuje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout