Podle nových energetických regulí EU nebude možné miliony nemovitostí po celé EU prodat ani pronajmout

Podle nových energetických regulí EU nebude možné miliony nemovitostí po celé EU prodat ani pronajmout

Podle globalistů by do roku 2030 neměl nikdo nic vlastnit a vše by se mělo sdílet. A to zejména bydlení. Už nyní se ve jménu uhlíkové neutrality a zeleného údělu šponují ceny energií ve většině zemí EU do závratných výšin a tento růst se ani nemá zastavit. Zřejmě globalisté počítají s tím, že mnoho lidí nebude schopných platit za energie, budou mít snahu tedy domy prodat a koupit si třeba menší byt, který lépe „uživí“, případně půjdou do nájmu či sdíleného bydlení.

Ale i to může být nakonec problém, neboť EU nyní přišla s regulí, která by měla do budoucna zakazovat nejen prodej, ale i pronájem nemovitosti, která neodpovídá „zeleným“ požadavkům. To jsou ty Bruselem již před časem zavedené energetické třídy A-G, přičemž všechny starší domy spadají pod kategorii G. Tak je to všude v EU a zatím to příliš nikomu nevadilo, asi se nenajde mnoho šílenců, kteří by tento jinak povinně uváděný údaj při koupi domu vyžadovali.

EU ovšem nepřišla s tímto nesmyslem jen tak náhodou. Po sdělení Evropské komise hrozí, že  miliony bytů a domů v celé EU budou odříznuty od trhu s nemovitostmi. Prodejné by tak podle EU měly být jen budovy kategorie A a B, čemuž v EU odpovídá jen velmi málo objektů.

Nejvíce domů v EU je v kategoriích D-G, což by měly být podle EU kategorie neprodejné, ovšem tyto domy nebude možné ani legálně pronajmout. Prodej bude možný až po renovaci na některou z ekologicky přijatelných energetických tříd.

Už je vám tedy jasné, proč EU před pár lety s tou šíleností kolem kategorií nemovitostí přišla? Jde o další způsob, jakým chce tento spolek bruselských psychopatů zničit střední třídu. Mnoho lidí bude v situaci, kdy nebudou mít možnost nemovitost finančně utáhnout (rostoucí ceny energií), nebudou ji ovšem mít ani možnost prodat či renovovat tak, aby byla prodejná. A dokonce ani pronajmout.

Jak to nakonec nejspíš dopadne? Zadlužení majitelé podobných nemovitostí se dostanou do pasti, v níž jim bude nabídnuto, že se vykoupí jediným: sdílením. Nebude se smět pronajímat ani prodávat, ale o zákazu sdílení se EU nezmiňuje. Naopak, sdílení je přece tím, nač globalisté tak horlivě tlačí.

A jak bude zřejmě ono sdílení za pár let vypadat? Jednoduše – do takového domu, který bude v EU neprodejný, se nastěhují „Novoevropané“, které už za chvíli nebude kam dávat. To bude zřejmě ono tak hojně propagované sdílení.

Nebudete tedy schopni svoji neprodejnou nemovitost renovovat na vyšší kategorii ani finančně  utáhnout? Pak vám domů nastěhují tlupu Afričanů, s nimiž budete váš dům sdílet a tím se „vykoupíte“. Tak nějak to zřejmě bude fungovat, což by ostatně bylo zcela podle představ WEF.

Uvedená novinka z EK by samozřejmě měla být postupně zavedena po celé EU, zákon zřejmě ještě projde národními Parlamenty. Ovšem všichni moc dobře víme, co sedí v tom našem. A jak známo, tak po celé roky funguje naše Sněmovna jako spolehlivá mašinerie, která odsouhlasí každý nesmysl, který přijde z Bruselu. Pak je zde jediná rada – potřebujete-li prodat nemovitost a nejde o energetickou třídu A nebo B (nebo nemáte možnost ji patřičně upravit), pak je třeba jednat co nejrychleji, než to naši lokajíčci schválí….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.4]

4 thoughts on “Podle nových energetických regulí EU nebude možné miliony nemovitostí po celé EU prodat ani pronajmout

  1. U zeleno rudé Německé vlády ovládající EU loutky se není čemu divit. Němci když si usmyslí, že mlsimové budou bydlet, tak budou, když již je již tolik, jako několik milionových měst.

  2. Působí to sice velice nevěrohodně, ale kdyby mi někdo před třemi roky tvrdil, že bude zanedlouho zakázané cestovat z jednoho okresu do druhého a budeme vymýšlet všelijaké piškuntálie, jak zákaz obejít, také bych to nepokládala za možné.

  3. Tohle je velmi chytry tah. Omezi to uprk firem a lidi z Evropy. Take to omezi prudky pad hodnoty Eura. Podstatna hodnota meny je dnes kryta nemovitostmi. V pripade exodu prace-schopneho obyvatelstva z EU pryc, by si lide mohli odnest hodnotu domu s sebou, ve zlate, v coinech, v rublech. Znemoznenim prodeje nemovitosti se agonie eurozony prodlouzi, tak se prodlouzi doba nasunovani novoevropanu, tak se zvetsi mnozstvi te chamradi. Zkaza tak bude vpravde biblicka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout