Šílené! V Německu už očkují dokonce i v kravíně, nechaly se tam již naočkovat stovky lidí

Šílené! V Německu už očkují dokonce i v kravíně, nechaly se tam již naočkovat stovky lidí

Napíchat to do lidí hlava nehlava a kdekoli je zcela jasně zadáním většiny evropských vlád od těch, kdo si je vodí jak na provázku. Proto to do lidí bodejte kdekoli. Třeba v obchoďáku, na nádraží nebo …v kravíně. A dokonce si přitom můžete pohladit i tamní osazenstvo, které tiše celé to bizarní divadlo sleduje. Jen čekám, kdy začne do lidí ten koktejl píchat „hajzlbába“ na veřejných záchodcích….

V kravíně poblíž Garrelu (okres Cloppenburg) byly v neděli proti koronaviru očkovány stovky lidí. „Kampaň byla velmi dobře přijata. Mohli jsme dát ještě více schůzek,“ řekl farmář Alexander Looschen, který chová dobytek Wagyu na farmě v oldenburgském Münsterlandu.

Při očkování se lidé dostali velmi blízko k dobytku. „Se zvířaty se můžete mazlit téměř přímo při očkování. Dobytek je zvyklý na návštěvy kvůli pravidelným akcím na farmě,“ říká farmář.

K dispozici je pouze vakcína Moderna, která se doporučuje pro osoby starší 30 let. Je podávána pediatrem a jeho praktickým týmem. Looschenova manželka je také lékařka. Podle farmáře byl pár zklamán váhavou očkovací kampaní na začátku prosince. Tak se zrodila myšlenka očkování v kravíně.

In einem Kuhstall in der Nähe von Garrel (Landkreis Cloppenburg) haben sich Hunderte Menschen gegen das Coronavirus impfen lassen.

„Potřebujeme také taková neobvyklá místa, aby se pokročilo s očkováním,“ řekl farmář. V Dolním Sasku se nyní očkování provádí také v zábavních parcích nebo na fotbalových stadionech. Podle Looschena není ve venkovských oblastech tolik dalších nabídek očkování. Mnoho lidí však chtělo dostat přeočkování před Vánocemi.
Již o posledním adventním víkendu nabídla farma očkovací kampaň v kravíně. Podle informací bylo očkováno 300 lidí, zatímco dobytek Wagyu ležel na slámě a vše sledoval. O očkování v kravíně byl tak velký zájem, že se Looschenova rodina a pediatr rozhodli opakovat akci co nejdříve…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout