Itálie: Církev byla spolupachatelem vraždy Pamely, kterou Nigerijec znásilnil, zavraždil a rozřezal na kousky

Itálie: Církev byla spolupachatelem vraždy Pamely, kterou Nigerijec znásilnil, zavraždil a rozřezal na kousky

Církev – tedy ta část, která má blízko k Bergogliovi – po celé Evropě podporuje muslimskou invazi a tím i islamizaci Evropy. A samozřejmě i výměnu obyvatel. V Itálii je spousta církevních bytů, ty však nejsou přednostně poskytovány Italům v nouzi, tedy zpravidla křesťanům, ale výhradně muslimským invazistům. V Itálii se již vyskytl bezpočet případů, kdy jedinci, jichž se církev ujala, záhy páchali kriminalitu, mnohdy i násilnou. Takové případy jsou ovšem známy i z dalších evropských zemí. Je to totiž často právě církev, kdo se ujme zločinného muslima, určeného k deportaci a jeho nařízenou repatriaci zmaří…

Podobné to bylo i v případě 18leté Pamely, kterou zavraždil Nigerijec, který již dávno neměl v Itálii co dělat. Ovšem setrvával tam jen díky vstřícnosti církve…

Nyní, když je Pamelin vrah Oseghale konečně definitivně odsouzen, i když ho žádný trest nikdy nemůže dostatečně potrestat za to, co udělal, je čas promluvit si o jeho spoluvinících.

A nemáme na mysli pouze ostatní Nigerijce, další žadatele o azyl jako on, kteří ho jistě alespoň kryli, ne-li pomáhali při vraždě. Bavíme se o celém systému, který se živí vítáním invazistů, počínaje Vatikánem a jeho šéfem, který naráží na konzum, a pak konzumuje nejvíc ze všech. Ničí život mladých dívek ve jménu obscénního, ale výnosného byznysu. A ve jménu  nové modly falešných křesťanů. Pamelin strýc Marco Valerio Verni podal stížnost na ty, kdo nigerijskému vrahovi pomáhali. 

Pamela Mastropietro, osmnáctiletá Římanka, zabitá jedním nebo více Nigerijci, byla před dvěma lety rozřezána na kusy v bytě v Maceratě placeném farností: italské dívky roztrhané na kusy v domech, které Vatikán dává falešným uprchlíkům.

Podle Pamelina strýce Marca Valeria Verniho, který je rovněž právníkem rodiny zavražděné dívky, navzdory skutečnosti, že hlavní podezřelý z vraždy mladé ženy měl být původně po odsouzení za obchod s drogami repatriován, Oseghalovi finančně pomohla farnost Macerata.

Farář z Villa Potenza podle Pamelina strýce po dobu tří měsíců pomáhal Nigerijci a jeho duševně nemocnému společníkovi, kterým dával částku nezbytnou k zaplacení nájemného. Šlo o ten samý byt, kde byla zabita a roztrhána na kusy Pamela.

Podle právníkovy rekonstrukce byl Nigerijec, již vyloučený z programu ochrany uprchlíků poté, co byl přistižen při překupnictví drog. Jenže zatímco čekal na vyhoštění z Itálie, byl označen farářem jako osoba, která potřebuje pomoc. Z tohoto důvodu bylo tři po sobě jdoucí měsíce Oseghalemu  darováno 450 eur, které byly použity na zaplacení nájmu za byt, kde žili s přítelem.

14. ledna před dvěma lety, na oslavu dne migrantů, Oseghale také vystoupil na kazatelnu, aby přečetl pastýřský list napsaný papežem Františkem a komunita mu dala košík s přikrývkami a potravinami. Jen o dva týdny později, ve stejném bytě placeném z peněz věřících, byl spáchán jeden z nejohavnějších zločinů posledních let. „To možná vysvětluje opravdu vlažný postoj biskupa z Maceraty a mlčení církve k tomuto hroznému příběhu,“ řekl právník mladé ženy a připomněl, jak biskup z města Marche ani nepřišel, aby požehnal náhrobek, který byl umístěn v místech, kde bylo nalezeno rozřezané tělo 18leté dívky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Církev byla spolupachatelem vraždy Pamely, kterou Nigerijec znásilnil, zavraždil a rozřezal na kousky

  1. Církev nikdy nesloužila spoluobčanům , ale upřednostňovala svoje zájmy. Zájem je, sosat z důvěřivých oveček co nejvíc oběživa. V tomhle ohledu si velebníčci a imámové notují, vždyť Bůh je jen jeden, byť i mu muslimové říkají Alláh.
    A vlny je dost, dostane se na všechny. Proto si imámové, velebníčci i rabíni budou klidně mýt vzájemně nohy.
    Pro tyhle bigoty je nepřítel bezvěrec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout