Rakousko a Německo: Příliš mnoho mrtvých a zraněných žen rukou Somálců

Rakousko a Německo: Příliš mnoho mrtvých a zraněných žen rukou Somálců

Za pouhé asi 3 měsíce 5 mrtvých žen. Jen v Německu během okamžiku jediný Somálec zavraždil hned tři ženy. Tento Somálec byl navíc seznán psychicky nemocným a nebude za vraždy potrestán. Obec Würzburg, kde africký invazista vraždil, mu zaplatila nejlepšího právníka.

Somálci vyznávají právo šaría, v jejich zemi je legální sňatek s dívkou od 10 let. Ženy jsou považovány za inkubátor, který slouží jen k produkci dalších muslimů. Přístup Somálců k ženám je tak kombinací přístupu k nim z pohledu islámu, podle něhož jsou podřadné a toho, jak je na ženy pohlíženo v Africe už po staletí.

V nejbližší době má EU jim podobných přivézt miliony a rozptýlit je po celém kontinentu. Pak si lze představit, že to, co nyní v krátké době zažili v Rakousku či Německu, budou zažívat i další země. Čím víc jich totiž v Evropě bude, tím víc se budou projevovat „po svém“…

Rovnováha mezi útoky nožem a násilím Somálců v posledních měsících v Rakousku a sousedních zemích je zničující. Jen za posledních sedm dní došlo k několika útokům na ženy a děti. Letos v létě zemřelo pět žen rukou dvou Somálců ve Würzburgu a Vídni. Nejméně 14 lidí, včetně několika dětí, bylo rukou Somálců vážně zraněno.

V současné době je celé Rakousko otřeseno brutálním činem 28letého somálského žadatele o azyl, který  brutálně zavraždil matku své dcery a její přítelkyni kuchyňským nožem a válečkem.

Před časem 26letý Somálec zešílel v autobuse v populárním severoitalském městě Rimini a pobodal pět lidí. Vážně zranil malého chlapce nožem.

Letos v září Somálec v Innsbrucku zranil nožem krajana a byl také převezen do nemocnice s život ohrožujícími zraněními.

V Německu šokoval koncem června strašlivý útok ve Würzburgu celou Evropu – 24letý Somálec zabil v obchodním domě tři ženy ve věku 24, 49 a 82 let. Také vážně zranil tři ženy ve věku 52, 39 a 73 let. Jedenáctiletá dívka a 16letý chlapec také bojovali o přežití po těžkých útocích nožem na krk a hrudník. Všechny známky ukazují na islámské pozadí zločinu, ale němečtí vyšetřovatelé dosud neučinili žádné konkrétní prohlášení.

Starosta města Würzburg dokonce v dopise hovořil o potřebě být otevřenější a tolerantnější: „Jak byste se cítili jako cizinci?“ 24letý zločinec se záznamem v trestním rejstříku je nyní na psychiatrii. A to zřejmě díky tomuto starostovi, který na náklady daňových poplatníků zajistil pro Somálce nejlepšího právníka.

V Hanau byl nedávno odsouzen k doživotnímu vězení Somálec za to, že na začátku roku pobodal afghánského žadatele o azyl nožem ve sporu o špinavou sprchu. Útoky ne vždy končí fatálně: na konci července byl ve Frankfurtu na poslední chvíli eliminován Somálec. Vyzbrojen dvěma noži zaútočil na 65letého důchodce, kterého neznal. Důchodce se však dokázal včas ubránit pepřovým sprejem. O týden dříve Somálec v Hesensku pobodal svou ženu a sousedy nožem – když běžel s vražednou zbraní k policii, byl zabit pěti výstřely policisty.

Znovu a znovu dochází ke střetům a útokům somálských žadatelů o azyl ve veřejné dopravě v německy mluvících zemích. V lednu zbil Somálec 83letou důchodkyni v berlínské tramvaji a ukradl jí kabelku. V Basileji bylo na konci loňského roku několik vážně zraněných lidí ve sporu mezi žadateli o azyl.

Vyšetřovatelé se zabývají somálskými žadateli o azyl zejména v oblasti násilných trestných činů a násilí na ženách, ale také v oblasti islamismu. Podle somálského novináře Hasana Abukara je salafisticko-islamistické hnutí v Somálsku velmi populární. „Salafisté, kteří sem přicházejí, obecně nemají zájem na integraci nebo asimilaci,“ řekl novinář. Somálské děti jsou vychovávány tak, aby se z nich stali fanatičtí muslimové.

Ve Vídni jsou často vidět 2 až 3letá batolata v šátcích. Skutečnost, že to v Rakousku není dovoleno, se zdá být pro mnoho Somálců druhořadá. Opuštění somálské komunity je pro mladé ženy  nemožné; téměř žádné z nich se nepodaří vyhnout se islámským a kulturním omezením. Jednou z mála odpadlic je aktivistka za práva žen a spisovatelka Ayaan Hirsi. Podle jejího názoru je islám největší hrozbou pro práva žen v Evropě. Žije s neustálou osobní ochrankou v USA, protože v Evropě již pro ni nebylo bezpečno.

Obřízka malých dívek je také stále praktikována, více než jeden milion děvčat ve věku 2-5 let se stává obětí tohoto strašného mrzačení pohlavních orgánů – několik desítek tisíc dětí je také ohroženo v Rakousku a Německu. 98 procent somálských dívek a žen ve věku od 15 do 49 let je i v Evropě genitálně zmrzačeno. Trestní obvinění jsou v Rakousku vznášena jen zřídka a v komunitách převládá utajení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko a Německo: Příliš mnoho mrtvých a zraněných žen rukou Somálců

  1. Bolo by nosením dreva do lesa pripomínať,že Somálsko už 30 rokov – od zvrhnutia diktátora Mohameda Siada Barrého – fakticky neexistuje a jeho bývalé územie ovláda hneď niekoľko skupín s protichodnými cieľmi. Pochopiteľne, že „dovozcom pracovnej sily“ do Európy to vyhovuje. Nehovoriac už o tamojších profesionálnych pirátoch…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout