Kauza „Shehadeh“ jasně ukazuje, jak slepý je systém k muslimské přetvářce

Kauza „Shehadeh“ jasně ukazuje, jak slepý je systém k muslimské přetvářce

Jak jste jistě zaznamenali, tak v minulých dnech proběhl soud se Samerem Shehadehem, který byl už dříve odsouzen na deset  let. Nyní se doba, kterou si tento terorista posedí v chládku, zvýšila na 14,5 roku, tedy za mřížemi si pobude o 4,5 roku déle. Už u předchozího soudu prohlašoval, že naše soudy neuznává, neboť uznává jen právo šaría. Samozřejmě, jako každý správný muslim…

Odsouzený byl za napomáhání ke spáchání teroristického útoku a financování terorismu. Podle obžaloby Shehadeh odletěl do Turecka v roce 2015, kde se setkal se zástupci teroristické organizace Al-Nusra. Předal jim peníze, které vybral v muslimské komunitě v České republice a na Slovensku. Dokonce jim slíbil, že pro organizaci naverbuje nové bojovníky a bude pokračovat v organizování sbírek.

Tolik tedy v kostce k tomu, z čeho byl nyní obžalován. Už předtím byl souzen za podporu terorismu a za to, že financoval cestu svého bratra a švagrové (české konvertitky k islámu) do Sýrie.

Nemá cenu detailně probírat průběh obou soudů, vlastně jen odkryly pravou tvář islámu. Do doby, než byl Shehadeh obviněn, se dokázal přetvařovat a dokonce i mainstreamem byl představován jako vzor umírněného muslima. Byl dokonce využíván k propagandě islámu, aby nás přesvědčil, jak je islám mírumilovný.

Jeden takový rozhovor s ním udělal v roce 2016 například veřejnoprávní Český rozhlas, který tak i za naše peníze dělal propagandu islámského teroristy. A nejzajímavější na tom je fakt, že přesně v době, kdy tento rozhovor vyšel, vypravoval svého bratra a švagrovou do Sýrie a již měl za sebou i schůzku s teroristy z Al-Nusry. Tedy jen pár měsíců poté, kdy financoval džihád a přislíbil nábor nových džihádistů, předvedl ve veřejnoprávním médiu příkladnou takíju (muslimská přetvářka).

Věřit tomu, že při financování džihádu nevěděli jeho souvěrci o tom, nač své peníze dávají, je skutečně velmi naivní. Dobrý muslim je jen takový, který podporuje džihád. Tedy lze předpokládat že peníze, které od muslimů u nás a na Slovensku vybral, byly skutečně určeny na zabíjení bezvěrců a na boj proti Asadovi, ovšem čistě za účelem nastolení práva šaría v Sýrii. Islámským fanatikům se Asad nehodí právě proto, že podporuje sekulární stát.

Věřím tomu, že Shehadeh, který sám přiznal, že svých činů nelituje, není ve svém smýšlení osamělý. Ostatní muslimové s ním jistě souzní, jinak by ostatně nebyli správnými muslimy.

Na případu Samera Shehadeha tak můžeme vidět, jak vypadá muslimská přetvářka v praxi. U něho vše „prasklo“, pak už bylo zcela zbytečné se nadále přetvařovat. Ostatní se nadále přetvařovat mohou, či dokonce musí. V této fázi džihádu, kdy je na islamizovaném území muslim v menšině je přetvářka nutností, ostatně, stejně konal i Mohamed, když islamizoval Medinu. Džihád mečem následoval až tehdy, kdy si byl jist, že bude efektivní.

Také bych ráda zdůraznila, že Shehadeh byl narozen u nás (otec je Palestinec), tedy džihádista ani nemusí vyrůstat v muslimské zemi, na dostatečnou indoktrinaci stačí mešita a dnes i internet. V Evropě je také stále více konvertitů, díky nimž bude islamizace Evropy rychlejší, než by se mohlo na první dojem zdát.

Až vám tedy někdo bude vyprávět pohádky o umírněných muslimech, pak vězte, že umírněný muslim neexistuje. Buď jde o muslima, který jen prochází v rámci džihádu přetvářkou (takíja) nebo jde o muslima, který nepraktikuje a skutečně je umírněným, ovšem pro muslimy není muslimem, ale odpadlíkem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Kauza „Shehadeh“ jasně ukazuje, jak slepý je systém k muslimské přetvářce

  1. Je to tak, mlsla mají za těch 1400 let skutečně vypracovanou sofistikovanou strategii na dobývání nových zemí. Imigrací, takijou a nátlakem dobyli např. Persii, v té době oslabenou válkami. Nikdo si jich nevšímal, uvěřili dobyvatelům, a dnes je z Persie teokracie, což čeká i mnohé Evropské státy.

  2. Keďže Shehadeh podporoval boj proti „diktátorovi“ Asadovi, bezpochyby patrí medzi idoly Jana Zieglera. Tak ako napríklad saudskoarabský kráľ .
    Väčšina neslniečkarsky zmýšľajúcich Čechov ešte musí byť rada,že ten terorista dostal tak vysoký trest, lebo známeho konvertitu Vladimíra Sáňku – pokiaľ viem – v podobnom prípade súd oslobodil a nariadil mu dokonca vyplatiť odškodné.

    1. Je to tak. Sáňkovi dokonce odškodnění po odvolání zvýšili. A Shehadeh je spíš výjimka, jiný sponzor ISIS (Iráčan žijící v Čechách) dostal za to, že posílal do iráckého Mosulu peníze na džihád a doma měl propagandistická videa ISIS jenom podmínku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout