„Alláhu, dej mi sílu, abych nezabíjela bělochy“, prohlásila černá rasistka, která byla oceněna kanadskou vládou

„Alláhu, dej mi sílu, abych nezabíjela bělochy“, prohlásila černá rasistka, která byla oceněna kanadskou vládou

Poté, co byl policista Derek Chauvin seznán vinným ze smrti kriminálníka a narkomana Floyda a hrozí mu až 75 let vězení je jasné, že trest bude u horní hranice, neboť celá kauza byla účelově zpolitizována. Pokud by při zatýkání namísto Floyda zemřel jakýkoli běloch, ani bychom o takovém případu nevěděli a policista by možná ani nebyl odsouzen. Jeho jméno, stejně jako jméno zatýkaného, by pak znalo jen jejich nejbližší okolí a ne celý svět.

To je jen další jasná ukázka toho, co se nyní děje napříč celým západním světem. Prosazuje se protibělošský rasismus a vzhledem k tomu, že zatím většina lidí na tuto ideologickou hru přistoupila, stále víc se v tomto směru přitvrzuje. Umíte si představit, že by v takové atmosféře kdokoli mohl beztrestně byť jen vyslovit cokoli „protičernošského“? Vždyť už jsou známy případy, kdy někdo stanul před soudem jen za to, že vyslovil slovo „černoch“! Zato proti bílým můžete říkat cokoli. Můžete je chtít vyhladit, zničit, veřejně se vyznávat z nenávisti k nim a nic se vám nestane.

A nejen to, čím více svoji nenávist projevujete veřejně, tím spíš si můžete být jisti, že bude vaše nenávist adorována a odměněna. Jako třeba tím, že budou prodávat vaši knihu plnou protibělošské nenávisti nebo vás ocení vaše vláda a budou vás dávat za vzor studentům na univerzitách.  Tak, jako je tomu například u súdánské muslimky, žijící v Kanadě….

Yusra Khogali je černá rasistka a muslimka, která se svojí nenávistí k bělochům dlouhodobě nijak netají. Její nenávist ji už předem dostala na nejvyšší posty v rámci rasistické protibělošské organizace BLM a předtím se dočkala i odměny za vskutku „kvalitní“ šíření nenávisti. Tímto oceněním, které obdržela od kanadské vlády již poté, co zveřejnila své rasistické postoje, měla být podnícena ke vstupu do politiky. To poté praktikovala tím, že se stala vůdčí postavou kanadské pobočky rasistické organizace BLM.

Dcera súdánských muslimů také trvala na tom, že běloši mají „recesivní genetické vady“, proto by měli být běloši „vyhlazeni“, že „bělost není lidská“ a „bílá kůže je nelidská“. To vše mimo jiné uvedla v již smazaných příspěvcích na Facebooku v roce 2015.

Khogaliová , údajná „antirasistická“ aktivistka a zakladatelka Black Liberation Collective Canada, měla s tweetem – jak sama prohlásila –  jen jeden problém: „přehlušil diskusi, kterou jsme se snažili vyvolat o černých životech těch, kteří zemřeli policejními zbraněmi v této zemi“.

Navzdory jejím jasně rasistickým útokům obdržela Khogaliová v roce 2018 kanadskou vládou schválenou cenu „Mladé ženy ve vedení“.

Tyto ceny jsou spojeny s ženami, které se zajímají o politiku a s vedoucími představitelkami ve státní službě. Program má údajně povzbudit ženy, aby kandidovaly do veřejných funkcí. Khogaliová byla také pozvána aby promluvila na nesčetných univerzitách.

Zatímco BLM se po smrti George Floyda – stržení historických soch a památek v různých zemích západního světa – stává stále násilnější, zdá se, že tento radikální sklon je pro hnutí už dlouho životní mízou. Údajný rasismus bílých lidí, na nějž BLM neustále poukazuje a ze kterého tato organizace (či její čelní představitelé) velmi slušně profituje, je ovšem ničím ve srovnání s tím, jaký rasismus projevují právě čelní představitelé BLM. Jenže to je rasismus žádaný a systémem oceňovaný.

 

Pokud umíte anglicky, můžete se podívat na video, v němž o této rasistce dozvíte více:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “„Alláhu, dej mi sílu, abych nezabíjela bělochy“, prohlásila černá rasistka, která byla oceněna kanadskou vládou

  1. O celkom legálnej protibelošskej nenávisti sa už na alternatíve popísalo za niekoľko posledných mesiacov veľa. Rád by som upozornil aj na nenávisť voči kresťanom a niektorým etnikám a národom /napríklad Rusi a Srbi, najnovšie aj Číňania či Thajčania/. Tím, čo ju šíria, takisto nehrozia nikde na svete ani symbolické tresty – na rozdiel od vlastencov, ktorí sa nevedia zmieriť so zločinmi v mene islamu, s urážkami ruského národa, s útlakom Srbov na Balkáne /hlavne v Kosove/ a podobne.

    1. Ano, samozřejmě, o nenávisti proti křesťanům (případně hinduistům, buddhistům) tady píšu skoro denně (včera např. o jejich situaci v Egyptě). To je třeba i to nadržování muslimům o ramadánu v zemích, kde na Velikonoce ústupky křesťanům nedělali (Německo, Francie, Itálie). Ano, ve všem máte pravdu, jsou tady skupiny, které jsou na pranýři a je jich mnohem víc, ať už se jedná o některé národy, etnika nebo náboženské skupiny…Jde jim především o to lidi mezi sebou rozeštvat a vyvolat konflikty… Vlastně za to ani nemůžou přímo ti, co nenávist šíří, ale ti, kdo je k tomu nabádají a kdo je ovládají a de facto využívají…

  2. Pokud by to bylo v normální zemi (dnes asi scifi), tak by rasistka vybízejí ke genocidě byla obviněna státním zástupcem z trestného činu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout