Švédský europoslanec: Evropa je ve válce a mnoho Evropanů to neví, ale brzy se to dozví (video)

Švédský europoslanec: Evropa je ve válce a mnoho Evropanů to neví, ale brzy se to dozví (video)

Stále více evropských zemí zavádí na základě požadavků islámských zemí zákony, které de facto „kopírují“ tzv. „zákon o rouhání“ podle práva šaría. Zkorumpovaní činitelé v EU nabádají jednotlivé evropské země k témuž – a mnohde již skutečně podobné zákony existují.

Ne všude jsou uplatňovány v plné šíři, vše zřejmě záleží i na aktuální politické „poptávce.“ U nás takový zákon platí už asi 5 let – tedy od doby, kdy byl prosazen i díky islamofilnímu Al Hamajdovi.

Platí i v některých dalších zemích, občas je uplatňován například i v Německu. Nicméně mohamedánské země požadují, aby byl ještě mnohem přísnější a trestal i jakoukoli mírnou kritiku islámu.

Právě na tyto požadavky, kterým se chystá stávající politická garnitura v Bruselu vyhovět, reagoval švédský europoslanec.

Europoslanec Charlie Weimers na půdě europarlamentu, kde se muslimům neustálé podlézá, upozorňuje na výše uvedené skutečnosti, kdy zavedení zákona o rouhání podle práva šaría žádají po zemích EU islámské země jako Turecko či Pákistán, ale i Liga arabských zemí.

Právě v Pákistánu jsou časté i tresty smrti pro bezvěrce za „rouhání,“ kdy jde mnohdy o zcela účelové rozsudky bez jakýchkoli důkazů. Má Evropa poslouchat tyto země a přizpůsobovat se jim?

Podle EU, která velmi štědře sponzoruje různé odnože muslimského bratrstva, by se skutečně tyto zákony zavádět měly.

Europoslanec upozorňuje na to, že i v jeho zemi požaduje zavedení zákona o rouhání podle práva šaría 97% mešit. Podaří se jim to prosadit?

Europoslanec k tomu říká: „Islamisté a islámské státy útočí na svobodu slova v Evropě. Rychle směřujeme k šaríi. Nedovolíme to, nesmíme ustoupit islámu ani o píď, žádné usmiřování, žádné podřízení se, žádná kapitulace, nikdy!“

A ještě několik dalších videí z islamizované Evropy:

Mladé Francouzky si uvědomují, že se jejich země mění v chalífát. Přišly mezi muslimy s požadavkem, aby byli mohamedáni a socialisté, kteří je dováží, vyvezeni za hranice:

Mimochodem, ve Francii už většina mladých z řad původních obyvatel volí strany, které jsou protiislámské a protimigrační. Ve Francii, podobně jako v mnoha dalších zemích, tak drtivá většina mladých rozhodně nepatří ke „sluníčkářům.“

Opět Francie. Invazisté, kteří napadli mladé dívky, dostali lekci:

Londonistan:

Tento africký inženýr právě dorazil do Španělska. Jistě bude velkým obohacením Evropy:

Další obohacovač křičí „Allahu akbar!“ a na zeď kostela v italském Martanu píše arabské nápisy:

Afghánci v Paříži:

Španělsko: Vítačky z neziskovky v přijímacím centru:

Londonistan:

Birmingham´:

Starší Britka je žádána, aby pod cenou prodala dům, protože jej potřebují pro žadatele o azyl:

Syrské obohacení v německém Mulheimu:

Španělsko: Severoafričan se pokusil oloupit kolemjdoucí ženu. Španělé si to sním vyřídili hezky ručně a stručně:

Britanistán:

Itálie – Milán:

Také strana Sinn Fein – následovník organizace IRA – již byla infiltrována muslimy a má v programu výměnu obyvatel:

„Britská“ škola:

Itálie: Obohacovač zakládá oheň u benzinky:

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švédský europoslanec: Evropa je ve válce a mnoho Evropanů to neví, ale brzy se to dozví (video)

 1. Libtardum to přejí to jak rychle cela Evropa Degeneruje = LGBT, Gender, BLM, Green Deal, Emisni povolenky, Feminismus a Liberalizace společnosti, inkluze, politické neziskovky a mnoho a mnoho dalšího až přes válečné štvačstvi po světě jak krásně se to všechno západu vraci tak dlouho po světě západ podporoval konflikty až se to zase vrati zpět 😊😉

 2. islám je organizovaná zločinecká pomatená vraždící ideologie https://www.youtube.com/watch?v=Q9OHapuhzs4
  Na naše práva justiční mafie kašle, to je vůbec nezajímá.
  Izrael se dopouští válečných zločinů a otevřeně říká, že nebude brát ohledy, upozorňuje politolog Záhora. žvásty neomarxistů. svého vraha si nebudou pěstovat. už z výchovných důvodů by to bylo špatně.
  Dokonce i když si čtete Korán, v Koránu Mohamed Sáhib stále mluví o rahmatu, o soucitu, ale nikde ho nenajdete. Nemluvil o šaría, neřekl spoustu věcí, které muslimové po svém praktikují. Nikdy neřekl, že by si ženy měly zakrývat obličej nebo hlavu. A stejně se to dělá, není to praxe, je to msta. Ukazuje nám to, že cokoliv je předmětem kázání, lidé dělají přesný opak.
  islám je zločinecká pomatená vraždící ideologie, nikoli náboženství. Ukončení pomoci Palestině by bylo silné gesto, říká Zahradil. ‚Riskujeme další konflikt,‘ míní Peksa. a zase české vši radí. kožich se musí pořádně vyprášit, už z výchovného hlediska, jinak nalezou zpátky ni krok… Arabové vědí co říkají. Palestinští uprchlíci v 70. letech rozpoutali povstání v Jordánsku a Hamás je navíc odnož Muslimského bratrstva, které ve stejné době zavraždilo egyptského prezidenta. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan. Rodová linie Muslimského bratrstva ukazuje, proč vyvstávají zásadní otázky o jejich kompatibilitě se západním demokratickým řádem. Koneckonců je to organizace, jejíž logo se skládá ze dvou zkřížených mečů a jejíž přísaha věrnosti činí z džihádu čtvrtý z deseti atributů. Jeho zakladatel Hasan al-Banna (1906-1949) proslavil výrok: „Alláh je náš cíl, prorok náš vůdce, Korán náš zákon, džihád naše cesta, smrt na cestě Alláha naše největší drahá naděje“ – což se stalo mottem Bratří. To nejsou slova, která se snadno opakují v době, kdy Západ těžce trpěl teroristickými útoky páchanými těmi, kdo se snaží prosadit svůj výklad islámských zákonů v ulicích Evropy. Džihád je jedním ze základních pilířů islámu a naši politici to moc dobře vědí, ale dělají, že to nevidí. náboženství v podání světových církví se již stala pro člověka a společnost nebezpečnými a brzdou duchovního růstu, protože poselství skutečných moudrých byla jejich následovníky vždy zmonopolizována, překroucena, zideologizována, zobchodována, využita a zneužita.
  Ve Švédsku dávali nezletilce do péče zločineckým muslimským gangům. A nejde zdaleka jen o různé běžné sociální dávky, ale také o granty či dotace na fiktivní firmy či neziskovky, dávky za smyšlenou invaliditu či dokonce na síť údajných pečovatelských domovů pro děti. V podstatě se zdá, že v tomto případě zde ani nebyly umisťovány žádné děti, ale takzvaní „nezletilci bez doprovodu,“ což jsou zpravidla mladí dospělí muži (nejčastěji mezi 20 – 30 lety), kteří přijdou do země bez dokladů a prohlásí se za „nezletilé sirotky.“ o tom koudelka jistě ví. hranice kontrolují vždy na podzim, až už celá muslimská kamarila dorazila. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , z uprchlického tábora je do pár let 2,5 milionové odlité betonové město, kde za cizí peníze vykuci solidně vegetí dekády až stovky let. mezitím si zvolí militantní džihádysty, ( V GAZE 62% voličů), kteří vyvraždí kohokoli. to tady na zemi nechceme. fialový eurohnus Palestinci byli za 2.SV spojenci nacistů, ale jejich antisemitismus přetrval do dnešní doby. asi málokdo, ze zastánců palestinských teroristů, zde ví, že Hitler byl palestinským muftím poctěn titulem „čestný muslim“ a muftího obdařil titulem „čestný Árijec“. Později nazval Hitler al-Husseíniho dokonce “fuhrerem arabského světa“. Při setkáních s dalšími nacistickými pohlaváry byla rovněž konstatována naprostá shoda v cílech a prostředcích arabského nacionalismu a německého nacizmu, namířeného proti Židům … a to v době, kdy stát Izrael ještě neexistoval. Takže svádět současnou situaci kvůli vzniku Izraele (1948) a ohánět se nějakým přílivem židovských uprchlíku je zcela mimo.…pozor, Už po smrti mohameda v roce 632 se výbojný Islám do Indie dostal už v roce 712, když arabský generál Muhammad ibn Kásim dobyl oblast Sindu, Multánu v jižním Paňdžábu. Připravil tím půdu pro vznik Ghaznovské říše, Dillíského sultanátu i říše Mughalů.

  stbčeský rozhlas se pokouší rozdmýchávat antisemitizmus veřejným nastolováním témat libtardů na ideu kriminální ideologie vzniku palestinského státu. což je nepřípustné, čest práci
  Šokovaná Francie. Maskovaní útočníci u školy „zmasakrovali“ 15letého hocha. ten zemřel. o čem se mlčí – ani slovo ISLAM, bez jeho postavení mimo zákon to nepůjde, ne ne ne. vítači mají na rukách krev..EU došla trpělivost se židovskými radikály. Za útoky na Palestince poprvé čelí sankcím. ale to je zajímavé, že s muslimským vražděním a znásilňováním po celé evropě zatím trpělivost drží, nejenom to, nadále toto vítají a financují.uI 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  „Wir schaffen das“ vítězství třídní nenávisti,
  „Wir schaffen das“ vítězství rasové nenávisti,
  „Wir schaffen das“ vítězství náboženské nenávisti,
  ******************************
  Na izraelsko-syrských hranicích docházelo k opakovaným střetům již několik let, a jako by to nestačilo, byla v roce 1964 vytvořena Organizace pro osvobození Palestiny (OOP), v jejíž chartě se otevřeně hovořilo nejen o neplatnosti vzniku státu Izrael, ale i o jeho zničení. Zde je třeba konstatovat, že žádný stát Palestina nikdy předtím neexistoval a části území pro něj určených rezolucí OSN z roku 1947 byly v rukou Jordánska (Západní břeh Jordánu) a Egypta (Pásmo Gazy)Na izraelsko-syrských hranicích docházelo k opakovaným střetům již několik let, a jako by to nestačilo, byla v roce 1964 vytvořena Organizace pro osvobození Palestiny (OOP), v jejíž chartě se otevřeně hovořilo nejen o neplatnosti vzniku státu Izrael, ale i o jeho zničení. Zde je třeba konstatovat, že žádný stát Palestina nikdy předtím neexistoval a části území pro něj určených rezolucí OSN z roku 1947 byly v rukou Jordánska (Západní břeh Jordánu) a Egypta (Pásmo Gazy).

  Aktuální stupňující se střety v oblasti Golanských výšin – výše zmniňované množství jednadvacítek se z výzbroje neodepisovalo s lehkým srdcem – a vhodně formulované zpravodajské informace předávané Arabům Sovětským svazem vybudily v představitelích Sýrie a Egypta představy, že Izrael chce co nevidět zahájit válku.
  Hranici mezi Izraelem a Egyptem kontrolovala po válce z roku 1956 na demilitarizovaném území Sinajského poloostrova vojska OSN. 15. května 1967 začal Egypt vojensky obsazovat Sinaj, když si před tím vynutil stažení jednotek OSN. O šest dní později zablokovali Egypťané Tiránský průliv a tím i jediný izraelský přístav Ejlat v Rudém moři. Někdy se o zablokování Tiránského průlivu hovoří jako o „prvním výstřelu“ nadcházející války.
  Stát Izrael byl založen 14. května 1948. 1967?Izrael vytvořil vládu národní jednoty a ministrem obrany se stal 2. června
  Zdroj: https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/sestidenni-valka.A170602_114958_vojenstvi_erp
  Jednotkami mimo to přispěl Irák, Saúdská Arábie, Súdán, Tunisko, Maroko a Alžírsko.
  EU došla trpělivost se židovskými radikály. Za útoky na Palestince poprvé čelí sankcím. ale to je zajímavé, že s muslimským vražděním a znásilňováním po celé evropě zatím trpělivost drží, nejenom to, nadále toto vítají a financují. v roce 1964 byla vytvořena Organizace pro osvobození Palestiny (OOP), v jejíž chartě se otevřeně hovořilo nejen o neplatnosti vzniku státu Izrael, ale i o jeho zničení. Zde je třeba konstatovat, že žádný stát Palestina nikdy předtím neexistoval a části území pro něj určených rezolucí OSN z roku 1947 byly v rukou Jordánska…meinstrýmoví vládní presstitutti stále jedou narativy ohlupování občanů.. fialový eurohnus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/svedsky-europoslanec-evropa-je-ve-valce-a-mnoho-evropanu-to-nevi-ale-brzy-se-to-dozvi-video/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings