Džihádistky z ISIS žalují Švédsko u ESLP za porušování lidských práv

Pro začátek musím říct, že konečný verdikt tohoto soudu budu sledovat skutečně velmi bedlivě. Pokud totiž Evropský soud pro lidská práva (ESLP) skutečně uzná, že ty džihádistky, pro které dosud Švédsko nevypravilo letecký speciál, byly diskriminovány a byla porušena jejich lidská práva, pak to bude znamenat, že evropské soudy se skutečně podřizují právu šáría. Toto podezření mám už velmi dlouho a s každým osvobozujícím rozsudkem džihádisty či naopak odsouzením islamofoba se mé podezření jen potvrzuje.

„Neschopnost“ Švédska přivézt zpět do země ženy ISIS, uvězněné v kurdských táborech, údajně představuje „vážné porušení“ jejich lidských práv. Nyní řada žen z ISIS soudí Švédsko u Evropského soudu pro lidská práva.

Image result for women isis al hol
ženy z tábora Al Hol

„Domníváme se, že neschopnost Švédska přivést švédské ženy a děti domů z táborů v severovýchodní Sýrii představuje porušení jejich lidských práv. Jako zástupci řady žen a dětí v táboře Roj si proto dnes stěžujeme u Evropského soudu pro lidská práva a tvrdíme, že Švédsko má povinnost v oblasti lidských práv přivést je domů do Švédska,“ napsal hvězdný právník Percy Bratt, právník žen z ISIS.

Aktivisté OSN již dříve tvrdili, že Švédsko má „závazek“ v oblasti lidských práv vyzvednout si bojovníky ISIS, kteří jsou držiteli švédských pasů, a Bratt nyní doufá, že tak vláda dobrovolně udělá.

„Doufejme, že Švédsko také naléhavě vyslyší výzvu OSN, aby převzalo odpovědnost a pomohlo těmto lidem domů. Švédské ženy a děti v táborech jsou zcela závislé na zásahu švédského státu, aby je zachránil před hroznou situací, ve které se ocitly,“ píše Bratt.

K tomu jen dodávám, že několik džihádistek si Švédsko dávno přivezlo. Jedna z nich se dokonce předtím pyšně fotila s useknutými hlavami. Jak se již dříve vyslovily mnohé ženy z ISIS, tak stále doufají, že se chalífát jednoho dne navrátí. Většina z nich je navíc skutečnými fanatičkami a stejným směrem vedou i své děti.

Už nyní je jasné, že si Švédsko ty „své“ zbývající džihádistky jednoho dne skutečně odveze a to především v případě, že verdikt ESLP dopadne ve prospěch džihádistek. A za pár let, až jejich dětičky dospějí, si ten vysněný chalífát založí přímo ve Švédsku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Džihádistky z ISIS žalují Švédsko u ESLP za porušování lidských práv

  1. Zkrátka nás mlátěj po hřbetě NAŠÍM VLASTNÍM KLACKEM.
    Všechny ty charty lických práf jsme si vymysleli MY, né ONI.
    Takhle to dopadne, když se nějaká pomatená a arogantní civilizace rozhodně rozpoutat planetární dobro.
    Hlavně že strkají liberofašouni svoje rypáky všude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout